Facebook: μαζί με το σεξ και τη μπύρα, το 2ο πιο σημαντικό πράγμα στον κόσμο?

[COLOR=Red][B]Ακριβως!![/B][/COLOR]
OxI δεν ειμαι απο επαρχεια, σπουδαζω εκει. Αλλα το φαινομενο ειναι γενικο. Τοσο φιλοι μου απο αθηνα, οσο και απο καβαλα το κανουν. Να σου πω μονο πωσ εχω μια αδελφη 17 χρονων και αν δεις τισ φωτο των φιλων της δεν 8α ξαναχρειαστεισ το play boy :p! Εχω παραδειγματα απο ολες τισς ηλικιες και πολεις βεβαια. Δεν νομιζω πως εχει καμια σχεση η περιοχη που βρισκεται ο καθενας, αλλα τα σκατα που εχει στο κεφαλι του κανεις.

[SIZE=“7”]POST PICS ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΕΤΑΛΑ![/SIZE]

στις μικρές ηλικίες όντως συμβαίνει σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό.είναι βλέπεις και οι ορμόνες που παίζουν ταμπούρλο και δεν έχουν ακόμα ωριμάσει. :stuck_out_tongue:
βέβαια, εδώ που τα λέμε ποτέ δε χρειάστηκα το playboy, αλλά:

:hippy:

μπες φβ πατα: μαρια γατουλα, κατερινα οτι να ναι κπλ κ 8α περασεισ εν ομορφο βραδυ!! :stuck_out_tongue: :vibrate:

[SPOILER]δεν μπορω να κανω την cyberτσατσα τετοια ωρα!!:wink::p[/SPOILER]

[B]τι βρωμομυαλος πουσαι

(unburnt khalesi mode off)[/B] #-o

already friends :blues:

:smiley: λογικο…

Τι νομίζεις ότι κάνεις???
Σου απάντησα ήδη στο άλλο θρέντ για το πανομοιότυπο ποστ που έκανες εκεί…

Μιλάμε… δε συμμαζεύεσαι με τίποτα… συνέχισε…

η εξυπναδα δεν ειναι το δντ σου σημειο ε ? το καταλαβα

(check the post times , love i can not go back in time)

Νομιζες πως τα δες ολα, γι αυτο ξεκολλα

ΘΑ ΦΑΣ ΤΟ ΚΑΥΛΙ ΑΠ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ

@atene
Αυτό για το πόσο εκτίθεται ο καθένας στο facebook το είχα αναφέρει και προηγουμένως. Φυσικά είναι στο χέρι μας, και φυσικά δεν το κάνουν όλοι. Κι εγώ το έχω δει σε πολλες “friends of friends” κοπέλες… να τα “πετάνε” όλα και να εκτίθενται στο facebook. Αλλά η διαφορά με το big brother στο facebook είναι ότι το big brother σε πληρώνει για να εκτεθείς… ενω στο facebook εκτίθεσαι τσαμπέ.

[SPOILER]

Αυτό το λες επειδή είδα το πανομοιότυπο σαχλό σου ποστ πρώτα στο δεύτερο θρεντ που το πόσταρες και έπειτα στο πρώτο θρεντ που το πόσταρες… WOW!..
Και εδώ πάλι… προσπαθείς να πεις κάτι… και δε λες τίποτα… μια τρύπα στο νερό…
Με λες χαζή για κάτι που εσύ μόνο “έπιασες”…
Περιμένεις έτσι να σε συμπαθήσουν περισσότεροι?
[/SPOILER]

Σε πληρωνει αν κερδησεις μεχρι τοτε ειναι τσαμπε.
Παντς και απο το φβ αμα θες την “καριερα” σου την κανεις… :p:p

Αυτή τη στιγμή στο φουμπου υπάρχουν 42 Μαρίες Γατούλες.
:rockon:

το θέμα που τίθεται όμως είναι πόσες από αυτές είναι πραγματικά μαρίες γατούλες, γιατί έχω την εντύπωση πως αρκετές είναι τάκης αγριόγατος και ευλαμπία στρουθοκάμηλος. :stuck_out_tongue:

τα παντα ειναι θεμα make up… :lol: :stuck_out_tongue: :roll:

εξαιρετικο βιντεο για το fb…checkarete to

όντως πάρα πολύ ωραίο…
Αν το καλοσκεφτείς πάντως… κάπως ανάλογα δε συμβαίνει και εκτός facebook??

και τώρα βλέποντας αυτό το video, θυμήθηκα κάτι φωτογραφίες που μου είχαν στείλει πριν καναν χρόνο περίπου… σχετικά με το “αν ο θεος είχε facebook”… >>

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

μα δεν ειπε κανεις το αντιθετο,απλα το βιντεο καυτηριαζει το οτι βγαζουμε την ζωη μας στο facebook…δηλαδη αυτα που γινονται καθημερινα αποτυπωνονται σε ενα προφιλ πανω κατω…για αυτο και λεγεται “[B]A [/B]life on facebook”

Μα ούτε εγώ το είπα για να φέρω κάτι σαν “αντίρηση” στο τι παρουσιάζει το video κλπ…
Δεν ήταν επιχείρημα για μια αντίθετη άποψη. Συμφώνησα.

Αφού έχετε πιάσει κουβεντούλα στο βαριέμαι, εγώ θα πω το μπόνο μου εδώ.
Συμφωνάμε όλοι πως το καινούριο myspace είναι μια κουράδα και μισή?