Μetallica

Για το 2025 αναμένεται ανακοίνωση περιοδείας ή θα κάνουν διάλειμμα;

Δωσανε 20 συναυλιες και κουραστηκανε και θελουν διαλειμμα;

2 Likes

Περάσανε και τα 60 πια… γερόντια :stuck_out_tongue_closed_eyes:

O James γυρισε και μια ταινια, αυτο απαιτει τουλαχιστον 2 χρονια διαλειμμα απο περιοδειες και ολα τα αλλα.

Μόλις ανακοινώθηκε επέκταση της Αμερικανικής περιοδείας μέχρι και τέλος Ιουνίου 2025.

Metallica & Limp Bizkit βλέπω

Πάσχα στον Καναδά, μετά από θερινές διακοπές? ΝΑΙ

1 Like

Θαυμάσια… άρα Ευρώπη όχι το 25 και Ελλάδα του αγίου ανήμερα!

@QuintomScenario έχω κάτι μίλια για ξόδεμα, Νάσβιλ η Ντένβερ θα πρότεινες σαν πόλεις; (Ντένβερ κυρίως σαν πολιτεία του Κολοραντο για κανενα τοπίο το έχω στα υπόψιν)

Δεν έχω πάει σε κανένα από τα δύο ακόμα, αλλά:

  1. Και οι δύο τοποθεσίες είναι λογικά πανέμορφες, αλλά το Ντένβερ που είναι και σε υψόμετρο πρέπει να είναι πιο όμορφο.

  2. Έχω πάει στο Νοξβιλ στο Τενεσί, και είναι από τις πιο όμορφες πόλεις της Αμερικής, αλλά προφανώς μικρή. Το Νάσβιλ είναι πιο μεγάλο και άρα λογικά λιγότερο όμορφο, αλλά είναι η πρωτεύουσα για ένα σωρό μουσικές σκηνές και επίσης θα φας τρομερό μπάρμπεκιου και θα πιεις ωραία ουίσκια. Στο Ντένβερ δεν έχω ιδέα τι φαγητά και ποτά θα μπορούσες να απολαύσεις, αλλά λογικά τίποτα ενδιαφέρον.

  3. Πιθανολογω ότι από μουσικό ενδιαφέρον το Νάσβιλ θα είναι καλύτερη επιλογή, αλλά εγώ θα πήγαινα στο Ντένβερ.

  4. Βασικά αν έχεις μίλια, κάνε μια χάρη στον εαυτό σου και πήγαινε οπουδήποτε αλλού, στην Αυστραλία, Νέα Ζηλανδία, Ναμίμπια, Αργεντινή, Αρούμπα, ή ακόμα και στη Νότια Αφρική. Γιατί να χαλάσεις τα λεφτά σου, τα μίλια σου και την ενέργεια σου για να δεις μια μπάντα που πλέον δεν αξίζει να την δεις ούτε για πλάκα σε στάδιο?

1 Like

Όπαααααα… τι εννοείς;;;;

Ε, οτι ειναι ψιλομαλακια το setup εννοει και εχει δικιο. Ακομα και μεσα στον κυκλο να εισαι, η συγκεκριμενη ακηνη ειναι για τον πουτσο. Η σληνη που εχουν στα φεστιβαλ ειναι πολυ καλυτερη, απλως εκει η μαλακια ειναι το σετλιστ, που ειναι λαρα πολυ προβλεπε.

Αυτα τα ολιγα. Η μπαντα επι σκηνης μια χαρα πωρωτικη ειναι.

2 Likes