Μetallica

Εσυ το λες συνεπεια

Την ώρα που τσακώνονται Maidenαδες με το φαμιλυ …

5 Likes

Τα βλέπω.

1 Like

Ευτυχως που λεει ο τιτλος ποιο τραγουδι ειναι :joy::joy::joy:

5 Likes

Όντως του γαμήσανε λίγο το σπιτάκι αλλά σιγά, για την καυλάντα τα κάνουν αυτά και για να ξεκουραστεί ο James που όσο ναναι τραβάει το μεγαλύτερο κουπί στα live.

2 Likes

Εντάξει αυτό ούτε εγώ δεν τόλμησα να το φανταστώ, έχει χαβαλέ όπως και να χει…α και δεν έχει μπάσο!!!

Γενικα ρησπεκτ μεγαλο στον τυπο, γιατι εχει μεγαλη φαντασια και ειναι πολυ κουλ, εχω δει αρκετα βιντεακια του…

Αλλα, πρωτον, τα περισσοτερα δυστυχως ακουγονται σαν τζενερικ θρας μεταλ 80ς κι οχι συγκεκριμενα Μεταλλικα, και δευτερον, τα μισα ριφφακια που χρησιμοποιει δεν μοιαζουν ουτε στο ελαχιστο :confused:

Ναι εχει χαβαλε ομως ,συμφωνω

1 Like

Παρτε ξανα Memory Remains γιατι οι Metaplyta αποφασισαν να ανεβασουν και 2η επισημη εκδοση μεσα σε ενα μηνα, μετα απο αυτην του Amsterdam (και του Ελσινκι απο περυσι τον Μαιο) :joy:

4 Likes

Μαλακες είναι , αντί να ανεβάσουν κάνα σοβαρό κομμάτι , μας ζαλίζουν με αυτά τα λοαντς.

(Τι κλείσιμο είναι αυτό μάνα μου !!!)

3 Likes

Αχ Ιρλανδία…

(όπως λέμε αχ Ευλαμπία :stuck_out_tongue: )

2 Likes

Ή Ευανθία ( @evanthia ) αλλά εκείνη είναι #monomaiden! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

5 Likes

Χαχαχα έτσιιιι :joy::sunglasses::metal::heart:

2 Likes

3 Ιουλίου 2007… ήμουν στρατό τότε, ο αξιωματικός μου έδωσε 3 μέρες άδεια για τη συναυλία (ναι ήταν χεβιμεταλάς, πήγε κι αυτός εκεί!) και βρήκα το παρακάτω, δεν είναι δικό μου, αλλά από εκείνη την πλευρά το απολάμβανα από ότι θυμάμαι:

και το αντίστοιχο επίσημο ηχητικό:

ωωωω ωωωω ωωω ωωωωω ωωωωωω ωωωωωω ωωωωω

8 Likes

Κι εγώ με άδεια από στρατό τους είδα τότε. Ευτυχώς είχα κρατήσει μαθήματα για φοιτητική άδεια!

Και σαν σήμερα η τελευταία φορά που τους είδαμε Ελλάδα πριν 9 χρόνια.

5 Likes

Καρδουλα

Tο περιμεναμε καιρο το βιντεο απο το MetallicaTV. Πλεον δεν ανεχομαι ουτε για πλακα να τα βλεπω απο το Metallica HD Live που ειναι εντελως ανεπισημο και με πολυ χειροτερη ποιοτητα, γιατι εχω κακομαθει με το επισημο.

Και σε αυτο πρωτοποροι για μια ακομα φορα, εχουν καταλαβει οτι ντορος για την παρτη τους δημιουργειται και διατηρειται με τις εκπληκτικες live εμφανισεις τους, και οταν μπορουν να ανεβαζουν τετοιες εκτελεσεις και να τις βλεπει ο κοσμος, αυξανεται η δημοτικοτητα τους και το hype.

Τι σατανάς είσαι ρε :joy::joy::joy:

1 Like

οχι ο @QuintomScenario. ο Lars !

1 Like

Εγραψα κατι λαθος? :sunglasses:

1 Like