Η Σάννυ Μπαλτζή στην eurovision (?)

ποια ειναι αυτη ?
στειλτε εφη θωδη υοροβισιον
να τραγουδισει να βγουμε πρωτοι

σημερα ακουσα ολες τις συμμετοχες. πειραζει που το τραγουδι δεν μ αρεσε?:-s
νανανανα και λαλαλαλα

Τραγικα ολα τα κομματια πραγματικα,θα συμφωνησω με Marianna_me οτι δεν μαρεσε το κομματι της σαννυ,τι λαλαλα και νανανα ειναι αυτα.

Λαθος!!! χαχαχαχαχα οχι νανανανα :lol::lol::lol:

Οντως ολα τα τραγουδια ειναι τραγικα πλην του Καραδημου που θυμιζει Γαλανη.:wink:

εκανα τετοιο λαθος? θανατος!
περα απο την πλακα, εκτος απο το κομματι της Σαννυ που ετσι κι αλλιως λογω υφους ειναι συγχρονο, τα υπολοιπα μου θυμιζουν παρακμιακες συμμετοχες χωρων προηγουμενων ετων

Στο κατω κατω ποιος την παιρνει σοβαρα τη Eurovision? πανε οι εποχες που εβγαζε καλλιτεχνες οπως οι ABBA και η Celine Dion.

καλα σιγουρα. αναφερω τη λεξη "παρακμιακα"με κριτηρια γιουροβιζιον. δεν εχουν τπτ που ισως βρει ανταποκριση σε αυτον το (πανυγηρτζιδικο) θεσμο

Kαλά κάνει και “έπαψε να βγάζει” τέτοιους καλλιτέχνες η Γιουροβύζιον, ας τους κρατάει στα όρια της για το καλό όλων μας! :stuck_out_tongue:

Ίσως να το έχω ξαναγράψει και άλλη χρονιά, το γράφω και φέτος: O μόνος τρόπος να ασχοληθεί η Ελλάδα με την Γιουροβύζιον στις σωστές της διαστάσεις θα ήταν να στείλει τον Πανούση να τα κάνει μπυρδέλο! 8)

η σαννυ γραφει τρομερους στιχους παιδια και εκανε φοβερες επιτυχιες. εμενα προσωπικα σαν τραγουδιστρια δεν με ενθουσιαζει αλλα το κομματι τους για eurovision μαρεσει πολυ!

Εγω θεωρω οτι ειναι ενα χαλι μαυρο

αρα εισαι η Καλτση

εμένα αυτό που είδα στο ράδιο αρβύλα μου φάνηκε σαν (hard) rock έκδοση της Ζωζώς Σαπουντζάκη. :stuck_out_tongue:

Σε αυτό το σημείο να ενημερώσω πως εγώ δεν έχω επηρεάσει κανέναν και όλοι οι χρήστες που δεν εξέφρασαν θετική άποψη το έκαναν μόνοι τους. Ευχαριστώ

(ΑΔΙΑΦΟΡΟ το τραγούδι για Eurovision, ούτε τελικό δεν περνάει αν το στείλουμε)

η σαννυ εχει γραψει το παλιο μου παλτο, τα μικρα βεγγαλικα της ζουγανελη και ενα σωρο αλλα, του χατζηγιαννη κομματια που εγιναν μεγαλες επιτυχιες. μαρεσει μονο το αδειο μου πακετο που εκανε επανεκτελεση…

βαλε στο youtube το ονομα τησ σαννυ και ακουσε την εαν σαρεσει εσενα αυτη η φωνη που δεν αρθρωνει σωστα τοτε ειμαι εγω διχασμενη προσωπικοτητα και νομιζω ειμαι η κελλυ καλτση και ειμαι τραγουδιστρια.
καντε της request στο facebook να γινει μελλος στο forum σας παιδια…λυσαξατε ολοι…

αυτές τις μαλακίες να μην έκανε…

προσωπικά, θεωρώ ότι από αυτά που έχει γράψει για άλλους ξεχωρίζει ΑΝΕΤΑ το Τσίχλα Δίχως Ζάχαρη του Λάκη Παπαδόπουλου.

Όταν μιλάμε για Σάννυ βασικά, μιλάμε για Santa Fila. Με αυτούς την μάθαμε πίσω στο 95, και για αυτούς έχει την θέση της εδώ.

Ρε σεις, by the way πότε θα γίνει η τελική ανάθεση για την εκπροσώπηση της Ελλάδας; Ξερει κανείς;

σημερα ειναι ο διαγωνισμος νομιζω

το εβαλα τωρα λιγο στο ΝΕΤ και πετυχα τη σουμα απο τα τραγουδια :lol: μαυρα χαλια ολα (κλασικα) Της Σανυς ηταν μια γκοθοπαπαριά.Ωραιες γκομενιτσες αλλα ειδικα η αλλη κοπελα εντελως αφωνη :? Παμε.Σκιστεεε! :stuck_out_tongue:

To επίδομα αναπηρίας απο Ευρώπη πάντως το χουμε στο τσεπάκι.

remix απο Αλκαιο http://www.youtube.com/watch?v=BOHEqqSL5-E

τον ήπιαμε. τα λέμε την άλλη τετάρτη στο λάηβ της Sunny.

Sunny Uber Alles

κλειδώστε το!