Goin Through

Εσεις κανετε και θυσιες ή δεν ειστε τοσο κακοι μεταλλαδες?

Προδοτεεες! Kill them all!:lightsabre:

Εγω ειμαι ροκας, αλλα ακουω και μεταλλ πολλες φορες. Σιγουρα ομως δεν ειμαι προδοτης…

Γιατι ειναι προδοσια να ακους κατι αλλο εκτος απο ροκ/μεταλ?

Τωρα που το ξανασκεφτομαι δεν ειναι, αλλα το να μιλας για αλλα ειδη μουσικης σε αυτο το φορουμ ειναι

Frank Zappa: “Υπάρχουν 2 είδη μουσικής, η καλή και η κακή.”

Κάτι ήξερε παραπάνω από μας. :wink:

Ευτυχως απο Σεπτεμβριο ανοιγουν τα δημοτικα και θα ησυχασουμε.

Επίσης είπε: My guitar wants to kill your mama :stuck_out_tongue:

Kατι θα ηξερε.:-s

Ρε Σίγκναλ αδερφέ μου τη θεωρώ καλύτερη μπάντα γιατί μ’αρέσουνε (ΕΜΕΝΑ), τώρα τι θες να σου πω, ότι είμαι φασίστας με το ζόρι; Οκ, είμαι ξέρω γω, τι κέρδισα;

Όσον αφορά το τόπικ, εδώ δεν έχουν κλειδώσει τόσες και τόσες παπαριές σας με “τι κάνετε τώρα” “τι τρώτε τώρα” “ποιος έκλασε τώρα” και “που παιζαν χθες οι μειντεν”, ένα διαφορετικό ΜΟΥΣΙΚΟ (και με συμμετοχή) τόπικ θα κλειδωθεί; Τα κουβαδάκια σας και σε άλλη παραλία οι ΤΡΟΥΜΕΤΑΛΣ, γίνεστε βαρετοί.

:lol: :lol: :lol:

εγω καταρχας δεν ειπα να κλειδωθει το θρεντ!!
το φορουμ λεγεται rocking.gr οπωτε αμα εσυ γουσταρεις να μιλας για ραπ\χιπ χοπ και αλλες τετοιες παπαριες τραβα σε κανα φορουμ που δεν υπαρχουν τρουμεταλαδες.τουλαχιστον ξερουμε τωρα να μην παιρνουμε τη γνωμη σου στα σοβαρα…

Signal, να σε ταράξω κι άλλο? Βάλε στην αναζήτηση Χατζηγιάννης :lol:

Επίσης υπάρχουν και threads για κλασσική μουσική, αλλά σε αυτά δε νομίζω να έκανες παρόμοια σχόλια, σωστά? :wink:

Anyway,peace brothers, μην αρπάζεστε :hippy:

το ξερω οτι υπαρχουν και αλλα απλα αυτο ειδα πρωτο.
και αν κοιταξεις τα θρεντς απο την αρχη,ειπα με τι ασχολειστε και αμεσως πεταχτηκε ο αλλος να απαντησει,λες και του θιξαμε.τεσπα
η κλασσικη μουσικη που κολλαει???υποθετεις οτι ειμαι τρουμεταλας και οτι δεν ακουω αλλα ειδη μουσικης??
χαχαχα.κανεις μεγαλο λαθος!αν διαβασες σε προηγουμενο ποστ μου,ασχοληθηκα με την φαση του ελληνικου Hip hop οταν ξεκινησε.οταν ακομα ανταλλαζαμε κασσετες.εποχες προφανως που δεν προλαβατε εσεις!και λαιβ εχω δει αρκετους απο αυτους.και διπλα στο περαμα μενω και εμαθα για το ποσο αληθινοι ητανε οι active member και σια,και για ιδεολογιες και για το πως καταντησανε ολοι τωρα.δεν τους βαζω ολους στο ιδιο τσουβαλι,υπηρχανε και καποιοι που το γουσταρανε και πιστευαν αυτα που λεγανε.αλλα αυτο ειναι το χιπ χοπ,απλα στιχοι και απο μουσικη μηδεν.γι’αυτο δεν το γουσταρω.και ιδιαιτερα σημερα.γιατι παλιοτερα οταν ξεκινησε στην αμερικη,οντως πειναγανε και τα σχετικα.οχι σημερα που ολοι εχουν κανει λεφτα και το παιζουν επαναστατες και τα μισα τραγουδια ειναι για γκομενες.

Πολύ θα με χαροποιήσει το να απαλλαγώ από άλλον έναν αναγνώστη. Εγώ σχολίασα ΟΝ ΤΟΠΙΚ, εσύ μπήκες να πεις “τι ναυταπουλετε ρε ρε”. Ποιος είναι ο ασόβαρος ρε αδερφέ μου, ωχού;

δεν γραφω σε ροκ φορουμ εχωντας μια χιπ χοπ\ραπ μπαντα ως μια απο τις αγαπημενες μου…

Αγαπημένες μου μπάντες είναι οι Κοινσράιχ και οι οι Παραντάις λοστ. Πότε είπα αγαπημένη μου μπάντα τους TXC; Επίσης, ποιος είσαι συ ρε καρμοίρη που θα μου πεις και που να γράψω. Δεν το κόβουμε κιόλας κάπου δω;

…no comments

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΑΝΑΛΦΑΒΗΤΙΣΜΟ. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑΟΛΟ , ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ. Βασικά ρε μόρτη, ποιο είναι το πρόβλημά σου μαζί μου και κυνηγάς κάθε ποστ μου; Άραξε.

Ρε παιδία λίγο ηρεμία:-s Και από τους δύο…Είσαστε και οι δύο από τα πιο αξιόλογα μέλη του forum και κάθεστε και μιλάτε για… και αναλώνεστε σε μικρότητες που πιστεύω δεν σας ταιριάζουν.:roll:

Εκτός αυτού αν η διαφωνία παραμένει καλύτερα να την λύσετε με pm :slight_smile: