Deathspell Omega - Paracletus

Ok, deal. Δεν ειμαι εγω αυτος που ασχολειται εξ αλλου, οπως βλεπεις.

Με εχεις μεγαλο αχτι βρε κερατα, και ξερουμε κι οι δυο γιατι. :slight_smile: Pm sent.

:lol::lol::lol::drunk::drunk::bow2::yahoo::yahoo::respect:

τι μας τελειωσαν τα emoticons ? γαμωτο .

Π.Σ Deathster κανε κανα αστειο να το σβησεις και θα κατεβω Πατρα ε … μα το θεο :lol:

Εγω παλι αναρωτιεμαι γιατι κραζετε αποκλειστικα εμενα, κι οχι τον Plunderer.

Σιφη, ξερω πως θες να σπασεις πλακα, αλλα δεν εχω ορεξη ρε μαναρακο μου. Εχει παψει να ειναι αστειο.

Αυτό προσπαθώ να σου εξηγήσω με πολιτισμένο τρόπο σε μερικά ποστς, μηπως πρέπει να κάνεις αυτοκριτική;

Αναρωτήσου γιατί πριν 8 μήνες δεν σ’ έκραζε κανενας, όταν πόσταρες με λίγη σοβαρότητα, λιγότερο δήθεν, με μια ανεμελιά ρε παιδί μου.

Μάλλον εισαι ομως της “δια ροπάλου” λύσης, χεχε :slight_smile:

edit: εχει πλακα τωρα που το σκεφτομαι επειδη νομιζεις οτι ΞΕΡΕΙΣ που τσαμπουκαλευεσαι, anyway
αυριο θα περασω μια βολτα απο mayhem που μου ειπες οχι για να μπω, αλλα για να τα πουμε λιγο να σε δω απο κοντα ρε παιδι μου

Εγω ειμαι δηθεν;

Ασε μας ρε BAN.

Θα τα πουμε αυριο.

Ενταξει τι να μας πει κι ο [B]Plunderer[/B] απο μουσικη με τους [B]VBE,[/B]τους [B]Countess [/B]και τους [B]Borgia[/B] και ολα τα ορθοδοξα wannabe!Η αληθεια βρισκεται στον [B]Vargsang[/B] που παλουκωνει γκοθουλες λεμε (gothic slut impalement),τραγια κι αναποδοι σταυροι ftw!! 8)

και εγω παλουκωνω γκοθούδες :lol: …

τι σου κανα παλι εγω και με κραζεις ρε τζον ?

Είπες τίποτε…

8O

[FONT=“Arial Black”][SIZE=“5”]Σηκωθειτε απο σπληλιές, κατακόμβες, τρύπες, τάφους, μνήματα, σαπισμένες γωνίες και ακούστε…[/SIZE][/FONT]

[U][FONT=“Arial Black”][SIZE=“3”]Η Ρ Θ Ε Λ Ε Μ Ε[/SIZE][/FONT][/U]

Τρεχατε ποδαρακια μου !

Ωραια. Τα λεμε σε δυο βδομαδες, χοντρικα.

στιχουργικα αναλυστε οτι θελετε, μουσικα ειναι η Κενωση μαζι με το Chaining the Katechon με καποια μαθς απ’ το φασιτε. συνηθως βριζω τους τυπους που με μια ακροαση αμολανε αλμπουμς στα τοπ της χρονιας, αλλα εδω μιλαμε για Deathspell Omega, υπηρχε περιπτωση να βγαλουν αλμπουμ και να μη φυγει για πενταδα;

Ναι αλλά όχι σε αυτό το Thread :stuck_out_tongue:

Στο review, απ ευθειας.

Εχω παθει 15 εγκεφαλικα μεχρι στιγμης, παντως.

Τι φωνητικα κανει στο Abscission;

Have You Beheld The Fevers τελιτσες κι αποσιωπητικα ετσι οπως μπαινει.

Λογκ αουτ.

έπρεπε να το ρίξουν στις μπαλάντες και το ποστροκ για να αρχίσουν να ακούγονται τελικα! κατά τ’ άλλα, νομιστεράκη, heavy metal η δεύτερη πρότασή σου, αλλά χώστην στον κώλο σου, metal up your ass \m/

που τις ειδες τις μπαλαντες και τα ποστ ροκ βρε πατουλη, μηπως ακουσες μονο το Apokatastasis Pantôn;

πλάκα ήταν αυτό μωρή κιουρία. ωστόσο, όντως μου φαίνεται πολύ πιο ευκολοάκουστο στα πάντα απ’ όσα δικά τους έχω ακούσει στο παρελθόν.

το Chaining the Katechon ειναι πιο ευκολοακουστο και το σιμονιουμεντουμ ειναι ακομα πιο ευκολοακουστο, ισως ποτε δεν τους ακουσες σοβαρα.

το σιμονιουμέντουμ δεν το έχω ακούσει όχι, το άλλο το προσπάθησα όμως και όχι. από την άλλη, προφανώς ούτε αυτό το έχω ακούσει σοβαρά. γενικά το σοβαρά, για μένα τουλάχιστον, έρχεται πολύ καιρό μετά από τη στιγμή που θα καταλάβω αν κάτι είναι ευκολοάκουστο ή όχι (για μένα τουλάχιστον).

ε μια απ’ τα ιδια, απ’την αποψη οτι πλεον τη γνωριζω τη μπαντα, ξερω οτι οποτε θα χωσει, θα χωσει ετσι, οταν θα χαλαρωσει, θα χαλαρωσει ετσι. εχει απροβλεπτα πραματα μεσα ο παρακλητος, αλλα τα φτιαχνουν ετσι ωραια και γαματα που ο ηδη οπαδος γλυκαινεται. εγω ημουν απ’ τους τυχερους που ακουσαν το σιμονιουμεντουμ πρωτα, αν τους ειχα ξεκινησει απ’ το φασιτε ισως να ειχα τις ιδιες αντιδρασεις με σενα.