Dead Can Dance @ Lycabetus Theatre, 23/9/2012

Δεν συμφωνω…παρασυμφωνω, Καμμια σχέση το ενα με το αλλο, και υποψιν οτι ροκομεταλοι δεν θα πανε πολλοι, θα πανε πολλα ατομα τα οποια ακούνε black metal…

Και μερικοί που ακούνε death.

Η συζήτηση αρχίζει να αποκτά πραγματικό ενδιαφέρον. Συνεχίστε έστι. :stuck_out_tongue:

Setlist χωρις Don’t Fade Away και με πεντε κομματια απο το καινουριο μωρε?..
Fuck me.

Νομίζω παίζουν ολόκληρο το καινούργιο + 11 κομμάτια ακόμα.

Ομολογώ ότι ακούω τις ηχογραφήσεις της προηγούμενης περιοδείας και σκέφτομαι ότι θα μου λείψουν πολλά τραγούδια από εκεί, αλλά δεν με χαλάει κιόλας!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Mέσα και μεις.Αναμονή στο φουλ για ενα αγαπημένο συγκρότημα με μυθική επιστροφή και δισκάρα.

Μαζί με Σκυναρντ χτυπαει κορυφή των λαηβ για φετος,χαλαρα.

Πλησιάζουν οι μέρες!!!

Βλέπω ότι το setlist είναι απαράλλαχτο στην Αμερικάνικη περιοδεία. Η πρώτη ημερομηνία εδώ γύρω είναι στις 16 του μήνα στη Βηρυττό.

Ας ελπίσουμε μέχρι τότε να έχουν προσθέσει κάνα 2-3 τραγούδια ακόμα ή να έχουν κάνει καμιά αλλαγή!

Πήρα και εγώ δύο χαρτάκια για θέατρο Γης. Το ένα πάει σε μένα το άλλο σε θεία ή μαμά -αμα δε θέλει κανένας βαρετός φίλος/η-. Δεν πρόλαβα όμως τα 28αρια.

35άρια λοιπόν και για μας εδώ πάνω… αρχίζω να το σκέφτομαι κάπως τώρα…:-k

Περίμενες να βρεις φτηνά λίγο πριν την συναυλία;;; :-\

Πραγματικά, η διαφορά είναι μικρή και πιστεύω ότι η εμπειρία θα αξίζει τα χρήματα και με το παραπάνω!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

κάτι πήρε το αυτί μου για αλλαγή χώρου λίγο πριν το live…

Το σκεφτομουν εχτες για πλακα και βλεποντας τις προβλεψεις της ΕΜΥ… Και εαν υποθεσουμε οτι εχουν πουληθει πανω απο 2000 εισητηρια , αυτοματως βγαινουν εξω Gagarin-Fuzz και δεν θελω να φανταστω το που θα παει η συναυλια:-k

τι σχέση έχουν οι καταιγίδες αυτού του ΣΚ με το επόμενο ρε σεις?

Απλά ο Λυκαβηττός θα γίνει sold-out και λένε μήπως πουλήσουν λίγα παραπάνω.

Στο τικετ χαουζ που ρωτησα προχτες μου ειπε η τυπισσα οτι εχει πολλα απουλητα ακομα.

Λιγότερο από 48 ώρες για Σαλόνικα:!::!::!:

8O8O8O

Λιγο άκυρη ερώτηση αλλά μιας και δεν έχω ξαναπάει στο θέατρο Λυκαβηττού

Η πρόσβαση πώς γίνεται;Εννοώ ο δρόμος βγαίνει και με πόδια από κάτω ή παίζει μόνο αμαξι;

Θα σου βγει η πίστη λίγο - αν και θυμάμαι είσαι αθλητικός τύπος, οπότε όχι :stuck_out_tongue: - αλλά ανεβαίνεις. Βέβαια πάνε χρόνια από τότε και δε θυμάμαι άμα σιχτίριζα - ήμουν και 16, αλλά νταξ, μια ανηφορίτσα είναι :stuck_out_tongue:

Κοιτα γενικά με περπάτημα δεν έχω θεμα,η καλυτερη μου!

Σχεδόν 24 :slight_smile: :slight_smile:

Για κάποιο λόγο αν και δεν έχω πολυασχοληθεί με τη μπάντα το περιμένω πως και πως