Μetallica

Αυτό έλειπε τώρα :stuck_out_tongue: Είπαμε αντικειμενικές αλήθειες μόνο στην επιστήμη παιδιά. Για τα γούστα τα είπαμε, τα δικά σου σκατά είναι οι δικές μου φράουλες κλπ κλπ

1 Like

μα είναι! 12 στις 12 χρυσές μετριότητες!

1 Like

Γαμεις !

1 Like

giphy

1 Like

Έτσι χαλαρά και cool γράφει όλα τα κομμάτια !

1 Like

giphy%20(1)

5 Likes

Εννοείς το κομμάτι ή τον δίσκο? Το κομμάτι μια χαρά είναι.

Αυτο το τζιφακι απο μονο του με κανει να ποναει η ψυχουλα μου λιγακι…

Στα πιο σοβαρα βεβαια, ο Τορμπεν δε πα να χει και 10000 δισκους στην συλλογη του, ειναι το ενα παπαρι του Λαρς μουσικα :sunglasses:

2 Likes

μισοαστεία/μισοσοβαρά, προφανώς αντιλαμβάνομαι τι εννοείς με το “πονάει η ψυχούλα μου λιγάκι”. και συμφωνώ και απόλυτα. ωστόσο, η άλλη όψη του νομίσματος είναι πως συνιστούσε μια απολύτως αναγκαία ένεση πραγματικότητας, ένα ριάλιτι τσεκ που χρειαζόταν ένας υπερφίαλος, αποκομμένος από την πραγματικότητα, πολυεκατομμυριούχος ροκ σταρ -και κλείνω εδώ γιατί τι νόημα έχει να ψυχογραφώ εγώ (ή καθένας από μας) έναν παντελώς άγνωστο τύπο.

ισχύει, αλλά ο ένας είναι επαγγελματίας μουσικός και ο άλλος απόστρατος τενίστας, προφανώς! βέβαια τα περί γούστου, τα είπαμε και παραπάνω

Α ναι δε διαφωνω σε κατι απο ολα αυτα…

Αυτο περι πονου το εγραψα για απορριψη απο πατερα… απλα ετσουξε το βλεμμα του Λαρς…

Ο οποιος δε νομιζω πως ηταν ποτε αποκομμενος απο την πραγματικοτητα. Αυτος τραβηξε κουπι ΜΟΝΟΣ του για να μην πεθανει η μπαντα 2 χρονια τοτε σε εκεινες και τις εποχες (και δεν το αφησε μεχρι και σημερα).

2 Likes

μα ναι, ήταν απολύτως σαφές αυτό που έγραψες και πραγματικά εύστοχο.

τώρα σε αυτό θα διαφωνήσω κάθετα, αλλά και πάλι, θεωρητικολογίες πετάμε, όχι ψυχογράφημα.

Η το έχεις συντάξει λαθος η εισαι τρελος :stuck_out_tongue:

Το κουπί που τραβούσε ήταν στην αντίθετη κατεύθυνση από τον Hetfield, το ότι ο ένας κοπανησε την πόρτα κι έφυγε για αποτοξίνωση δεν κάνει τον άλλο σωτήρα.

Αυτός που έχει το μεγαλύτερο κρεντιτ είναι ο συνήθως ήσυχος Κερκ που αγανάκτησε με τα ego των 2 και τους έφερε ωραιότατα ενώπιον της πραγματικότητας. Και η απόφαση να πάρουν το Ρομπ στη μπάντα ακόμα ακόμα, σε αυτόν πιστώνεται

2 Likes

ήτοι;

:stuck_out_tongue:

Ειδικά για σένα θα γίνει μια εξαίρεση και θα παίξουν το Enter Sandman. Άντε επειδή είμαι καλός θα παίξουν και Sanitarium για να πιάσουμε και τα '80s (και να βάλουμε και λίγο Cliff Burton μέσα). Nothing Else Matters και Unforgiven είναι απαγορευμένα δια ροπάλου!

1 Like
2 Likes
1 Like

Γαμάει το μωβ all star μποτάκι του Hammett. Το τραγούδι είναι all time classic εννοείται και άψογο το performance για άλλη μια φορά.

@nikosp Ρε το link που πόσταρες δεν βγάζει κάποιο άρθρο. Να βάλω την ίδια είδηση από το Metal Injection αν είναι;