Darkthrone

Αγαπητό @rocking.gr μπορούμε να βάλουμε το εξώφυλλο του “Astral Fortress” για φόντο στο site; Σας παρακαλώ.

4 Likes

Έρχεται βαρύς και δύσκολος χειμώνας

αρχείο λήψης

Δεν άντεξα

11 Likes
10 Likes

με πρόλαβες. Πάρε και αυτό:

https://youtube.com/shorts/Gvn0mM7vMY0?feature=share

2 Likes

Δε θα σχολιάσει κανένας ρε???
Πρώτο σχόλιο για την απίστευτη παραγωγή και τον αδιανόητο ήχο στα τύμπανα. Ξεκινάμε με μία μπαθορίλα από τις επικές και συνεχίζουμε επικά ντουμικά μεταλικά με ριφάκια όμως που βρωμάνε πλακ μέταλ. Αν έκοβαν και 2-3 λεπτά θα ήταν ακόμη καλύτερο όχι γιατί βαριέμαι τα μεγάλα κομμάτια αλλά γιατί νομίζω δεν προσφέρουν και τίποτα. Να μοιραστώ και κάτι μαζί σας αλλά κουβέντα πουθενά. Το βίντεο το έχω τραβήξει εγώ στο δασάκι εδώ στα Γιάννενα και η φωτογραφία του εξωφύλλου είναι απ όταν πάγωσε η λίμνη το 1666

15 Likes

Δεν ξέρω γιατί καθόμουν για ένα λεπτό περίπου και τα κοιτούσα και τα δύο για να δω αν λες αλήθεια.

4 Likes

Αν θέλετε και καμιά 800ρια ακόμα, αφήνω το review μου και εδώ:

Και για να μην λέμε για γκρίζα (ή χιονισμένη) διαφήμηση, αφήνω και αυτό εδώ:

8 Likes

Με το δασάκι άνετα θα μπορούσε να είναι αλήθεια. Ή μήπως είναι;

Περιμένω να έρθει το βινύλιο στα μαγαζιά εδώ απάνω. Και να βάλω το “Eon2” να δώσει riffs στους τοίχους του σπιτιού.

Καλησπέρα φρενς, αφήνω αυτό εδώ:

18 Likes

Μόνο BATHORY

7 Likes

Μόνο ΟΤΟΨΥ.-

Καλά μωρέ, και Bathory ναι, πως κάνετε έτσι!

5 Likes

Zbigniew M. Bielak

4 λ. ·

I am deeply honored to finally reveal fruit of my third, larger than life collaboration with the mighty Darkthrone

This time I was entrusted to peer back in time and lend face to the debut standalone release of their unfinished, iconic second album from 1991, its original, instrumental form - Goatlord!

Explore this masterpiece of sophisticated Satanic Death Metal from the futures past.

Solve/Coagula. Out now on Peaceville records.

6 Likes

ΤΙ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΤΧΜ

Απ’ ό,τι κατάλαβα αυτό θα ήταν το κανονικό εξώφυλλο του “Goatlord” αν κυκλοφορούσε; Μαλάκες, αυτό θα έκανε τους Nocturnus, τους Pestilence κι όλους όσους τόλμησαν να πειραματιστούν με space θέματα να κρυφτούν από ντροπή!

1 Like
2 Likes

Συνέντευξη για το Goatlord

WTF, ολόσωμο κολλητό φόρεμα φοράει ο Zephyrous σ΄ αυτήν τη φωτογραφία;

1 Like

Νέο Darkthrone λέει!

5 Likes
2 Likes