Heavy - Power - Epic Κυκλοφοριες

Όχι απλά υπέροχος.Αριστουργηματικος…

2 Likes

Με Michael Moorcock στο intro

7 Likes

Αυτο ναι. Το πρωτο που βγαλανε προς τα εξω, το γρηγορο, δεν μ αρεσε καθολου. Για Smoulder λεω

Altar of Oblivion :heart:

1 Like

Μου άρεσε και το γρήγορο, είχε κάτι από παλιούς Blind Guardian, πολύ παλιούς όμως.

Η φωνη της κ οι μελωδιες που γραφει για αυτην ειναι hit or miss για μενα κ στα γρηγορα δεν μου καθεται καλα συνηθως.

Το Cruachan καλο ε; Σταθερη αξια. Ανυπομονω να το ακουσω

2 Likes

Cruachan έβγαλαν δίσκο καριέρας για τα αυτιά μου.
Ποτέ δεν τους είχα ευχαριστηθεί τόσο πολύ, όσο με τον νέο δίσκο. Άκου και πες :wink:

2 Likes

Ειναι μπαντα που μ αρεσει αρκετα. Το Tuatha Na Gael το Folklore κ το Blood on the Black robe τα χα λιωσει οταν βγηκαν κ τα θεωρω δισκαρες. Ελπιζω να τα πλησιαζει

2 Likes

Υπάρχουν “supergroups” στον επικό ήχο; Έτσι φαίνεται ή μάλλον ακούγεται

5 Likes

βρε καλως τα παιδιά,
καταλαβα, βρήκαμε τη νέα μας καψούρα στο χεβιμεταλ.
ΟΝ WE MARCHHHHHH

3 Likes

Από ο,τι ακούω, ισχύει 100%

Πωπωπω πρωινιάτικα τι μας έκανες. Και βλέπω παραγωγή dan swano.
edit
Για να μην κάνω δεύτερο Post στη σειρά για ρίξτε μια αλήτικη αυτιά εδώ
Full Album Stream: Firmament – ‘We Don’t Rise, We Just Fall’ - Decibel Magazine
Τώρα που ανοίγει ο καιρός μου λέιπουν περισσότερο oi black trip

3 Likes

Είχα ακούσει 1-2 κομμάτια από αυτό, μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον και είναι ακριβώς ο ήχος που μ’αρέσει. Θα το τσεκάρω.

Έχουμε και νέο Gatekeeper με νέα φωνή που νομίζω την προτιμώ στο ύφος τους. Όχι πως ο Abboud δεν είναι τούμπανος, αλλά νομίζω του ταιριάζει το πιο χύμα σπιντοχέβι των Traveler.

Δεν τον έχω ακούσει ακόμα.

4 Likes

Είμαι ακόμα κουμπωμένος με τα φωνητικά. Πέραν αυτών, είναι τούμπανο.
Black Trip αγάπη μεγάλη.

1 Like

Ακουσα το 1ο κομματι, μου αρκει, το κατεβαζω κ παω ποδηλαταδα. Ελπιζω δηλ να ειν αυτο. Living and the dead;

1 Like

Ναι

Επεστρεψα.

Τι ανατίναξη ηταν αυτη; τι αλμπουμ;

Play play play τιποτα αλλο δεν εχει τον επομενο μηνα (ετσι είμαι εγω αμα κολλήσω με κατι το κανω για τα καλα)

Δεν ήξερα τιποτα για το γκρουπ αλλα τι εγραφε η αγγελία για να μαζευτούν ολοι αυτοι;

Ζητουνται μουσικοι για γκρουπ με επιρροες dropkick murphys, cradle of filth, doomsword κ αγαπημενη ταινια ο Τελευταίος των Μοϊκανών; (καλα ρε μη βαρατε)

Τεσπα. Εκρηξη. Τρακλιστ δεν πρόκειται να μαθω αφου δεν ξεχωρισα κανενα τραγουδι. Ολα ειναι ΚΑΥΛΑ.
Ας πω ομως οτι στο the changeling αν δεν κανω λαθος με τα γυναικεία φωνητικα δακρυσα απο την συσωρευμενη ενταση. Κ οχι δεν ηταν απο τον αερα που με χτυπουσε πανω στο ποδήλατο.

Τι κανετε; ακομα να το ακουσετε:;

15 Likes

Προσωποποιημένη ψυχραιμία.

9 Likes

Εχουμε τις αδυναμιες μας κ εμεις.

2 Likes

Το Rocking.gr Forum θα έχει αντιπροσωπεία σήμερα!
Υ.Γ. Γαμάει

11 Likes

Τα φιλια μου στα παιδια

1 Like