Καλυτερο death metal album των 00' s

Μαζί με όσα άλλα είπατε, εγώ θα βαζα και αυτό μέσα, γιατί το γουστάρω τρελα.8)
Agree with Panagiotis:thumbup:

αν και δεν ειναι και πολυ το “φορτε” μου τετοιο ειδος μουσικης,θα ελεγα το καλυτερο αλμπουμ ειναι το strychnine213 απο aborted

ρε συ γκοντσμακ ελεος, οι aborted παιζουν νιτεντοκορ, δεν τα πας καλα με τα ειδη. υπαρχει θρεντ αλλου αν θες να τους εκθειασεις.

Επισης πανεμορφο δισκιο ειναι και το sadist των sadist.

Και ολα των dismember:p

α καλα σορυ πες ακυρο(εμενα για ντεθ μου ακουγεται)

ναι αλλα που θα παει αυτη η βαρκα, τους τουβλ τους εβγαλες ινταστριαλ, τους σιξφιταντα παουερ. δε μπορω αλλο, γρυλλιζω σαν ποντικος στα μπουντρουμια(εδω μου βγηκε και μια Ψ.Χ στιχομυθια).

Ε. Εσύ γράφε σωστά τα ονόματα. Θα νομίζουμε και 'μεις οι αρχάριοι ότι έτσι τα λένε.

:blow::blow::blow::cry: δεν μπορω αλλο ρε μαλακα να τα εξηγω γαμω το στανιο μου γαμω!!!ελπιζω να μου κανεις πλακα…

Πάτησα ρηπόρτ.

οχι παρτο πισω πλς!

θες να πεις οτι τα λογοπαιγνια που κανω ειναι σαν τα ποταπα ανθρωποειδη(που λενε και οι Ψ.Χ);;;;

Στο περίπου, δεν είμαι σίγουρος. Αν έχεις την καλοσύνη θα ήθελα να παραθέσεις ζωγραφιά για να γίνεις πιο κατανοητός.

8O8O8O8O
τα μισα…
εντι:το παραχεσαμε με τα οφτοπικ

παραθετω λινκ και οι ζωγραφιες βρισκονται ευθεια μπροστα σου.

πιο τραγικό λινκ την αλλη φορά.

γινεσαι στρουμφακι τωρα, μπορεις να διαβασεις και τους στιχους διπλα απ’ το πλεη του καθε κομματιου, θα σε βοηθησει να αναθεωρησεις.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχω πεσει κατω

ρε, τι σκατα ειναι το νιτεντοκορ?
ποσο αλλο καρβουνο με τα κορ και τις ταμπελες ρε παιδες, ελεος!

btw, και εμενα ντεθ μου φαινεται αλλα γενικα σε αυτες τις κατηγοριες δεν ξερω τι μου γινεται αφου ολα μου φαινονται μια ατελειωτη βαβουρα με ουρλιαχτα

και πιο ηρεμα ρε παιδες…

τωρα εσυ που βλεπεις οτι το ποστ μου χαλαει το θρεντ?

ρε φιλε εγω ποσταρα ενα αλμπουμ που νομιζα οτι ειναι απο συγκροτημα ντεθ μεταλ,και τωρα ερχεται ο νομιστερακις(δεν ξερω αν για χαβαλε η σοβαρα) και μου λεει οτι δεν ειναι ντεθ,ενταξει ρε παιδες προσπεραστε το αν δεν ειναι ντεθ μεταλ ενα λαθος καναμε,αυτο σημαινει οτι χαλασα το τοπικ?
(τελαιυτεο οφ τοπικ ποστ απλα για να εξηγουμαστε)