Μetallica

Ωωωω επιτελους πρεμιερα! Τωρα πλεον εχουν παιξει ολα τα must, αντε να παιχτει και το Am I Savage για να ακουστει live το ασυλληπτο chainsaw riff.

1 Like

Όχι και τέλεια ποιότητα αλλά κάτι καταλαβαίνουμε

2 Likes

Χρόνια πολλά Ιασωνα

6 Likes

Χρόνια πολλά στον ΤΕΡΑΣΤΙΟ !!! :birthday:

4 Likes

Χρονια πολλα στον πιο καυλωτικο μπασιστα των Metallica! :metal:t2: :metal:t2: :metal:t2::smiling_imp:

4 Likes

Γκαυλιάρης και πωρωτικός :metal::metal::metal:

2 Likes

Το μόνο στοίχημα που βάζω μέχρι τον Μάιο που θα τους δω είναι αν ο Hetfield θα έχει φτάσει τα 150 κιλα ή όχι.

2 Likes

Stadium tour στην Αυστραλία λέει.

Με support Slipknot λέει…

https://www.metallica.com/news/2019-03-07-heading-down-under.html

2 Likes

Oρίστε και η αφίσα λέει…

3 Likes

Ανοιξιατικες διακοπουλες για surfing και safari… “tour” με 6 ημερομηνιες :sweat_smile:

6 ημερομηνιες επι 60 χιλιαρικα σε καθε γηπεδο με μετριοπαθεις εκτιμησεις, 360 χιλιαδες κοσμος. 25 εκατομμυρια ειναι η χωρα ρε :smile:!

Ας μη βαλω και την παραμετρο “λεφτα”…

Θα τσεπωσουν καμια 40ρια μύρια :joy:

Κλάμα.

επιτέλους κάτι καλό ξανά, μετά το Raining Blood (γιατί αρκετά μετά απ αυτό ήταν μέτρια)

1 Like

Εδω απλως ειναι το τραγουδι μετριο, οχι η διασκευη.

1 Like

Ισχύει, ένα από τα μέτρια ενός φοβερού δίσκου. Νομίζω υπάρχει ειδικός αγγλικός όρος για αυτού του είδους τα κομμάτια που συμπληρώνουν το tracklist, αλλά μου διαφεύγει τώρα.

2 Likes

#ponos

Τίποτα κάτι δικά μου

4 Likes

Τα αγγλικα δεν ειναι το φορτε μου, δυστυχως. Θα πρεπει να μας βοηθησει καποιος τριτος.

3 Likes

Ελπίζω να βρεθεί κάποιος να μας λύσει αυτή την απορία. Θαρρώ ότι κάποιος που ζει σε αγγλόφωνη χώρα, θα ήταν ιδανικός υποψήφιος… ΗΒ, Καναδά, Αυστραλία, Νέα Ζηλανδία…

3 Likes