Η Σάννυ Μπαλτζή στην eurovision (?)

Αλκαίος τελικά και μεγάλη κομματάρα, δε βλέπω να την θυμάται ο μικρομεσαίος Έλληνας και μετά το καλοκαίρι.

Δεε πειράζει-τατα-τατατα Δεε πειράζει!ι

Έπεσε το μάτι μου χθες σε αυτή την αηδία, έχω μια απορία όμως γιατί η κοπελιά έβγαζε την γλώσσα της συνέχεια έξω? Να μας δείξει την καινούρια της τρύπα?? BTW το κομμάτι ήταν αστείο.

Τώρα π το ξανάκουσα δε μ έκανε ιδιαίτερη εντύπωση… Προτιμώ μάλλον τη Μπαλτζή ως στιχουργό (έχει γράψει απίστευτους στίχους ανά καιρούς) :slight_smile:

Εμένα μ’ άρεσε το κομμάτι πάντως :oops:

να τη θυμαται?μετα τη eurovision θα προσπαθουμε να το ξεχασουμε

χαχαχαχχα…πω πωωω…ολα αθλια ηταν τα κομματια!!!το νικητηριο δεν ειναι περιεργο που πλαισιωνεται απο αρσενικους χορευτες???στοχευει οντως στο κοινο της γιουροβυζιον


ένας απο τους χορευτές είναι ένας που συμμετείχε στο ελλάς έχεις ταλέντο, που χόρεψε ένα αραβικό χορό της κοιλιάς… πολύ σέξυ!!!

Aπολαυστικές δηλώσεις Μπαλτζή στο STAR :lol:

Μια χαρά τα 'πε πάντως 8)

Το σταρ γιατι την εκοψε,δεν ειχαν αλλο χρονο?:lol: Παντως μου την εχει σπασει αυτο το υφος της απο τη στιγμη που δεν περασε το κομματι τους,ολους τους κατακρινει,κ να το συστημα ετσι,το συστημα αλλιως,δεν μας ενδιεφερε η eurovision κατα τυχη προεκυψε κλπ κλπ.

Για μένα, όπως και για αρκετούς άλλους λογικά, ήταν λάθος απόφαση να πάει στη Eurovision.

δεν ξέρω τι λέτε, εγώ την έκανα άλογο άνετα πάντως.

ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ.:thumbup:

μιλησες σοφα!! :wink:

κι εγω την κανω 8)

Ω ΝΑΙ!

ναι :!: ναι :!: ναι :!:

και ακομα μια φορα ναι!:wink:

Mιλας σοφα…8)

meaning ?

Ο θεσμός είναι αδιάφορος. Το τραγούδι του αλκαίου κλέβει ισόποσα απο το χορέψετε, χόρεψετε και το θέμα του καραγκιόζη και αυτά τα ού,ά, είναι αστεία. Αλλά μπροστά σε κάτι αγγλικούρες με προφοράντζα και κάτι εντελώς άνευρες μπούρδες, ή το ραπ, λύρα και ότι άλλο να ναι υβρίδιο του πυροβολάκη, κάλα είναι. Η μπαλτζή, είναι οκ στο να γράφει στίχους, αλλά σαν ερμηνεύτρια, όχι.

μα έτσι και αλλιώς δεν είναι ερμηνευτρια η Σάννυ στους Second Skin. Κιθαρα παίζει. και έχει γράψει και την σύνθεση. Άλλο ερμηνεύτρια και άλλο το ότι έκανε δευτερα φωνητικά στο ρεφραίν του κομματιού.

Καλά, και εγώ…