Μetallica

Το κουίζ είναι κάποιου Alex και πρέπει να μαντέψουμε τον αγαπημένο του κιθαρίστα. Dave Murray, έτσι για να μαζέψουμε πόντους :laughing:

Μπα τα ιδια με σενα. Σιγουρα δεν ξερω ποιος ειναι ο αγαπημενος κιθαριστας του μαλακα που εφτιαξε το κουιζ και δεν με ενδιαφερει να το μαθω

1 Like

έχω την εντύπωση ότι η απάντηση στο πρώτο είναι λανθασμένη:

What two members or Iron Maiden have been given credits for EVERY Iron Maiden album released?

Η απάντηση είναι Harris και Murray, αλλά ο Murray δεν έχει γράψει τίποτα για το Senjutsu

Ε προφανώς το κουίζ είναι πριν το Senjutsu.

1 Like

Το quiz είναι λάθος και δεν θα πάρω υπόψη το αποτέλεσμά του :stuck_out_tongue:

Δε λέει writing credits :stuck_out_tongue:

2 Likes

ωωωωωωωωωωω, με τάπωσεςςςςςςςςςςςς

true

Btw κι εγώ 92% έβγαλα, αλλά σιγά μην είμαι fan επιπέδου Κλερβόγιαντ :joy:!

image

λολ

εντιτ. έκατσα και έκανα κουιζ τύπου που γράφει Eddy. Τράτζικ.

1 Like

58% καλά είναι.

Μπορεί να πέτυχα και καμιά ερώτηση στην τύχη.

Εδώ και 6 χρόνια το μεγαλύτερο κομμάτι τους εντωμεταξύ (και φάρμακο κατά της αϋπνίας), μέχρι κι εγώ ξέρω ότι είναι τα 19 λεπτά του βασανιστηρίου στο τέλος του μπουκοφσολζ

Φετίχ με τις εξετάσεις ρε πουστημου. αν μας αρεσε να θυμόμαστε πράγματα θα είχαμε σπουδάσει κ δεν θα δουλεύαμε σε σούπερ μάρκετ.

Βγάλτε κ 100% αν δεν μπορείς να τραγουδήσεις απέξω το to tame a land για μένα δεν αξίζει ν αυτοαποκαλεισαι μόνο μειντεν.

Οκ, προφανως και για χιουμοριστικους σκοπους ποσταριστηκε το “ραπιντ τεστ” αλλα μπηκαμε στον πειρασμο να το κανουμε κιολας. Μικρη σχεση ειχαν οι περισσοτερες ερωτησεις με την ουσια της μουσικης των maiden, τι σημασια δηλαδη εχει αν καποιος ξερει τι μαρκα ειναι οι κιθαρες τους ή ποιο κομματι απο μια λιστα εχει τη μεγαλυτερη διαρκεια (αν και η συγκεκριμενη ερωτηση ηταν παρα πολυ ευκολη), σημασια εχει το οτι ακουμε maiden και αγαλιαζει η καρδουλα μας :smiley:

Το τεστ προφανως ειναι πιο παλιο απο το Book of Souls και το φοβερο Empire of the Clouds

/end of family M-L thread infesting απο πλευρας μου

Ον τόπικ

https://www.metalcastle.net/quiz-are-you-a-true-metallica-fan-or-not/

7/8 pas mal

Λέτε να γίνει κανένα θαύμα και το Black Box να έχει την συναυλία στην Αθήνα το 1993?

3 Likes

Είναι σε μεγάλη φόρμα οι καριόληδες.

8 Likes

Ένα από τα πολύ λίγα τραγούδια που ήθελα να ακούσω την Παρασκευή που μας πέρασε και δεν. Φοβερή εκτέλεση!

Και πιο να πεταγαν εξω; Το φραντικ;

1 Like

Σίγουρα όχι το Φραντικ, δεν το είχα ξαναδεί ποτέ.

Θα μπορούσαν όμως να μην παίξουν την μαλακία το For Whom ή το σάπιο το Cyanide

72tB

7 Likes

αντιλαμβανεσαι οτι στην προσπαθεια σου να διαφερεισ καπου το χανεισ