Fates Warning

Γιατι δεν το βλεπω καν διαθέσιμο;

Έρχεται το δεύτερο:

5 Likes

Τι κομματαρα …
https://www.youtube.com/watch?v=QnwJl9QPyx0

4 Likes

Destination Onward’ is based on many hours of exclusive and recent interviews conducted with all members of Fates Warning past and present. I also interviewed various friends, roadies, family, peer musicians and record label folk. It’s a fun, serious, nerdy, and occasionally hilarious look at one of the greatest metal bands of all time.

12 Likes
6 Likes

Μπορει να ειναι η μερα των maiden , αλλα αυτο θα παιζει σημερα πιο πολυ απο οτιδηποτε…

7 Likes

Πολύ ιδιαίτερο και πολύ Matheos. Και αυτό το “Laudanum Dream” είναι λες και το έβγαλε από το αρχικό άρπισμα του “In Trance” των Scorpions, το οποίο και είχαν διασκευάσει εξαιρετικά! “Half Rembered” και “Near Light” είναι τ’ αγαπημένα μου για την ώρα.

5 Likes

Πολύ ιδιαίτερο, πολύ αφαιρετικό, πολύ ατμοσφαιρικό, πολύ Μatheos.

Εμείς οι λίγοι, αφηνόμαστε για άλλη μια φορά στα χέρια του…

3 Likes

Η φωνή του μοιάζει να γίνεται όλο και πιο γλυκιά καιρό με τον καιρό. Και όταν πατάει πάνω σ’ αυτό το α λα Savatage riff…

Θα το έψηνα πάρα πολύ να ερχόταν προς τα εδώ για να τραγουδήσει όλο του τον προσωπικό δίσκο. Μέχρι να έρθουν, φυσικά, και πάλι οι Fates για την προώθηση του “Long Day…”.

7 Likes

Αφήνω κι αυτό εδώ…

Οι δορυφόροι των Fates κινούνται εσχάτως…

Απολαύστε Zonder…

8 Likes

Και πάνω που συζήταγα μ’ έναν φίλο σήμερα για την πάρτη τους. Δυνατό.

1 Like

υπέροχοι απλα!

1 Like

Πες με ότι είσαι αυτός που νομίζω. Με αυτό το προσωνύμιο και με τη φωτό του Warrel. Ναι;

1 Like

ναι ρε τζονυ!
θα σου εστελνα πμ ,αλλα ειμαι ασχετος!
δειξει μου τον τροπο!

1 Like

Κοίτα, προκειμένου να τεκμηριωθεί πέραν πάσης αμφιβολίας η… ταυτοπροσωπία θα πρέπει ο @janickrules να απαντήσει με ειλικρίνεια στα παρακάτω ερωτήματα:

  1. Ποια είναι η γνώμη του για την “Blaze περίοδο” των Maiden. Που την τοποθετεί συγκριτικά με την υπόλοιπη δισκογραφία τους; Θεωρεί τα album αυτά καλύτερα από α) οτιδήποτε κυκλοφόρησαν έκτοτε, β) οτι βγάλανε από το 1990 κι έπειτα ή γ) οτιδήποτε φέρει το όνομα των Irons;

  2. Ποια είναι η άποψη του για τον Dickinson;

  3. Αν πιστεύει ότι στις συναυλίες των Maiden κλείνουν διακριτικά τον ήχο του Gers ο οποίος έχει μόνο διακοσμητικό ρόλο στη σκηνή (κάτι που επίσης είναι συζητήσιμο!) - copyright: @achilleas αυτό το τελευταίο!

(Κι ότι είχαμε - πριν από κανα χρόνο - την κουβέντα για το ποιοι χρήστες του πάλαι ποτέ “forum” του ΜΗ έχουν μετακομίσει εδώ!)

4 Likes

Έλα, τον βρήκαμε. Είναι ο Γιωργής. Άλλος ένας Fates uber alles και πρώην χρήστης στο “forum” του MH.

1 Like

A, καλά, ψάχνετε πρώην χρήστες του ΜΗ;

Η αφεντιά μου, με το username Lunatic και για άβαταρ αυτό εδώ το εικονιδιάκι:

image

2 Likes

αχ ρε ian!
θυμαμαι μου την εδινες λιγο,αλλα χαιρομαι που με θυμασαι καλα!
ελπιζω να εισαι καλα φιλε μου!

2 Likes

Παροικία του MH γίναμε!

Nickname T.B.L., ίδιο εικονίδιο.

2 Likes

Για πάμε λίγο όλοι μαζί:

ΠΑ-ΛΙ-ΜΠΑΙ-ΔΙ-ΣΜΟΣ!!!

Τραμπολίνο κάνουμε ρεεεεεεεε!

10 Likes