Μetallica

Get a room.

5 Likes

Δε θελω να τσακωθω με κανεναν παντως, γυρισα απο Πραγα και ειδα ποσο (ακινητο, λολ) κοσμο να τους χαιρεται και τους τεσσερεις και αυτο λεω, δε θα κατσω να σχολιασω αυτους που ελειπαν απ τη συναυλια και γραφουν στο Youtube, τι να κανουμε! (δεν εννοω εσενα, προφανως, εννοω το ρανδομ αρνητικο σχολιο απο καποιον που δεν πηγε και λεει “ο χαμμετ ειναι βλακας”) :stuck_out_tongue:

Καλα, τσακωσου μονος σου. Δε θυμαμαι να ειπα κατι κακο, ωστοσο επιτεθηκες (για αλλη μια φορα) απροκλητα. Τελος για τωρα, γραψε την τελευταια κουβεντα να σου φυγει ο ψυχαναγκασμος και προχωραμε.

Μπατσοι και χωροφυλακες παντως ειναι αυτοι που δεν επιτρεπουν κανενα σχολιο στα τοπικς αν δεν ειναι απο “δικους τους”. Καταληψουλα στο ροκινγκ. Δεν προκαλεσα κανεναν και τιποτα παλι, και θα τα ακουσω εγω.

Δεν. Πεταξα. Σποντα.

Εσυ τα παιρνεις ετσι, ασε με να γραφω οτι θελω χωρις να παρεμβαινεις λυσσασμενα μωρε :slight_smile:

Τεσπα, μ εβαλες να γραψω 10 ποστ παλι για να εξηγησω οτι δεν υπαρχει κακη διαθεση, και θα σβησεις τα δικα σου κλασσικα. Θρασυδειλο αλλα δουλευει. Μεχ.

Χαχαχ, τα εσβησε…

Μαγκες εγω εγραψα οτι ο Χαμμετ ειναι καλος (εκει ειν ολα) και αρχισα να διαβαζω πως ειμαι μπατσος και να παω να γαμηθω. Μετα τα εσβησε για να φαινεται οτι εκανα φασαρια, ενω απαντουσα “μα ρε δεν ειπα κατι για κακο”. Απιστευτες μεθοδοι γαμωτ.

Είσαι ψεύτης, απλά.

1 Like

Δε με κυνηγανε ολοι, ποτε δεν το ειπα αυτο. Εσυ ωστοσο ναι. Δεν πεταξα καμια σποντα, μου επιτιθεσαι για ακυρα πραγματα και μετα διαγραφεις τα προβλητικα σου μηνυματα. Δεν εκανα τιποτα που να δικαιολογει αυτο το πραγμα (και) σημερα.

Μπορεις να το παρεις αλλιως. Αντε, χαρειτε μονοι σας, δεν εχω την ορεξη σας.

Αν ημουν ψευτης δε θα τα εσβηνε. Οταν εχεις χεσμενη φωλια τετοια κανεις :wink: Αστειο αλλα δειτε ποιος ξεκινησε τι, αντι να προκαλειτε και να απομονωνετε. Θλιβερη τακτικη για να “διωξετε” καποιον με το ετσι θελω, ακομη κι οταν ΔΕΝ εκανε κατι.

Ενω εσεις οταν λετε οτι “ηρθα για να προκαλεσω” και μετα σβηνετε τις προσβολες σας για να φαινεται μονολογος, δεν ειστε ψευτες ε; Κριμα ρε μεγαλοι ανθρωποι.

Τελεια, ευχαριστω.

Οντως δε μου ειπες ποτε να παω να γαμηθω, για να μην τα σβηνεις οταν απαντας μονος σου επιθετικα για ακυρα πραγματα το ειπα :slight_smile: Δεν ξερω ποσες φορες πρεπει να εξηγησω οτι δεν εγραψα κατι για να επιτεθω σε κανεναν.

Δεν ειχα καμια ορεξη να αρχισω διαλογο μαζι σου, για τον Χαμμεττ εκανα ενα γαμημενο σχολιο και το εκανες Κυπριακο, ημαρτον. Ασε με ησυχο.

Ο διαλογος εκει ειναι φιλε (ηταν), αν θιχτηκες τοσο με το “τοιχους” συγγνωμη, αλλα δεν πηγαινε σε σενα, ηταν γενικο. Αυτα που ακολουθησαν μετα και ο τροπος σου ηταν λυπηρα. Αν θες, με αγνοεις οπως εχεις πει καιρο. Αλλα προσπαθεις να χωροφυλαξεις και μετα μου τα ριχνεις επανω μου. Ε, ελεεινο ρε.

Εγω κουραστηκα λιγο, εσυ οχι;

Καλως. Μια ταλαιπωρια. Αν ειχα φιλους σαν εσενα θα ειχα πηδηξει απο γεφυρα καιρο τωρα.

Ευχαριστώ για την παραδοχή πως αναφερομαι και σχολιαζω οτι θελω, απο οποιον θελω. Μπορεις να το κανεις κι εσυ, το οτι δε θες ειναι δικο σου θεμα. Η χωροφυλακη ειναι στον καθρεφτη. Δεν βλεπω να κανει αλλος ανθρωπος ετσι οταν γραφω κατι, μονο εσυ εισαι, κι ο Παντελης. Κι η διαφωνια στο παιχνιδι ειναι.

I am the table !

9 Likes

…τελείωσε;;να βγούμε;;;

9 Likes

Χαχαχαχ, μάλλον!

Θα έρθει η μέρα που θα ανακοινωθεί κάτι και δεν θα δίνουμε σημασία που θα υπάρχουν ΕΙΚΟΣΙΠΈΝΤΕ (25) νέα ποστ

5 Likes

Εσυ τωρα πρεπει να πεταξες σποντα, θα κανω 100 ποστ να σε βαλω στη θεση σου!

…έλα παιδιά, όλοι μέσα πάλι…

2 Likes

Τιγκα ηλιθιος ε?

Ρε μαλακες αγνη πλακα ηταν αυτο στο Rebel, δωστε λιγο χωρο να ανασανουμε και να ξεσφιχτουμε. Ο ιδιος το καταλαβε ως αστειο, ειμαι σιγουρος.

  • Hit the Table
  • The Four Tables
  • Am I Table?
  • Fight Table with Table
  • Trapped Under Table
  • Disposable Tables
  • …And Tables for All
  • The Table Remains
  • Some Kind of Table
  • Shoot Table Again
  • That Was Just Your Table
  • The End of the Table
  • Table On Fire
2 Likes