Heavy - Power - Epic Κυκλοφοριες

With the none :sunglasses:

Μπουμ

13 Likes

Ωωωωωωωωωωωωωω

Νόμιζα ότι είχαν διαλυθεί αυτά τα παλικάρια!

Πολύ ευχάριστη έκπληξη

5 Likes

Πεντάδα χρονιάς με συνοπτικές.

7 Likes

Και μπαμ και ωνσγ

7 Likes

Το περιμενα πως κ πως ρε πουστημ. Κορυφαια μπαντα ατμοσφαιρικου power επους. Αυτο το τραγουδι το χα χρονια σε αρχικη μορφη κ πεθαινα να το μοιραστω κ δεν μπορουσα. Χαιρομαι πολυ που το βλεπω να κυκλοφορει επιτελους.

10 Likes

Από τις 17.00 που έσκασε δεν εχω σηκωθεί απτη καρέκλα.
Καταπληκτικός δίσκος με τρομακτικές μελωδίες.
Το heavy metal ακριβώς όπως πρέπει.

6 Likes

Αυτη η μπαντα συνδιαζει τελεια τους Manowar κ τους Warlord με την Ελληνικη μουσικη. Μοναδικοι

6 Likes

Ακόμα ένα ποστ και βγαίνει το review.

4 Likes

Το αυτό. Το άκουγα πριν στο gym και σκεφτόμουν ακριβώς αυτό.

2 Likes

Καλά νέα, νόμιζα ότι ο Έλληνας Eric Adams είχε αποχωρήσει μόνιμα και η μπάντα διαλύθηκε.

1 Like

Μλκς, νομιζα πραγματικα οτι ο Adams συμμετεχει στο δισκο. Φοβερο.

2 Likes

Μεγάλο έπος

1 Like

Σε αυτο μοιαζει ακομα πιο πολυ απο οτι στο προηγουμενο. Εν τω μεταξυ ηξερα οτι ειχε σταματησει να ασχολειται κ ψαχνανε τραγουδιστη καιρο τωρα. Πολυ χαρηκα που επεστρεψε

2 Likes

Δε ξέρω από που παίρνεις τις πληροφορίες σου αλλά είσαι λάθος. Ο Λευτέρης έφυγε για λίγο, η μπάντα δε διάλυσε ποτέ (ένα άτομο είναι ο συνθέτης, κιθαρίστας και ψυχή και όσο ζει θα βγαίνουν δίσκοι). Απολαύστε ένα δίσκο - μεγαλείο, ακόμα καλύτερο από τον πρώτο κατά τη γνώμη μου.

Δεν ειπα ποτε οτι διαλυσανε. Για τον Λευτερη ειπα οτι ειχε σταματησει να ασχολειται κ ψαχνανε τραγουδιστη.
Τα παιδια, τον Τασο δηλαδη πλεον, τα ξερω προσωπικα

ΥΓ. Ισως βεβαια αναφεροσουνα στον Death Eternal

Καλά ρε παιδιά, μη τσακώνεστε, όλοι δίκιο έχετε! :slightly_smiling_face:

Ο Τάσος ούτως ή άλλως μιλούσε ελάχιστα, πέρασε καιρός, σημασία αυτή τη στιγμή έχει ότι η αναμονή άξιζε 100%.

Προφανώς κάποια πράγματα δεν πήγανε καλά. Πολλές φορές έχουμε μόνο απαιτήσεις από τις μπάντες που γουστάρουμε, όπως έχουμε και από τις ομάδες, ακριβώς επειδή γουστάρουμε με τα χίλια, και δεν μπορούμε να αναλογιστούμε τις δυσκολίες, ειδικά αν δεν είναι δυνατόν να γνωρίζουμε πράγματα.

Θα το χαρούμε με τη ψυχή μας και ας ελπίσουμε σε περισσότερη κανονικότητα, γιατί το ταλέντο είναι σχεδόν αδιανόητο για τη σημερινή εποχή.

2 Likes

Εγώ χθες το απόγευμα στο αμάξι βάζω το Wrath Of The Ages μετά από χρόνια και αναρωτιέμαι που χάθηκαν αυτά τα παλικάρια. Γυρνάω το βράδυ σπίτι και βλέπω πως την ώρα που εγώ αναρωτιόμουν τι κάνουν οι WD, αυτοί δημοσίευαν νέο υλικό. Δεν έλεγα τίποτα άλλο…

ΥΓ. Γαμάτα νέα.

8 Likes

Το γαμάτο της υπόθεσης είναι πως σε κάθε ακρόαση αλλάζω αγαπημένο τραγούδι. Ο δίσκος θα μνημονεύεται και πέρα του 2023.

3 Likes

Δεν είπες ότι διαλυσαν αλλά το αναφέρω γιατί έχει ακουστεί αλλού στο διαδίκτυο από κάτι πονεμένους. Δεν είναι τα παιδιά, πάντα ήταν ο Τάσος και ο Λευτέρης. Και πίστεψέ με Χρήστο το Τάσο τον ξέρω καλύτερα ;). Τα υπόλοιπα από κοντά.