Godspeed You! Black Emperor ,17 & 18/12/2010 @ Gagarin205,Athens

Απο το στόμα σου και στο αυτί μου, (:p) αλλά δεν το βλέπω. Λογικά έπρεπε να βγει μέχρι τώρα.

Πω και γω αγχωθηκα τωρα! Τι θα κανουμε εμεις εδω πανω? Να κλεισουμε μεσω net δεν παιζει?

Έστειλα mail στην Άλτερ για το αν θα είναι διαφορετικά τα setlists και η απάντηση που πήρα ήταν η εξής:

“βάσει των όσων έχουν αναφερθεί μέχρι κι αυτή τη στιγμή, φαίνεται πως το σετλιστ κάθε βραδιάς θα είναι σαφώς διαφορετικό.”

Οπότε λογικά ισχύει το περί διαφορετικότητας αν και πρέπει να ξεκαθαριστεί και επίσημα με ανακοίνωση και όχι να αιωρείται και να αναιρεθεί τίποτα 5 μέρες πριν το live…

επειδη αλλιως θα σου ελεγε, “οχι ρε φιλε, νταξει, τα ιδια θα παιξουν, ελα μονο τη μια μερα”

Ξέρω γω, προφανώς δεν πρέπει να το πουν…; φανμποήδες είμαστε αλλά ντάξει και μια φορά μας φτάνει αν είναι ίδιο σετ…δεν παίζουν και φράγκα να σκορπάμε έτσι…

Ας πουν πιστέυουμε ότι μία μέρα δεν έφτανε και κάναμε 2 μέρες για να τους δουν όλοι ή 2 μέρες - 2 σετς για να γουστάρουμε και όσοι θέλουν να χάσουν κανένα απο τα έπη τους σκάνε και τις 2 μέρες…

Δεν στα εξηγώ καλα…; :slight_smile:

ε απλα επισημανω πως ο,τι τους συμφερει θα σου πουν, και οχι αυτο που θαθελες να σου πουνε ως τιμιος φαν.

καλά δεν έχεις άδικο…αλλά αν εγώ είχα εταιρεία θα μου φαινόταν κύριας σημασίας να το έχω ξεκαθαρίσει αυτό…

δηλαδή σκέφτομαι να πάρω 2 εισητήρια και δεν ξέρω αν πρέπει ή όχι…τόσο απλά…

Θα καταφύγουμε σε λύσεις δύο φίλοι να πάρουν σπαστές μέρες και όταν το ανακοινώσουν ή να συμπηρώσουμε τις μέρες αν παίζουν διαφορετικά ή να χαιρόματε που προβλέψαμε την παπαριά της εκάστοτε εταιρείας…

Τλκ εχουμε κανα νεο απο που μπορουμε να προμηθευτοθμε εισητηρια εμεις απο Θεσσαλονικη? Ελπιζω να εχει μεινει τπτ…

πάντα ξοδεύεται αυτή η εταιρία για τις αφίσες της.

ε μα τσαμπα εξοδα τωρα :stuck_out_tongue:

Ξέρουμε αν έχουν μείνει εισιτήρια? Προλαβαίνω να πάω να πάρω αυτήν την εβδομάδα?

Το τσίμπησα το εισητήριο πριν από μερικές μέρες!Τώρα τρώμε τα νύχια μας και περιμένουμε!!Πάντως εισητήρια έχει ακόμα:wink::vibrate:

Διαφορετικό set ανά μέρα…Αντίο ζωή…

Bulletin Alt.

“ΠΡΟΣΟΧΗ: ΟΙ GODSPEED YOU! BLACK EMPEROR ΘΑ ΕΡΜΗΝΕΥΣΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΕΤ ΣΥΝΘΕΣΕΩΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΕΤ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ GAGARIN 205! ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΤΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΣΟΥ, ΚΑΘΩΣ ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ!”

Ωραίος! Πάλι καλά που χτύπησα και για τις 2 μέρες.

ε βεβαια τωρα που δεν φοβομαστε το αδειο κλαμπ με το προτζεκτ του προτζεκτ των καθε GYBE, κόψαμε και τα φοιτητικά και τα στρατιωτικά και όλες τις καλοσύνες που γίνονταν από αγνή αγάπη για την μουσική και τον ακροατή . ΟΥΣΤ σκυλια .

+150000

Ειλικρινά θέλω πολύ να τους δω ρε πούστη, και θα τους δω. Αλλά με τσούζει το 30άρι. Πως να το κάνουμε

Τωρα αρχιζα να τους ψαχνω περισσοτερο και μου φαινονται πολυ ενδιαφερον!Ψηνομαι!

ticket booked! (17th)8)

:slight_smile:

Κατα τ’ άλλα welcome, και βιάσου γιατί η προπώληση προχωράει πυρετοδώς:!: