Goodys vs Mc Donalds

γιά κοτόπουλο τα θεικά KFC είναι ο μονόδρομος

Αυτό. Σωστός ο τραμπάκουλας. Κατά τ άλλα για χάμπουργκερ μόνο εδώ:

ο αποπάνος ξέρει μπάλα διότι το colossal burger είναι οργασμός

Eμ χρόνια στο κουρμπέτι. :stuck_out_tongue:

το χρόνια δεν μετράνε, πες ΚΙΛΑ :stuck_out_tongue:

όχι πολλά. 85

ήλπιζα σε τριψήφιο είναι η αλήθεια :stuck_out_tongue:

μπα, δεν παίρνω εύκολα αν και τρώω τακτικά junk.

αλοίμονο σε μας δηλαδή… :stuck_out_tongue: (115)

ντάξει παίζει ρόλο και το ύψος. άλλα τα 115 αν είσαι 2 μέτρα, άλλα αν είσαι στούμπος. :stuck_out_tongue:

η κοιλιά κάνει τη διαφορά :stuck_out_tongue:

πάντως μου κάνει εντύπωση η διαφορά στο πόλλ παρόλο που τα γκούντις σαν αλυσίδα ρίχνουν σταθερά την ποιότητα και την ποσότητά τους εδώ και 10 χρόνια περίπου σε αντίθεση με τα μακ που έχουν βελτιωθεί αισθητά σε σχέση με αυτό που ήταν όταν τα πρωτογνωρίσαμε. μου φαίνεται δύσκολο κάποιος που έχει φάει γκούντις πριν από 20 χρόνια και θυμάται πως ήταν να συνεχίζει να τα προτιμά και σήμερα…

Από αυτό μόνο φαντάσου πόσο χάλια είναι τα Mc Donalds:!:

εγώ πάλι πιστεύω πως έχει να κάνει με την περιρρέουσα ατμόσφαιρα και την παραφιλολογία παρά με την ουσιαστική ποιοτική διαφορά. κάτι που συμβαίνει και με τα kfc. urban legends για ακέφαλα κοτόπουλα, ποντικοουρές σε μπέργκερς και άλλα γραφικά

“Τρώω σαν 3 άνθρωποι αλλά είμαι μισή μερίδα” λέγεται αυτό.:lol:

Ον τόπι: Από τα 2 του πολλ μόνο Γουδις,αν και δεν με χορταίνουν ποτέ τελείως.Γενικά τιμάμε συχνά ruby καθώς το smokehouse δεν παίζεται8),και εννοείται Friday’s με Jack Daniels burger.:wink:

Από τα δύο χαλαρά mac. Εκτός από το γαμάτο παγωτό(κατά κοινή ομολογία) πλέον όπως λέει πιο πάνω ο Τραμπάκουλας τα goodys έχουν γίνει τόσο σάπια που προτιμώ να φάω mac που είναι πιο φθηνά.

Σουτ εσύ! :stuck_out_tongue:
Kαι ναι, το smokehouse είναι έρωτας.

[SPOILER]Damn, Με κάνατε και πείνασα πάλι.[/SPOILER]

έφαγα 2 πίτσες πριν μισή ώρα και τώρα θέλω μπέργκερ γαμω την τρελα μου δηλαδη

Μην μπαίνετε άλλο σε αυτό το θρεντ,σας κάνει κακό.:stuck_out_tongue:

[SPOILER]http://www.simplyburgers.gr/[/SPOILER]

1ον αυτό που κάνεις είναι φουστιά(πεινάω)
2ον[SPOILER]χωρίς σχόλια

[/SPOILER]