Μetallica

Λογικά από τον κόσμο γιατί ο κόσμος ψήφισε στο Kerrang. Αλλά μπορούμε να τα χωρίσουμε σε 2 κατηγορίες και να κάνουμε κουβεντούλα

Ο Λαρς γιατί δεν σηκώνει το τηλέφωνο (να πάρει τον Μαστεην)?

4 Likes

Εδώ παίζει μόνο το Seek and Destroy από το kill’em στα live για να μην του πληρώνει δικαιώματα!

2 Likes

καλά , περάστε οι 2 αποπάνω απ το θρεντ να πείτε περαστικά στον άνθρωπο ρε … Ως πρέσβης του εν Ελλάδι Μεταλλικα φαμιλυ και Ελλήνων εξωτερικού αντίστοιχα

το εχουμε κανει στα social εκει που εχει και αξια αλλωστε. :stuck_out_tongue:

3 Likes

Εγώ δεν του έχω πει πουθενά γιατί δεν θα το δει όπου και να το γράψω, αρα δεν βρίσκω τον λόγο. Καλά να’ναι ο άνθρωπος

1 Like

:’)

2 Likes

Ναι οκ, ούτε εγώ περίμενα να δω σε αυτή τη λίστα Disposable και Dyers απλά δε μου φαίνεται παράλογο να το θεωρεί κάποιος underrated αν το βάζει στην ίδια κλίμακα με το Battery και το Seek and Destroy για παράδειγμα που ξέρει και ο περιστασιακος ακροατής.

Στην ουσία μια τέτοιας ψηφοφορίας πάντως δε θα περίμενα να δω τίποτα από τα 5 πρώτα.

1 Like

Τι θα γίνει με την φάση σου? Θα βουλώσεις επιτέλους?

Σας ενοχλει το ξεβρακωμα;

Γουστάρω απίστευτα το ποσό συναυλιακό κομμάτι είναι, το sing along μερος και το πώς κλείνουν το κομμάτι.

13 Likes

Ολα αυτα που λες ειναι υπεροχα drenie, απλα το καλυτερο ειναι το πως βουλωνουν στοματα.
Προτιμω το στουντιο τελειωμα μακραν παντως. Αν και το καλυτερο ειναι το τελειωμα απο την demo εκδοση.

1 Like

Ενα ατομο με το IQ το δικο σου ή του αλλου, ναι, ως ξεβρακωμα θα το βλεπει. Ταιζω τρολλς, RIP και kappa.

Τι κλεισιμο ήταν αυτό ρε!..:metal:

2 Likes

Τσέκαρε και αυτό.
Εκεί που το δοκίμασαν πρώτη φορά

4 Likes

Νομίζω το sing along είναι που το κάνει τόσο όμορφο και όχι τόσο η μελωδία που παίζουν με την κιθάρα . Στον δίσκο δεν θα λειτουργούσε όσο με τον τρόπο που επέλεξαν να το κάνουν και ήταν ιδιαίτερος

λαηβ φυσικά ανεβάζει πάρα πολύ το κομμάτι

Πού ήσουνα το '07 Ρεμπελάκο;;;;;

5 Likes

διακοπές την μέρα που έπαιζαν

Όλος ο ψόγος δικός σου λοιπόν.-