Heavy - Power - Epic Κυκλοφοριες

Kruiz στηριζω κι εγω :wink:

Επισης, οι Last Crack heavy/power/epic ειναι???

Ό,τι θες είναι οι L.C.!

Επίσης, ένας δίσκος που κατέληξα να περιμένω πώς και πώς είναι ο καινούριος των Satan’s Host (το Μάη βγαίνει) Ο Μέγας Tyrant επέστρεψε στη μπάντα και ο συνδυασμός της φωνής του με το εδώ και χρόνια black/death, πια, ύφος τους, πρέπει να σκοτώνει. Αν κρίνω τουλάχιστον από το πρώτο δείγμα:

[B][U]By the Hands Of The Devil[/U][/B]

Ξέρω κι εγώ, πείτε κι εσείς. Γιατί ή εδώ έχουμε κάτι απίστευτα εμπνευσμένο και φρέσκο, ή εγώ έχω ξεμωραθεί.

πιστεύω ακράδαντα πως θα σαρώνει το Satan’s Host γιατί… ΕΤΣΙ!
Tyrant ρε αιδοία :stuck_out_tongue:

Γραχκε οι Lethal Saint θα ειναι και του χρονου στο UTH.

Oπως και καποιοι Metal Inquisitor (δεν κατεχω).

Γνωμες για [B]Intense[/B]? 2 δισκους εχουν βγαλει οι Βρετανοι. [B]Secong Sight (2004)[/B] και [B]As Our Army Grows (2008)[/B]. Παιζουν δυνατα, εχουν καλες και ενιοτε ξεχωριστες συνθεσεις και η φωνη αν και φαινεται οτι δεν εχει “ποικιλλια” προσδιδει εναν ωραιο πολεμικο χαρακτηρα. Χεβυ μεταλ. Κανεις?

επανακυκλοφόρησε η [B]ΥΠΕΡ-ΔΙΣΚΑΡΑ[/B] “From The Vaults” των αμερικάνων παουεράδων Steel Assasin , από την High Roller records .
black vinyl limited to 350 c. & easter yellow vinyl limited to 150 c.

ε ρε αγορές π έχουν να γίνουν στο ΚΙΤ :stuck_out_tongue:

=D>=D>=D>

Πότε σκατά έγινε αυτό δεν ξέρω, γιατί είχα μείνει σε Shok Paris + Holy Martyr, αλλά όπως και να χει, γαμώ!

Metal Inquisitor θα σου σκίσουν τη σούφρα κανονικά! Από τα πιο γαμηστερά ευρωπαϊκά σχήματα στο χώρο του κλασσικού heavy. Κάτι είχα γράψει γι’ αυτούς παλιότερα:

http://rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=646686&postcount=999

Να πώ και κάτι άσχετο γι’αυτό εδώ.
Ντάξει υπερδισκάρα, καυτό ατσάλι κλπ μη λέμε τα ίδια γνωστά πράγμα :smiley:
Το άκουγα πρόσφατα και παρατήρησα πως τα πρώτα 10-12 δευτερόλεπτα από το Cobra ( http://www.youtube.com/watch?v=mUhbCG-gBqk ) είναι ακριβώς η ίδια μελωδία με ένα γνωστό ποπ χιτάκι που ακούγεται πολύ στις μέρες μας (νομίζω δηλαδή) και είχα σπάσει το κεφάλι μου να βρώ ποιό είναι αλλά απέτυχα…
Όποιος φάει την φλασιά ας το πεί γιατι πάλι τώρα που το ακούω μου ξανακόλλησε :frowning:

edit:
Και για να είμαι ον τοπικ έχουμε και αυτό εδώ ε,

το οποίο με 2-3 ακροάσεις φαίνεται πολύ πολύ καλό!

Όχι ακριβώς “ποπ χιτάκι”…

Μάθε να ψάχνεις στο νετ μαν. :stuck_out_tongue:

[B][SIZE=“7”]ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ TOKYO BLADE ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ![/SIZE][/B] 8O

τοχα ξεχάσει εντελώς αυτό … :-s όπως είμαι πάω να το “αγοράσω” .

ομως στη πραγματικοτητα θα ειναι παντα’‘εκεινοτοτραγουδιπουτραγουδαειοabdulστηδιαφημισητουaxeοτανκανειμπανιο’’:!:

Μάλιστα…
Πάντως σίγουρα το 'χουν “διασκευάσει” γιατι θυμάμαι κάτι μπίτια/νταπα-ντούπα μαζί με αυτή τη μελωδία.
Thanks MAN :stuck_out_tongue:

edit:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΝΑΙ ΡΕ Ο ABDUL ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ!!!

@Κολοκύθα
Περίμενα να το θυμηθεί κάποιος

κάποιος ανέφερε τους Intense. έχουν και ένα mini cd που είναι όμως κατώτερο των δύο πολύ καλών full length. αρχιδάτο βρετανικό power που κοιτάει προς αμερική μεριά.

Oπως τα ειπε ο Γρακχος.
Δεν ειναι ‘‘καποιοι’’ Metal Inquisitor, ειναι ΟΙ Metal Inquisitor !!! :metal:

με μια πρώτη αυτιά το καινούργιο Tokyo Blade ακούγεται αρκετά καλό . :wink:

ω ναι!!!:metal:

edit: τι κομματαρα το Infamia ρε φουστη μου…!!!

:!::!:

2 άλμπουμ(:!:slight_smile: απο[B] arryan path[/B], και στο πρώτο συμμετοχή του Tony Martin :!:

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=156913

*ρε σεις αυτά λέει ή εχω χαζέψει?! :-s

Δεν έχεις χαζέψει καθόλου Κριμσονάκο. Ω ναι, συνεργασία Τόνι Μάρτιν - Arrayan Path! :D:D:D

Tom Arrayan path?

Ω μαλάκα, πρέπει να βαριέσαι πολύ σήμερα…
Δεν πιστεύω να μη σταθείς στο ύψος σου απόψε;