FIREWIND 12/1/08 Principal Club Theater

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

O led είναι ο Αθηναίος?

στα @@ τη ειναι ο led και ξεled γενικα το ειπα…

Ρε φιλε, μπαουγκ γιατι ετσι νταξει ξερωγω να πουμε, αλλα ο κινδυνος της αφαιρεσης του προστατη απ’το πολυ το γαμησι αλλοθρησκων Αθηναιων ελλοχευει.

Τσακαλακο,μην κατεβεις ποτε κατα δω χαμω ε.

Φιλος μαζεψου.Προσεχε πως μιλας στους βορειους.Εχουμε τριχες και ειμαστε οι παουερ ρεηντζερ.
Τουμπεκι ψιλοκομμενο με μαιντανο.Αντε βλακακο.ΑΝΤΕ.

Ξερετε λοιπον παιδια τι κανει ομοιοκαταληξια με το metalrator?
Nαι σωστα μαντεψατε…moderator!!!:yes: :yes: :yes:

ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΡΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕ ΚΑΤΕΒΑ ΡΕ ΤΩΡΑ ΓΑΜΩ!

ΕΛΑ ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ ΡΕ ΦΛΩΡΕ ΑΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΡΕ ΑΝΤΕ ΨΟΦΗΜΙ ΑΛΒΑΝΕ

#-o
θελω να μαθω εδω κ τωρα τι ειδους ναρκωτικα παιρνετε!:-k

Εντάξει ρε παιδιά ναούμ,κι εγώ Αθηναίος είμαι,και ήμουν μέσα,όπως και καμιά 10ριά άλλα άτομα που ήξερα.Όσο για αυτό που είπε ο Bob,ντάξει,είναι το κλασικό γλύψιμο που κάνουν οι μπάντες σε κάθε πόλη.Πόσο μάλλον στη Θεσσαλονίκη,που είναι πασίγνωστο ότι εσεις εδώ είστε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ κομπλεξικοί στο θέμα αυτής της κόντρας.Βλέπω εδώ τον άλλο να λέει “Έλα Ναυαρίνου” και λοιπές πίπες…ΣΙΓΑ ΡΕ ΓΑΜΙΑΔΕΣ!ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΦΛΟΚΙΑ!ΚΑΤΟΥΡΑΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!

Εν τω μεταξύ αυτό που του έμεινε του άλλου απο τη συγκεκριμένη συναυλία ήταν η συγκεκριμένη ατάκα…

ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΙΚΟΣ.ΤΕΛΟΣ.:wink:

Ποια Ναυαρινου?Αυτη που ειναι καθετη στην Ιπποκρατους??:expressionless:

εχμ, οχι.

εχμ,πλακιτσα ηταν!:cold: :cold:
:stuck_out_tongue:
Εχει ξεφυγει λιγο το off topic παντως!

3 λαλουν και 2 χορευουν…

Τα κλασικά πικαρίσματα μεταξύ πόλεων σε καθε live είναι αυτά, μονο που μερικοί τρωνε πολύ φασολάδα και τις αμολάνε πάνω μας…

πθιτ εσεις καλε! ΜΗ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΙΕΣ PLZ. κ τωρα ον τοπικ! ηταν ΘΕΟΙ!

Για πειτε φιλτατοι Βορειοι!Πως ηταν το καινουργιο υλικο?απο παλια τι παιξαν?..

Αν θέλετε να στείλετε για το live έχει καλώς. Αν όχι delete.
Επίσης, φίλε MetaLrator πολύ αγριεμένος μας μπήκες. Για πρόσεχε λίγο και διάβασε και τους κανόνες 1-2 φορές…

Καλησπέρα. Άρτι αφιχθής από Σαλόνικα και πρώτες εντυπώσεις.
Πρώτον: Το Principal γέμισε. Δεν περίμενα ότι θα έχουν τόσο κοινό(αλήθεια όταν παίζαν οι Leatherwolf που ήταν όλοι αυτοί…). Βοήθησε σίγουρα το ότι είχαν φτηνό εισιτήριο. Από την παρέα με την οποία πήγα μόνο εγώ είχα ξαναακούσει και ένας ακόμη. Ο υπόλοιποι ήρθαν για την φάση και φαντάζομαι αρκετοί θα έπραξαν με αυτή την λογική. Ο κόσμος ήταν εκδηλωτικός. Κυρίως μικροί σε ηλικία. Πραγματικά ένιωσα παππούς εκεί μέσα.
Δεύτερον. Πολύ καλή απόδοση και ήχος. Λογικό εν μέρει αφού σκοπεύουν να κυκλοφορήσουν την συναυλία σε dvd και επίσης ένα live ep όπως είπαν. Ξεκίνησαν με Allegiance και στα καπάκια Insanity. Μετά έπαιξαν το άλμπουμ που θα κυκλοφορήσει το 08. Τα κομμάτια μου άρεσαν, δυο τρία περισσότερο από τα υπόλοιπα. Στο ύφος του Allegiance. Έπαιξαν επίσης Till The End Of Time, Deliverance, Falling To Pieces, Destination Forever, Between Heaven And Hell, Tyranny και ίσως ένα δυο ακόμη που μου ξεφεύγουν.
Ανεξάρτητα του αν αρέσουν οι δίσκοι τους ή όχι η συναυλία ήταν καλή και όσοι πήγαν πέρασαν καλά. Εξάλου, άλλο πράγμα το να ακούς την δισκογραφία ενός συγκροτήματος και άλλο να το βλέπεις ζωντανά.

Ο ήχος πάντως θα μπορούσε να είναι καλύτερος. Η φωνή του Apollo παραμόρφωνε αρκετά σε κάποια σημεία ενώ είχαμε και κάποια περίεργα με μικροφωνισμούς και διάφορα άκυρα “εφέ”.:? Επίσης δε μου άρεσε ο ήχος του Gus (πολύ wah-wah ρε Κώστα!) αλλά αυτό ίσως είναι υποκειμενικό. Γενικά πάντως ήταν πολύ καλά, έδειξαν να γουστάρουνε όσο και εμείς, έπαιξαν καλά κομμάτια (Tyranny ρεεε!!) και η διασκευή στο “Περασμένες μου Αγάπες” του Χιώτη έσπειρε - ο Μπάμπης μας άφησε άφωνους στα πλήκτρα. Έπαιξαν εκτός από αυτά που είπες τα I Am the Anger και Brother’s Keeper και ίσως κάποιο ακόμη. Θα ήθελα να ακούσω κάποια αγαπημένα μου - I Will Fight Alone, You Have Survived, The Longest Day, Kill to Live και Beware the Beast, αλλά μην τα θέλουμε και όλα δικά μας…:stuck_out_tongue: