Μetallica

ήταν αυτός καντ τότε.

Μ.Πέμπτη έχει σινεμαδάκι…

4 Likes

Τραγικό το βρίσκω προσωπικα, αλλά όποιος θέλει ας πάει. Το να πάω σε έναν κινηματογράφο και να κάτσω να ακούω μουσική δυνατά κάνοντας κερατακια με τους τυχαίους 45χρονους δίπλα μου είναι ίσως από τα πιο αστεία πράγματα που μπορώ να σκεφτώ. Παραδόξως, την φάση με το listening party του Black Album το 1991 σε ολόκληρο γήπεδο την βρίσκω πολύ πιο γαμάτη και κάτι που όταν το βλέπω σκέφτομαι “πωωω μακάρι να ήμουν μέσα, εκεί γράφτηκε ιστορία”. Δύο εντελώς διαφορετικές φάσεις όμως για μένα.

Τέλειο πακέτο για Μ.Πέμπτη
Στις 21.00 έχει Μπαρτζώκα στο ΣΕΦ με double double σε χριστούς και παναγίες στον Λαρετζάκη και μετά σινεμαδάκι για να ακούσουμε δυνατά You Must Burn! και If Darkness Had a Son
Πάνω απ’όλα τα ήθη και τα έθιμα :sweat_smile:

2 Likes

Κι εμένα μου φαίνεται κάπως να πάω σινεμά για να ακούσω τα νέα τραγούδια. Πάντως για S&M2 που είχαμε πάει, γαμούσε η φάση.

Και μια φωτό για μύστες. Από πότε είναι και σε τι event. Και ποιος είναι δεξιά δίπλα στον Het.

Γάμος Hammett / Scott Ian

5 Likes

Νόμιζα ότι έκανες πλάκα. Έκανες πλάκα, ε;

2 Likes

Οκ, νόμιζα πως παντρεύτηκαν ο Hammett με τον Scott Ian και σκάλωσα προς στιγμήν.

5 Likes

Για να είναι σε cinema, η λογική λέει πως θα έχουν βιδεοκλιπ για κάθε τραγούδι + behind the scenes ή making of

1 Like

Μαζί με τη λογική το λέει και η ανακοίνωση :stuck_out_tongue:

5 Likes

Ενημερώνομαι αποκλειστικά από τους υπόλοιπους χρήστες του forum, δεν πατάω τα links

7 Likes

Έτσι, ούτε σεντσι παραπάνω στα κλικμπαιτς του κοντού

3 Likes

Γέλασα παρά πολύ με όλον τον διάλογο αποπανω ε.

Να πω ότι στο είδα πιο μετά το βίντεο κι εγώ, κι έτσι παίρνω πίσω μερικώς αυτά που είπα. Θα έχει commentary από την μπαντα σε οθόνη για κάθε τραγούδι και ένα σωρό καλούδια. Μπορεί να κάνω και ολοκληρωτική κωλοτουμπα και να πάω σινεμά να το δω τελικά :smiling_face_with_tear:

Πάτησα το βίντεο να το δω 5 φορές btw, μια για τον Ζβεν, μια για τον Νικ και λίγες ακόμα για τιμωρία.

4 Likes

Αμφιβάλλω αν θα πάρω τον δίσκο (άμεσα τουλάχιστον), πόσο μάλλον να πάω σε σινεμά να πληρώσω για να το ακούσω και να δω κάτι ανούσια βιντεάκια… Μάλλον μεγάλωσα αρκετά και ξεπέρασα κάποια φανμποϊλίκια :face_with_diagonal_mouth:
Μόνο λάιβ θέλω να τους βλέπω πια, αλλά ούτε αυτό βλέπω να γίνεται :confused:

Μην απογοητευεστε ευκολα επειδη βγηκαν δυο μετρια singles,θα εχει και καλα κομματια μεσα,αυτο περιμενουμε να ακουσουμε,το συνολο.

1 Like

Κοίτα για κάποιον που δεν έχει ασχοληθεί και πολύ με Anthrax, είναι κάπως δύσκολο να τον αναγνωρίσει κατευθείαν. Οι περισσότεροι έχουμε στο μυαλό μας τον Scott Ian ως τον τύπο με το ξυρισμένο κεφάλι και το τραγομούσι που αφήνει.

Οχι, καλα, μην το παιρνεις στραβα :smiley: Απλως μου εκανε εντυπωση οτι πιθανως δεν τον αναγνωρισες και κυριολεκτουσα οταν ρωτησα αν εκανες πλακα :rofl: Ολα καλα.

1 Like

Και κάποιοι έχουν στο μυαλό τους τον Scott Ian

Οι περισσότεροι βέβαια δεν έχουν ποτέ στο μυαλό τους τον Σκοττ Ιαν

1 Like

Πω ρε μλκ Ian Scott ήθελα να γράψω

1 Like