Τhe Gathering

Είμαι συναισθηματικά δεμένος με το Mandylion.

Πρώτα φορά το βαλα 3η γυμνασίου στο φουλ, έκλεισα τα μάτια, και ξύπνησα την άλλη μέρα με 38 πυρετό (σημαδιακό? :p). Μετά το έλιωνα όλη τη χρονιά. Ακολουθεί βέβαια από πολύ κοντά Nightime Birds.

Τι να πω τώρα εγώ για τον έρωτα?

:καρδούλες:

anneke is coming :bow2:

Με 26 ευρώ εισιτήριο, πολύ δύσκολα θα με δει αυτή τη φορά.

Ελπιζω να με βαλει backstage η αγαπη μου(Κρισπ κοψε:!:)…Κατα τα αλλα τι κομματια παιζει γενικως?Το δικο της σχημα δεν το εχω παρακολουθησει καθολου…

τωρα νταξ… εγω νομιζω πως δεν ειναι πολυ ακριβο… ειδικα για ονομα σαν τιν ανεκ :roll:
οσο για το τι παιζουν χμμμμ δεν μπορω να το προσδιορισω ακριβως! πολυ πιο ποπ θα ελεγα και οχι με την κακια εννοια! ποπ/ροκ εκει κινειται το σχημα της.

χμμ ναι κατι εχω ακουσει απο το σχημα της απλα εννοουσα αν παιζουν και τιποτα απο gathering στα λαιβ.

εχω την εντυπωση πως σε καποιες εμφανισεις εχει παιξει και απο gathering era κομματια. σε εμας ηταν πολυ αγαπητοι ως γκρουπ! ελπιζω να μας κανει κανενα χατιρακι (ε φανταστικη anneke :dizzy:)

Οι Gathering το 2007 είχαν 27 ευρώ νομίζω. Η Άννεκε πριν ένα χρόνο είχε 15 ευρώ.

Δεν εχεις αδικο… α, και το 2004 ειχαν 26 ευρω…

καλα βρε παιδια…1 euro πανω 1 κατω δεν θα τα χαλασουμε εκει :lol:

Ακουω τωρα το album με τους agua de annique.Πολυ ομορφη μελωδικη μουσικη με την φωναρα της αννεκε…Πραγματικα ομορφη μουσικη ομως δεν το λεω επειδη τραγουδαει Αυτη.Ειδικα το day after yesterday μου εριξε δυνατη μπουνια…(θα συνεχιστει ο εκθειασμος στανταρ)

Εχει βγαλει και νεο αλμπουμ ομως.Υπο το ονομα της.Με καπως σκυλε εξωφυλλο:p

Στη συναυια δεν θα καταφερω τελικα…:(Μεσα στην εξεταστικη…Και Δευτερα…Ενταξει μας γ…

Τελευταία ανακάλυψα και τους Gathering και την Anneke και μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα. Πήγα και στο An την Δευτέρα. Φοβερή συναυλία. Και το alone μου φάνηκε φοβερό στο live… πιο καλό από το cd. Αξίζει να δει κανείς την Anneke live. Θέλω να αγοράσω dvd τους. Ποιο μου προτείνετε; Ποιο θεωρείτε καλύτερο;

A Noise Severe οπωσδήποτε.
Περιεκτικότατο σετλιστ.

thanks dyingfreedom:)

γενικα ποσα dvd εχουν κυκλοφορησει ως γκρουπ?

εδώ είσαι:

ρε συ την αννεκε και σε μπουτλεγκ να την βλεπεις ειναι μαγεια
τι λεμε τωρα?

εβλεπα στο youtube εμφανισεις απο τα τελευταια λαιβ της και εμενα μαλακας

ενα βλεμα της και κοκκαλωνεις

εχει απιστευτο χαρισμα

και ΜΟΝΑΔΙΚΗ φωνη!!!

Είναι φοβερή. ότι και να πω θα είναι λίγο. Κάνει και ωραία live.:slight_smile:

απο τα 3 επισημα τους λοιπον θεωρω ως no1 στην wishlist μου το in motion (λογω τως κομματιων που περιεχει φυσικα :p) φανταζομαι θα εχουν και behind the scenes υλικο ε? :stuck_out_tongue: