GEOFF TATE live in Athens 14/2/2019

ok ok got my answer. thanks

Κλαιω με Halford… Ησουν το καλοκαιρι στο Rockwave?

Γτ με Ερικ Ανταμς

Ναι ειδικά στο painkiller δάκρυσα…:blush::blush::blush::blush:

Setlist εχουμε ? εκτος απο το operation τι θα δούμε, εχετε ιδεα?

Υπάρχει στο setlist fm

οχι

https://www.setlist.fm/setlist/geoff-tates-queensryche/2014/bogarts-cincinnati-oh-3bc34ccc.html spoilers

2014

Τα ίδια παίζανε και πριν 4 μήνες

1 Like

μια χαρά θα ειμαστε με αυτά!! can’t wait :smiley:

Είμαστε έτοιμοι.

2 Likes

ξέρουμε πρόγραμμα ;;

1 Like

άψογος . Θενξ

Μόλις γύρισα. Το live ήταν δυνατό, ωραία έως και άψογο. Το πλήρες θα ήταν αν είχε και άλλα τραγούδια που σκεφτόμασταν, αλλά… μπροστά σε αυτή την εμφάνιση του Tate - με αιχμή του δόρατος τη λιράτη φωνή του - τα ρέστα μας είναι να 'χαμε να λέγαμε. Η μπάντα που τον συνοδεύει πολύ καλοί σε αυτό που κάνουν, δε χάσανε νότα κι έτσι το συναίσθημα (αν και πάντα θα λείπει ο DeGarmo, ξεκάθαρα) ήταν εκεί. Όσοι πάτε θα το χαρείτε δεόντως.

Υ.Γ. Οι καπνίζοντες θα πρέπει να κάνετε υπομονή από ένα σημείο και μετά, καθώς από το road crew ζητάνε να σβηστούν τα τσιγάρα, καθώς ο καπνός ενοχλεί τον Tate. Πήγε να γίνει ένα μικροεπεισόδιο μ’ έναν, οπότε ας το αποφύγετε καλύτερα αυτό.

4 Likes

Τι να πούνε και οι μη καπνίζοντες.

2 Likes

Έλεος δηλαδή να κάνουν υπομονή για το αυτονόητο. Αλλά αυτό είναι το πιο δύσκολο σε αυτή τη χώρα.

Εγω το εχω κοψει κοντα ενα χρονο αλλα οταν ειναι να παω σε λαιβ παιρνω πακετο. Σορρυ αλλα…

Θυμαμαι λαιβ του winger το 09 που ελεγε ο ανθρωπος οτι τον ενοχλει και τα σβησανε ολοι για 10 λεπτα και μετα ξανακαπνιζανε. Απλα πρεπει να εφαρμοστει ο νομος

Έχεις πάει στο εξωτερικό και έχεις δει τη διαφορά. Δεν ξέρω αν είχες πάει και Wilson εδώ ή σε κάποια άλλη συναυλία σε μέρος που πραγματικά απαγορεύεται το κάπνισμα. Καμία σχέση.

2 Likes