Domine in athens - 25 september / 26 september thessaloniki

Και τότε τι υπερασπίζεσαι με τόσο ζήλο στα τοπικ με τις συναυλίες του ρε αδερφέ; διχασμένη προσωπικότητα είσαι ή έχεις λίγο αλσχαιμερ;

τι τον υπερασπιζομαι ρε?πλακα κανεις?#-o
σιγα μην κανω και απεργια πεινας!
απλα απορω για το αν το προβλημα ειναι που ειναι ασφαλιτης ή γενικα αστυνομικος, αν και αυτο δεν θα λυθει στο παρoν thread γιατι ειμαστε offtopic.

Απ’ότι κατάλαβα, υπερασπίζεται το να ξεκολλήσετε το κεφάλι σας με τις Λιακοπουλικές φαντασιώσεις, οτι φακελώνει όποιον χτυπηθεί πάνω από 1 λεπτό και όποιον πιει πάνω από 3 μπύρες(γιατί θεωρείται αλκοολικός και αυτομάτως εχθρός της αστυνομίας), και να ασχοληθείτε με τα ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ!Αυτά θα στηρίξουμε και όχι τον Ξήγα και τον κάθε Ξήγα.
Αν είμαι λάθος, σόρυ…

ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!

Τον μεταλα κι αν τον πλενεις…

Γελάω απίστευτα με αυτά τα μηνύματα “ανοιχτομυαλιάς”-δεν σε ξέρω, αλλά σε καταλαβαίνω από μισό ποστ και άλλα τέτοια ωραία.Να’σαι καλά, μου έφτιαξες το βράδυ.:bow2:

κατσε ρε φιλε, γιατι να χασεις μια live εμπειρια λογω του διοργανωτη?
δηλαδη, στις αλλες συναυλιες ξερεις αν ο διοργανωτης ειναι μπατσος, εμπορος ναρκωτικων ή κατι αλλο?
αν ειναι ετσι, να βρισκουμε στοιχεια για τον καθε promoter πριν παμε σε συναυλιες.
σεβαστη η σταση σου, αλλα διαφωνω…τι μεταλλας και τετοια μου λες?

Χαρα μου!:smiley:

Αν δεν ελεγες αυτες τις πιπες κι ελεγες απλα ειμαι καβλωμενος για το live και θα παω θα το σεβομουν.Αλλα εσεις θελετε να το βγαλετε οτι δε τρεχει τιποτα και τι σχεση εχει το ΜΑΙΤΑΛ μας με τον Ξηγα και μεις παμε για τη μουσικη και οχι για το διοργανωτη ενω εχουν βαρεθει τα παιδια να εξηγουν.Αυτα με νευριαζουν φιλε,οχι το γεγονος οτι θα πας.Ελπιζω να αντιλαμβανεσαι τι λεω(απο αυτα που εξακολουθεις να γραφεις πιστευω πως γενικα δε πολυκαταλαβαινεις αλλα η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια)

indifferent sun-Μην ασχολείσαι, είναι ανοιχτόμυαλος αυτός, ενώ οι κακοί μεταλλάδες είναι ζώα…
Βέβαια δεν μπορούν να καταλάβουν οτι πολύ πιο εύκολα τους φακελώνει από εδώ μέσα στο φόρουμ, παρά στις συναυλίες.Γιατί εδώ μπορεί να δει ποιος είναι “αντιδραστικο” στοιχείο και με λίγη βοήθεια από την Δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος, να μπει στον λογαριασμό σου, να βρει το email σου, και από εκεί να βρει τα στοιχεία σου/facebook οτιδήποτε γουστάρει,και να σε έχει με διεύθυνση και ονοματεπώνυμο, φακελωμένο ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!Και δεν είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας αυτό, γίνεται.
Αλλά για να το καταλάβουν, πρέπει πρώτα να το σκεφτούν…

Αγόρι μου καλό, σου λέμε οτι είναι παράνομο να διοργανώνει συναυλίες ένας αστυνομικός, και να έχει επιχειρηματική δραστικότητα γενικότερα. Ο Ξήγας, πέρα από αυτό που ανέφερα, έχει και μαγαζί. Εχει την ΓΑΔΑ στο πλευρό του.

1 + 1 = 2 for christ sake. Πάρτο χαμπάρι ότι φακελώνει!

@ Twisted Sister:Α δε με νοιαζουν αυτοι οι τιτλοι φιλαρακο,ο λιγοτερο ανοιχτομυαλος απο ολους ειμαι,αυτα περι ανοιχτομυαλιας με αφηνουν αδιαφορο και τα κραζω και γω ο ιδιος.Αλλα με φρασεις “τη μπαντα θα υποστηριξω,οχι το διοργανωτη!” πουλατε τρελιτσα.Ξερουμε ποσο αγαπατε τη μουσικη και μπλα μπλα μπλα αλλα εδω η κατασταση ειναι συγκεκριμενη.Το θεμα ειναι οτι δε γουσταρετε να χασετε Domine,αυτο και ΜΟΝΟ.Και μεχρι εδω ειμαστε καλα.Απο κει και περα αυτες τις προσπαθειες αποσυνδεσης Ξηγα/αγαπης για τη μουσικη αφηστε τις ξερω γω.Και γω γουσταρω ρομαντισμο,οχι ομως και υποτιμηση της νοημοσυνης:)

+1000000

1ον εσυ πάρτο χαμπάρι, γιατί μπορεί να είσαι ήδη φακελωμένος με αυτά τα “αντιδραστικά” που λες.
2ον ξαναματαεπαναλαμβάνω οτι πιο εύκολα φακελώνεσαι εδώ και όχι σε συναυλία
3ον υπάρχουν και μπάτσοι που κάνουν 2η δουλειά(μαύρα/παράνομα πες το όπως γουστάρεις), για να βγάλουν κάτι παραπάνω.Αυτό τι σημαίνει, οτι αν δουλεύει κάποιος σε φούρνο(τυχαίο παράδειγμα), φακελώνει όποιον μπαίνει μέσα να πάρει ένα κουλούρι και φοράει μπλούζα fuck the police?Ή μπορεί να έχει και επιχείρηση στο όνομα της γυναίκας του, πάλι για να βγάζει κάτι έξτρα,σημαίνει οτι την έχει για να φακελώνει?ΔΕΝ λέω οτι είναι αθώος ή ένοχος, στ’αρχίδια μου,δεν θα το κρίνω εγώ χωρίς αποδέιξεις…Απλά ξεκολλήστε το μυαλό σας,και μην είστε απόλυτοι…
Και στην τελική ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να φακελώσει σε μία συναυλία!Τι θα γίνει δηλαδή, θα αρχίσουμε τους φόνους και τους βιασμούς?Τι το παράνομο γίνεται σε μία συναυλία?Εκτός κι αν συμπληρώνεις ερωτηματολόγιο όταν μπαίνεις με ερωτήσεις του στυλ: Είσαι αναρχικος?Αν ναι, έχεις πετάξει μολότοφ? και άλλα τέτοια χαριτωμένα.Άρα δεν ισχύει το οτι θα τον βοηθήσουμε να φακελώσει με το να πάμε στην συναυλία…Τώρα αν θέλετε απλά αντίδραση για την αντίδραση πάσο…

Ωπ.Πως την ειδες,θα μου παρεις το ρολο του ανοιχτομυαλου??

Αντε ντε μια ωρα.

Καληνυχτα παιδες!

ρε φίλε, άσε τα σάπια, τώρα διάβασα τα ποστ σου… κάθομαι απαντάω κιόλας. Με μηδέν επιχειρήματα πας να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα. Καληνυχτίτσες…

Τα σπάω όμως με τα δικά σας επιχειρήματα(το οτι είναι ασφαλίτης είναι δεδομένο, το πως όμως μπορεί να φακελώσει κάποιον σε μια συναυλία, ακόμα το ψάχνω…:-k)
Καλό σου βράδυ!

Αυτό πρέπει να είναι κάποιο τικ, δεν μπορεί, σε κάθε πόστ σου το γράφεις :lol:

…και στην τελική, τι σημασία έχει; σου αποδείξαμε ότι αυτό κάνει! Αλλά όχι, υπάρχει η περίπτωση (αυτή που στηρίζεις εσύ)ι οι επιχειρηματικές δραστηριότητες να είναι στο όνομα του τρίτου μπατζανάκη της φοράδας του. Ελεος, πάψε πια σε πήραμε πρέφα!

σε περιπτωση λοιπον που δεν ανακαλυψεις με ποιον τροπο δυναται να σε φακελωσει, δεν εχεις προβλημα να τον χρηματοδοτησεις κ εσυ με το κατιτις σου ?

πολυ περιεργα ξηγ-ιεσαι ρε θειο

βασικά τώρα θα βγει να δηλώσει πως αυτός είναι ο λόγος που πηγαίνει στις συναυλίες του, προσπαθεί να δώσει λύση στο μυστήριο :stuck_out_tongue: