Ποδοσφαιρόφιλοι όλου του forum ενωθείτε

Μου την έδωσε που όλοι φορούσαν γαλάζια σήμερα κι εγώ γι’ αντιπερισπασμό φόρεσα κόκκινα…

Δείτε αυτό και μην μου πείτε ότι δεν είμαι καλός στις διεθνείς σχέσεις…
Όλοι οι EUROPάδες σε κάθε γωνιά της γής λένε GO GREEEECE

Έλα να ζεσταινόμαστε σιγά-σιγά!!!
Εδώ ο Power ψήνει τα γκολ ακόμα δε σφύριξαν τη σέντρα…Που να ξεκινήσει κιόλας! :smiley:

Χεχεχεχε! Σωστή η snuffleeva…

Έ με τόσο πυρετό (αρχικά 41, μετά 3 συνεχόμενες μέρες με 39,5) έχω ανοίξει ψησταριά…

ΨΗΣΤΑΡΙΑ “ΤΟΥ POWERSLAVE ΤΟ ΚΟΝΑΚΙ”

ΟΛΑ ΨΗΜΕΝΑ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ!

Αποδεδηγμένα ο πιο υγιεινός τρόπος ψησίματος!
Πιστοποιημένο απο την Ελένη Πετρουλάκι (Power Joga και ετσι…) ISO 9002

ΤΗΛ ΓΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ 800-111-FEVER

Περαστικά!!!

Άντε και με το καλό το κύπελλο!!! :slight_smile:

ΤΟ ΣΗΚΩΣΑΜΕ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ!!!

me prolaves!!!

SHKWTHIKE K GA…SE OLH THN EURWPH!!! :twisted:

WE AREEEEEEE THE CHAMPIONSSSSSSSSSS …!!!

OFFF THEEE WORLLDDD!!!

Kai ?

ΔΕ ΒΑΛΑΤΕ ΜΥΑΛΟ, ΔΕ ΒΑΛΑΤΕ ΜΥΑΛΟ
ΠΑ ΣΤΗΝ ΠΡΕΜΙΕΡΑ, ΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ!!!

:roll: :twisted: :twisted: :twisted: :roll:

Χαιρετώ όλους τους πρωταθλητές Ευρώπης!! 8)

(Αύριο καίμε τον Άλιμο έμαθα?! :stuck_out_tongue: )

H ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ!

PROPS!

Kai ?[/quote]

Εκτός τόπου και χρόνου όπως πάντα… Με δικαιώνεις καθημερινά φίλε μου…lol

Όντως!Ο Ζαγοράκης το φίλησε πρώτα και μετά το…
δεν ξέρω!!!

META TO " ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕ " ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ… :twisted: :wink:

ΕΤΣΙ, ΕΤΣΙ…

Kai ?[/quote]

Εκτός τόπου και χρόνου όπως πάντα… Με δικαιώνεις καθημερινά φίλε μου…lol[/quote]

Καθηστε ρε … Oκ η Ελλαδα κερδισε το ευρωπαικο , γινεται χαμος παντου …, Oκ … και λοιπον … το κερδισε μαγκια της … αλλα οχι και να τρελαθουμε κιολας … εχουμε σημαντικοτερα προβληματα να λυσουμε , και σαν χωρα αλλα και σαν μοναδες ξεχωριστα ο καθενας μας.
Οι τυποι επαιξαν , το κερδισαν με το σπαθι τους και μπραβο τους … ολοι οι αλλοι κερδισαμε τιποτα ? λυθηκαν τα προβληματα μας ? … οχι βεβαια γιατι αυτα ειναι εδω ακομα και μας περιμενουν με “ανοιχτες τις αγκαλες”

Ειμαι ξενερωτος θα πειτε ? …Ε ναι ειμαι , γιατι εχω σημαντηκοτερα καθημερινα προβληματα να ξεκαθαρισω και να λυσω .

Αν μου τα ελυνε η Εθνικη , και εγω μαζι τους να ξαλαρυγγιαστω … αλλα δεν μου τα ελυσε …

Ειμαστε περηφανοι εθνικα ? μας εμαθε η ευρωπη η ο κοσμος ολος ? μη χεσω …

Η ευρωπη και ο κοσμος μας ηξερε και μας ξερει … δεν κερδισαμε τιποτα … εκτος ισως απο αυτους που απαρτιζουν την εθνικη ομαδα , ολοι οι αλλοι απο τα 3 το μακρυτερο θα παρουμε οπως γινεται παντα .

Ελεος δηλαδη , ημαρτον . :!: :!:

Πολύ σωστά αυτά που λές Ανδρέα μου, αλλά εντελώς άκαιρα!!!

Δεν διαφώνω ότι οι θρησκείες και ο αθλητισμός είναι το όπιο της μάζας…

Απλά οι Έλληνες μέσα από κάτι τέτοια βρίσκουν την ευκαιρία να “απομιζεριαστούν” και να βγάλουν την θετική ενέργεια που έχουν έμφυτη μέσα στα γονίδια τους…

Ας φανώ Εθνικιστής, αλλά πιστεύω ότι υπάρχουν στιγμές που ο πολιτισμός μας αποδεικνύεται ο κορυφαίος στην ιστορία της ανθρωπότητας…

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα Τέλη!
Άλλωστε γιατί να μην ξελαρυγγιαστούμε; (Ψεύτρα να βγω!) Σιγά μην ξαναφτάσουμε εδω που φτάσαμε!
Ωραία, ο κόσμος έχει προβλήματα, αν ξεφύγει και λίγο απ’αυτά δεν είναι και τόσο κακό!
Και σαφώς και δεν μας ήξερε η Ευρώπη έτσι όπως μας γνώρισε τώρα. Είναι πολύ σημαντικό πράγμα από κει που σε έχουν όλοι στη μπούκα ξαφνικά να μην μπορεί να σου προσάψει κανείς τίποτα μα τίποτα κακό!
Συν το γεγονός ότι έγινε η καλύτερη διαφήμιση για αυτούς γλωσσοφαγωμένους Ολυμπιακούς που ΟΟΟΛΟΙ πια τους έχουν καταστρέψει πριν καν αρχίσουν!

δυστυχώς ή ευτυχώς ο πολιτισμός μας είναι ο κορυφαίος της ανθρωπότητας ,αλλά σπάνια αναγνωρίζεται … το “κύπελλο” ήταν μία ευκαιρία να βρεθούμε πάλι στους δρόμους όλοι μαζί…να θυμηθούμε ποιοί είμαστε και τι είμαστε ικανοί να κάνουμε όταν αξιοποιούμε σωστά τα "γονίδια " μας και όσα έχουμε μάθει από την Ιστορία μας…πρώτη φορά μετά από τόσο καιρό μαζεύτηκαν τόσοι ΕΛΛΗΝΕΣ σε ένα μέρος ,σε μια γιορτή…και πανηγύριζαν που κατάφεραν τα παιδιά της Εθνικής μας ομάδας να αξιώσουν την Ελλαδα και να την ανεβάσουν στο ψηλότερο βάθρο…Αυτό βέβαια όσο αφορά το ποδόσφαιρο,γιατί όλοι πανηγυρίζαμε με τον Πύρο Δήμα , τον Κεντέρη , την Πατουλίδου και τόσους άλλους…Οπότε αυτό που κατάφεραν τα παιδιά αυτά δεν ήταν μόνο να κερδίσουν ένα παιχνίδι …αλλά να μας κάνουν για άλλη μια φορά υπερήφανους…Αν κλείσει ο λαιμός μας από τις φωνές ας είναι ,γιατί είναι από φωνές ΧΑΡΑΣ και ΥΠΕΡΗΦΑΝΙΑΣ…καταφέραμε κάτι για το οποίο μας είχαν ξεγραμμένους και αυτό φίλε μου δεν είναι ΤΙΠΟΤΑ αλλά ΠΟΛΛΑ…

Όλοι έχουμε προβλήματα…αλλά σε τέτοιες στιγμές όλοι τα ξεχνάμε…αν βάζουμε τα προβλήματα μας πάντα μπροστά δεν θα χαρούμε τπτ…Ας τα ξεχάσουμε για μια μέρα και αύριο εκεί θα είναι,δεν θα πάνε πουθενά… :wink:

Είμαι υπερήφανη σε τέτοιες στιγμές είτε αφορά ποδόσφαιρο είτε ολυμπιακούς αγώνες…γιατί και αυτά τα παιδιά αγωνίζονται για το αποτέλεσμα και οι μόνοι που θα τους στηρίξουν είναι οι ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΤΟΥΣ…

αυτά… :oops:

Ναι με 100 μυρια ο καθενας στη τσεπη και υποψηφιοτητα για χοντρα συμβολαια με ομαδες του εξωτερικου

Οκ Ρε … και εγω Ελληνας ειμαι … Για την Ελλαδα ρε γαμωτο …

Ξυπνηστε ρε … γιατι κοιμαστε τον υπνο του δικαιου … τελικα