Dio

Και πολυ σωστα. Αυτο εννοουσα: “…στον ανθρωπο “Dio” ως περσονα…”. Συμφωνουμε οτι ο ανθρωπος Padanova ελειπε, αρα δεν το εθεσα σωστα. Και ναι, ηταν εξαιρετικα διασκεδαστικο ολο το κονσεπτ, πραγματικα ηταν μια καλη ταινια.

Θα ηθελα πολυ να δω κι εγω τα γυρω-γυρω, οπως κι εσυ. Σιγουρα και η συζυγος, που δεν ειχε εξειδικευμενες γνωσεις για τον Dio ως προσωπικοτητα και εκστασιαστηκε χθες. Ζητησε να της δωσω τη βιογραφια (που ακομη δεν εχω διαβασει, οποτε θα την ξεκινησει εκεινη πρωτη) και φυσικα…

…σημερα το πρωι σηκωθηκαμε για να παμε στις δουλειες μας και τραγουδαγαμε

Στο “I see a rainbow rising, look there, on the horizon” πάντα μού κοβονται τα πόδια. Όπως και στο “Do your demons, do they ever let you go?” αυτου του επους:

@pantelis79 incoming in 3.2.1…

4 Likes

τουλάχιστον εσένα το ψηστήρι απέδωσε, εμένα gntm με παρέα > Dio :frowning:

3 Likes

Τι λες @QuintomScenario ?

Απο το πρωι και για πολλες μερες ακομα μονο dio

2 Likes

Α, ημουν τυχερος. Ελαχιστη προσπαθεια: “Θα παω να δω ταινια για τον Dio, θα ερθεις;”. “Ναι, παμε”. Εχω περασει πολυ δυσκολοτερες στιγμες για πολυ απλουστερες αποφασεις :slight_smile:

Τι εχουμε εδω; :smiley:

1 Like

Εδω και αν εχουμε θεματα!!!

Επιστροφή στο μέλλον!

1 Like

Εξακολουθω να μην καταλαβαινω τι λετε, αλλα μπορω να δεχτω οτι σε καποιον δεν αρεσει ο Dio (μουσικα). Γουστα ειναι αυτα. Δεν μπορω να δεχτω οτι δεν παραδεχεται πως ισως προκειται για την καλυτερη φωνη του metal.

1 Like

Δυστηχωσ στην περιπτωση μασ συμβαινει το δευτερο

2 Likes

Ουπς :roll_eyes: Εξαιρετικα αβολο ποστ.

1 Like

Σιγά το άβολο ποστ. Δεν αντέχω την φωνή του. Προτιμώ να ακούω την γάτα να ξύνει τον τοίχο. Μην με κάνετε ταγκ σε τοπικ που δεν έχω ενεργά στο tracking. Μου είναι αδιάφορη γενικά η μπατσαρία στην μουσική.

θεσ να μασ πεισ ποια εχεισ ενεργα στο tracking?

1 Like

Παρα τις κοντρες που εχουμε κατα καιρους, γελασα με αυτο.

Εννοουσα το δικο μου ποστ αβολο, επειδη δεν ηξερα τι ειχε ειπωθει και επεσα σε κεντα.

Αν ειναι ομως μπατσαρια κατι μυστηριοι επαγγελματιες μουσικοι με καριερα ετων και μουσικες γνωσεις vs την αποψη σου για τη φωνη του κοντου, μαλλον θα συνταχθω με τα ΜΑΤ :slight_smile: Ολα καλα, προχωραμε :+1:

Η ταινια ηταν μια χαρα, να πατε να τη δειτε, θα διασκεδασετε guys :clapper:

1 Like

Χαβαλε κανουμε, καμια μπατσαρια.
Φιλικά παντως και με ενδιαφερον με ανησυχει λιγο το γεγονος, εγω θα το εψαχνα.

1 Like


40 Χρόνια :metal::metal::metal:

10 Likes