Heavy - Power - Epic Κυκλοφοριες

χαχα, είμαι στα 2 πρώτα του golden bough . Κάπου θυμάμαι να λέτε ( ή γενικά στο νετ ) ότι το δεύτερο είναι το απόλυτο

Ε τι να πω δεν ξέρω … Απίστευτα πράγματα

Γι αυτό αγαπώ το φόρουμ μας

2 Likes

Το δεύτερο για μένα μπαίνει τοπ50 της δεκαετίας ανεξαρτήτως είδους. Και όχι στις επιλαχούσες θέσεις.

Το πρώτο ήταν ένα σοκ για το ιδίωμα νομίζω ειδικά όταν βγήκε. Αδιανόητος ήχος.

Ε το τρίτο που πιστεύω συνεχίζει εκεί που σταμάτησε το δεύτερο θα το συζητάμε για καιρό.

1 Like

Για μενα το 2ο ειναι ο αγαπημενος μου δισκος για την δεκαετια. Αν βρειτε τιποτα να πειτε κ μενα :stuck_out_tongue:

1 Like

Και μία τζούρα από τους στίχους (έτσι όπως τους λέει, η τρίχα κάγκελο)
Our king will come from his throne on Masis
The sacred hero of thousand faces
Our fallen forebears – ascend from their coffinless graves
And soothe their longing in the innermost light
Εternal peace in dimensions of light
No more woe in the palace of light

από το The Innermost Light (Sensus Fidei)

3 Likes

Αλητης. Δεν μου το στελνεις λεω εγω; :stuck_out_tongue:

:rofl::rofl::rofl:

Δεν τους ηξερα, αλλα και το τραγουδι ειναι ντησεντ και το κλιπ επος…

2 Likes

τραγουδιστής σαν τον Kiske των 80ς…έχεις κανάλι στο youtube βρε θηρίο?

1 Like

Χαχα δινουμε αγωνα για καλη μουσικη
:stuck_out_tongue:

2 Likes

Σαν τι ? Κισκέ? OXI. Σε καμία περίπτωση. Ο Ενας τραγουδάει ο άλλος είναι όπου φυσάει ο άνεμος. Απλα όχι οτι πιο ενοχλητικό εχω ακούσει ποτέ, παιζουν και τρισχειρότεροι.

Το βιντεο απο περίεργεια είναι απο καποιο φίλμ οι “σκηνές” ή κάνανε όλα αυτα τα αιγυπτιακά μόνοι τους ?

Χαχα…δικα τους τα σκηνικα πιστευω. Κισκε ουτε εγω θα τον ελεγα, αλλα η μπαντα μ αρεσει. Παιζουν καλα κ σιγουρα οχι πεπατημενες. Εχει ομπσκιουριλα κ καταγωγιo νταντζεον μαστερ οπως μ αρεσει. Η φωνη μπορει να παταει κ αλλου. Δεν ξερω. Πολλοι γνωστοι πατανε αλλου

Το Kiske το είπα μόνο για το οπτικό κομμάτι και επ’ουδενί για το φωνητικό

ΓΝΩΣΤΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ οχι έχουν ψιλοφαλτσάκια αλλα “ψιλό”. ΓΝΩΣΤΟΙ “ομπσκοιυράδες” παίζει να μην έχουν πατήσει και ποτέ. Δεν είναι κακό, απλα κίσκε ΟΧΙ, δεν είναι. Αν κανανε όλα αυτά τα σκηνικά μονοί τους, ΜΠΡΑΒΟ.

1 Like

Tι μας κανατε με την κριτικη του Atlantean Kodex!! Aααααααααααααχ

4 Likes

Αλήτες! Τους ξέρω εγώ αυτούς!

5 Likes

Νωρίς ξενωρίς, πάει καρφί για #1.

3 Likes

14 φευγω διακοπες αεροπορικως. Ονειρο να το χω να παιξει στην πτηση

DIVINER. Υπερδισκάρα για τους λατρεις του heavy power!! Μεγαλη μπάλα παιζουν τα παιδιά, εγω κολλησα με ολο τον δισκο στο youtube και το παρηγγειλα κιολας !!! ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΘΕΣ !!!

2 Likes

Είναι όντως ωραίο

Άμα ακούσω για αεροπειρατεία από κάποιον με ομολογούμενο όνομα “Red Viper” που δε ζητεί λύτρα, αλλά το κάνει για κάποιο “freewill power” δικαίωμα θα ξέρω σίγουρα ότι ο πιλότος πήγαινε να το προσγειώσει αρκετά νωρίς, ενώ ο δίσκος ακόμα δεν είχε φτάσει προς το τέλος, κι εσύ γευόσουν ήδη το μεγαλείο της πώρωσης.

Κανόνισε να 'χουμε ευτράπελα, θα σε δώσω στεγνά. :rofl:

2 Likes