Μetallica

το επαθες αφου ακουσες το Load , ε ?
Λογικο.

7 Likes

Αχαχα όχι, το Reload :stuck_out_tongue:

@Saolin7 Για πες μου ρε παιδάκι μου, πόσο θυμό έχεις μέσα σου και για ποιό λόγο? Ποιος σου είπε ότι μπορείς να μπαίνεις σε οποιοδήποτε φόρουμ και να κάνεις bullying? Θές να σε μαζέψουν? Σοβαρά σου μιλάω και άσε τα δεν ξεχνάω, να μη ξεχνάς ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΟΛΑ ότι μιλάς σε ανθρώπους και όχι σε botakia. Αν μας έβλεπες έξω μια παρέα να μιλάμε για τα ίδια πράγματα που τόσο διαφωνείς έτσι θα συμπεριφερόσουν? Απαντάω εγώ, όχι. Γιατί το κάνεις εδώ? Άρα εσύ δεν είσαι αυτός που κάνεις “μαγκιές online”? Χρησιμοποίησε λίγο το μυαλό σου και ζήτα ένα συγγνώμη πρώτα, ανθρώπινα.

3 Likes

Παναθηναικός παρακαλώ.Όχι βάζελος. Μην κανονίσουμε και μαζί ραντεβού για ξύλο!

4 Likes

Ένας ένας ρε έχουμε και δουλειές :wink:

2 Likes

Ξύλο στο μεγάλο διάλειμμα να τελειώνουν τα αστεία.

10 Likes

Μεταλλάδες φορουμίστες του rocking στο κλουβί. Όχι σνιαφ-σνιαφ και μαλακίες. Να δούμε και ποιος την έχει μεγαλύτερη στην τελική. Πάρτε ιδέες από τον Εισβολέα μαλάκες.

Στα παπαρια μου τι εισαι, σημασια εχει τι θα εισαι μετα . Θα σε βρω

Τι θα είναι μετά; έτσι από περιέργεια ρωτάω

1 Like

Γαυρος μεηντενας

:joy:

ελπίζω να αντιλαμβανόμαστε όλοι ότι 1 ωφέλιμο / χρήσιμο ποστ σε 60 ( ολογράφως ΕΞΗΝΤΑ ) είναι προβληματικό , έτσι ;;;

1 Like

4 Likes

Προτείνω ανακωχή και μάζωξη όλων των πλευρών στο Rainbow Σάββατο βράδυ για μπύρες…

5 Likes

Λαρώστε λίγο ρε ΜΝΣΚ!

image

5 Likes

Να το κάνουμε Παρασκευή;

1 Like

Κάντο και Κυριακή οι άλλοι βρίζουν μανάδες για το load- reload που έχουμε φτάσει.

Και θα ζητήσω από τον Διαμαντή να παίξει όλο το load για να βγάλουμε αποτέλεσμα :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

Πολλά μας τα πες μπούφο, για πες τώρα έψαχνες αφορμή να ξεσπάσεις? Χρωστάς και μας τας σπάς? Αμα θες να βάλεις ένα στόχο στη ζωή σου βάλε να την κάνεις καλύτερη και όχι τόσο λυπητερή και άδεια. Και να μάθεις να σέβεσαι τους ανθρώπους για να σε σέβονται και εκείνοι, εδώ μέσα είσαι τόσο καιρό με την ανέχεια όλων, τι περίμενες να γίνει αμα συνεχίσεις? Να κερδίσεις την εμπιστοσύνη και την αγάπη μας? Και όχι αγαπητό τρόλ, δεν σου έθιξα καμιά μάνα και κανένα πατέρα, εσύ τους έβρισες εμμέσως με την εμετική σου συμπεριφορά και συνεχίζεις να το κάνεις όσο φέρεσαι έτσι.

@MegadethaS Εσύ πάλι ρε ξουράφι που το είδες αυτό? Ποιός έβρισε μανάδες για το Load? Καθόμαστε και ασχολούμαστε με ένα 17χρονο τρόλ μπας και μας αφήσει ήσυχους θα βοηθήσεις ή θα τρολάρεις και εσύ όπως συνηθίζεις?

Στο Rainbow με το καινοτόμο ηχοσύστημα και την ακόμα πιο καινοτόμα τουαλέτα ;;; :stuck_out_tongue:

2 Likes

Μήπως τελικά η τουαλέτα του Rainbow δεν είναι καινοτόμα αλλά πρόκειται για επιδραστική τουαλέτα;

Πες μου ότι είσαι κι άτριχος. Αυτό πες μου μόνο, ΤΕΛΟΣ.

6 Likes