Club ή Μπουζούκια; ντισκας!

Πρώτον πόσο στερημένος πρέπει να σαι για να αρκείσαι στο κατα λάθος χούφτωμα :b

Δεύτερον όποιος γουστάρει με τα ροκάκια και καλά που παίζουν τα κλαμπς χάνει την ουσία. Στα κλαμπς πας για πριονίδια. Εκεί που γαμιέται η φάση είναι όταν χώνονται χατζηγιάννιδες και λοιποί. Σε σοβαρά κλαμπς νησιώτικα δνε παίζουν :b

γιατί ρεεε; Το κρύο γαμαει :Ρ

αν και αυτό που γαμαει είναι τα ροκ μπαράκια! σωστηηη;:stuck_out_tongue:

μπουζούκια με τίποτα…δεν έχω πάει και ποτέ…
ίσως να σκεφτόμουν, για χαβαλέ και μόνο, κανένα (υπερ)καμένο σκυλάδικο με καλή παρέα…:p:p:p:p:p

για αυτό διαλέγω club που να παίζει μόνο ξένη μουσική και όχι χατζηγιάννιδες,νησιώτικα κ.τ.λ…

αλλά τίποτα σαν το :metal::metal::metal::metal:

βασικά πριονίδια που έχει εδώ αγορίνα;;

Συμφωνώ πάνω κάτι με χαλισέκο διότι ως ξενιτεμένο αγόρι τα κλαμπς τα τρώω συνήθως στη μάπα καλοκαίρι που είναι μια χαρά τώρα που γύρισα εδώ βολεύομαι με εσωτερική κατανάλωση από την παρέα.

Για έξω δεν το συζητώ αγγλία έχει μερικά απίστευτα κλαμπ που οι ντιτζειδες όντως το κατέχουν και οι εκεί χτυπιούνται όντως όχι σαν εδώ που κουνάς το πόδι και νιώθεις άσχημα μπας και σκούντηξες το διπλανό αγγούρι. Όξω είναι και πολύ πιο εύκολο να βρεις γκόμενα μερικές φορές δεν χρειάζεται καν να της μιλήσεις εδώ για άγνωστη πολύ πιο δύσκολο γιατί ως γνωστόν άμα δεν είσαι φίλος φίλου δεεεεν.

Είσαι μικρός και βουπου aka πας σε κλαμπ που πηγαίνουν τα παιδιά που βρίσκονται στην μετα-emo φάση τους ;ρ Δεν πρόλαβες παλιές καλές εποχές Ακρωτήρι!

[SPOILER]πες μου και κανα καλο γιατι εδω με πηγαινουν ολο σε κατι μουφες:-s[/SPOILER]

ναι, αλλα δεν γαμας στο κρυο

Δεν μπορώ να διαλέξω πιο από τα 2 είναι πιο σκατά!:-k
Το βρήκα!

[SPOILER][B][SIZE=“7”]ΚΑΙ ΤΑ 2 ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ[/SIZE][/B][/SPOILER]

αστα αυτα.
τα μπαχαλα φετος πηγαινουν W :smiley:

πιστεψε με θα ζεσταθεις γρήγορα :wink:

Σορυ φίλε αλλά δεν το έπιασα:(:?

Edit: Βασικά το club εννοείς? χαχαχαχαχα!

Club, αλλά να παίζει Daft Punk φάση.

Moυ αρέσει, αλλά όχι για πολύ ώρα.
Τη βγάζω και με r’n’b/ ποπ ραδιοφώνου (και ποτό) ψιλοάνετα, και μ’αρέσει κιόλας :stuck_out_tongue:

Βέβαια μιλάω από απόσταση ασφαλείας, τελευταία φορά πήγα σε club 2 φορές με πολύ αγαπημένους φίλους το καλοκαίρι στη μύκονο (οπότε δε μετράει) και πιο πριν άλλες 3 φορές, πάνε 3 χρόνια, τότε που ήμουν αγγλία. Για πιο συχνά δεν θα το άντεχα, θα έχανε τη μαγεία του και δε θα το φχαριστιόμουνα νομίζω.

Ελληνικά με καμία δύναμη.
Θα πήγαινα όμως άνετα σε μπουζούκια Εθνικής κι έτσι για 1 φορά στη ζωή μου.
Και βέβαια ρεμπετάδικα uber alles

το ιδιο λενε και οι χειμερινοι κολυμβητες:-k

κλαμπ εννοειται…
μπουζουκια αν εχω πιει (πολυ) νταξει εχει χαβαλε.νηφαλιος με την καμια[-X

club…οι μονες υποφερτες καθωςσπρεπει εξοδοι…και σε φασεις βαζουν ορισμενα τραγουδια που ομολογω πως μαρεσουν…

μπουζουκια μια φορα πηγα and thats it

εεεμ! δοκίμασέ το και θα δεις! χαχα:p

Οσες φορές έχω πάει μπουζούκια ήταν “αναγκαστικές”, κεράσματα από συγγενείς, τώρα στα τέλη του ερχόμενου μήνα θα κλείσω 5 χρόνια.

Τελευταία φορά που πήγα σε κλαμπ ήταν το καλοκαίρι στο Βίγια (ναι Βίγια) Μερσεντες, στα Χανιά και πέρασα πολύ ωραία, βοήθησε και το πολύ αλκοοόλ που καταναλώθηκε.

Γενικά επικρατεί νοσηρό κλίμα και στα 2 μέρη (μιλάμε για μεγαλοκαταστάσεις) που σε πιάνει καμιά φορά και πολιτισμικό σοκ.

Γενικά, ίσως προτιμώ κλαμπς, τι να πω, αν έχεις καλή παρέα και το διασκεδάζεις θα γουστάρεις τόσο με τον βλαχοκάγκουρα που χορεύει r’n’b τόσο με τον 50ρη που περιμένει όλη την βδομάδα να βγει το Σάββατο να πετάξει λουλούδια.

Ευτυχώς δεν έχω μπλέξει με παρέες που να θέλουν τέτοια.

σημερα τιμουμε παρτυ σε σπιτι με μπιτακια και κατασταση american pie :stuck_out_tongue: