Dark Tranquillity-We Are The Void

We Are The Void λοιπον ο τιτλος του και κυκλοφορει φεβρουαριο 2010,μαλλον στις 22…

σε συνεντευξη του ο μαικ ειπε πως το αλμπουμ θα εχει περισσοτερο δραμα,θυμο και λυπη απτα προηγουμενα

i really cant wait:thumbup:

Πλέον δεν ακούω σχεδόν καθόλου τέτοια πράγματα αλλά ίσως του ρίξω μια αυτιά γιατί πώς να το κάνουμε οι DT ήταν μεγάλη λατρεία παλιά

Δίσκος καπάκι μετά το dvd…μπράβο παραγωγικότητα:!:

αυτοι δεν θα μας αφησουν ουτε ευρω στην τσεπη.χαλαλι τους ομως.
και περιμενουμε και live εννοειται!

Καλα 17 εισαι,χαλαρωσε…ποσο παλια πια:p

On topic:Δε το χα παρει χαμπαρι οτι ειχαν μπει στουδιο και μου ρθε ξαφνικο…ειναι οτι εσκασε και στα καπακια μετα το dvd!

Στα επιπεδα του Fiction να ειναι,δε ζηταω κατι παραπανω.Και οχι,αμα ειναι να γραφουν τετοιες κομματαρες ας μην αλλαξουν ποτε αυτη τη “φορμουλα” που εχουν βρει.

+1000

Εμένα μου ήρθε ξαφνικό καθώς ήξερα ότι θα αρχίσουν να ηχογραφούν τον Φεβρουάριο και όχι ότι θα βγάλουν το cd τότε. Αλλά ακόμα καλύτερα τώρα.
Θα συμφωνήσω με pumpkin, έστω τα επίπεδα fiction. Θα αγοράσω(ελπίζω σε σύντομο χρονικό διάστημα)και το dvd, γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα.
Οπότε περιμένουμε να δούμε το καινούργιο πόνημα τους.


Now playing: Dark Tranquillity - Therein
via FoxyTunes

Νομιζω οτι ειχα γραψει στο τοπικ τους οτι ηταν στο στουντιο…

Τελος παντων.Μετα το χειροτερο τους (Character) με το Fiction επανηλθαν στα γνωστα τους
στανταρ.Αναμενουμε το αλμπουμ και τους περιμενουμε παλι για λαηβ,γιατι οι εφηβικες αγαπες
ειναι και αιωνιες. :oops:

Τους έχασα τελείως μετά το Damage Done, δεν τους ακούω πλέον κιόλας.

Και εγω απο το DD τους εχω χασει αλα μετανοιωνω για αυτο, παλια μεγαλη αγαπη, αντε να ερθουν και για κανα λαηβ (ΟΧΙ ΣΕ ΦΕΣΤΙΒΑΛ!) να γουσταρουμε γιατι εχουμε καιρο να τους δουμε.

αμα βγαλουν 2ο fiction θα τους προσκυνυσω για ολα αυτα που εχουν κανει!
πραγματικα ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΑΝΤΑ απο τις λιγες…

Επειδη εγω το αρχισα το Off-topic εγω το τελειωνω. :stuck_out_tongue:
Τα posts που αφορουν τα καλυτερα αλμπουμ της μπαντα τα μετεφερα στο τοπικ
για την μπαντα http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=5288
εκει οπου ειχα πει οτι μπαινουν στο studio το φθινοπωρο γιατι ειμεθα φανμποηδες. :oops:

Νεο κομματι+artwork.

Αν είναι αυτό το εξώφυλο του δίσκου,δεν ξετρελάθηκα.Ειδικά σε σύγκριση με αυτά που μας έχουν συνηθίσει οι dark tranquillity.
Πάμε στο νέο τραγούδι…:D:D:D:D:D:D:D
ΚΑΡΑΓΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣΤΑΡΑ που διέκρινα μια μικρή αλλαγή στο ύφος τους.Είναι κλασικό tranquillity αλλά πιο ατμοσφαιρικό και με περισσότερο βάθος.Σαν να μην έδωσαν τόσο έμφαση αυτή την φορά στην δύναμη.Προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ,αλλα επειδή οι dark δεν είναι συγκρότημα των singles και βασίζονται στην συνολική ατμόσφαιρα των δίσκων τους,θα περιμένω να ακούσω κι άλλα τραγουδια για να κρίνω το πόσο καλός θα είναι ο δίσκος.
Παντώς για μια ακόμα φορά αποδεικνύουν γιατί είναι απο τις καλύτερες μπάντες.:bow2::bow2::bow2:

Καλόοοοοοοοοοοοο:):!:

καλα,φοβερο το νεο κομματι και οπως ειπε ο klent οι τρανκουλιτυ βασιζονται στη συνολικη ατμοφαιρα των δισκων,οποτε να περιμενουμε τουλαχιστον τραγουδια ισαξια με αυτο!

Ωραία πλήκτρα το κομμάτι (ένα στοιχείο που μου είχε αρέσει πάρα πολύ στο Fiction ήταν τα πλήκτρα) αλλά περιμένω περισσότερα απ’αυτούς …

Μονο γαμάει

Το τραγούδι με πήγε σε εποχές haven… :-k
Πολύ ωραίο…

καλη αρχη περιμενω κατι πολυ καλο…!