Iron Maiden τον Μάρτιο

skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata !!!.. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

de mporousan na tin kanoun 1-2 mines argotera???

kai pali skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata skata :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Τοις φλέβες μου τοις φλέβες μου γρήγορα κάποιος …

Σπάστε ολαααααααααααααααααααααααααααααααααα επιτέλουσ

ωραια!

Εισιτίρια πότε ???

να πάω αυριο ticket house???
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Θα παω, αλλα 55 Ευρω ??? η επομενη ποσο θα κανει ? 80 ??
Τι να πω ρε πο***η μου! Ειμαι σιγουρος παντως οτι θα ειναι η πρωτη συναυλια που θα γινει στο Tae Kwo Do! Θα την εγκαινιασουμε!

[size=1]Κοινως τη γαμησαμε[/size]

Ε βέβαια, μη χάσουν όλοι τους την ευκαιρία να παίξουν και να “το παίξουν” (αριστεροί…). Άραγε ήξερε κανείς τους (από τα συγκροτήματα) για ποιο λόγο ήταν εκεί; Θα μου πεις εδώ δεν ξέρουν καλά καλά αυτοί που το διοργανώνουν…Τέλος πάντων.

  1. Purple τα 50 τα έδωσαν το πολύ 3.000 άτομα. Αλλά και πάλι οι DP είναι το κορυφαίο Hard Rock group όλων των εποχών, και συνεχίζουν ακόμα και σήμερα να βγάζουν δισκάρες (σκασμός! Αν έχει κάποιος αντίρρηση να αποδείξει πρώτα ότι τους έχει ακούσει!) την ώρα που όλοι οι συνομήλικοί τους απλά περιοδεύουν και έχουν να βγάλουν νέα δουλειά 15 χρόνια. Οπότε αυτοί τουλάχιστον τα αξίζουν.

  2. Όσο για τους Tool, δε νομίζω ότι μπορούσε κανείς να γνωρίζει εκ των προτέρων για τον ήχο. Και νομίζω πως ήταν αρκετοί αυτοί που αναφέρθηκαν στην τιμή.

Το εισιτήριο είναι ακριβό, αλλά δικαιολογείται. Η συναυλία θα είναι εκτός κανονικής περιοδείας, τα μεταφορικά είναι σίγουρα αρκετά μιας και θα έρθουν από Dubai, τα σκηνικά είναι πολύ μεγάλα και η συναυλία λόγω περιόδου θα γίνει σε κλειστό χώρο το οποίο σημαίνει πως δε μπορούν να κοπούν πάνω από 9.000-10.000 εισιτήρια. Οπότε για να μη μπει μέσα η συναυλία, αναγκαστικά θα έπρεπε να τσιμπήσουν την τιμή. Υποθέτω δηλαδή.

και 155 να ήταν το υποφαινόμενο θύμα θα πήγαινε

πότε θα έχουμε εισιτίριααααααααααα :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Ρε γαμώτο, τσάμπα τις βάζει ο Ηλίας τις ανακοινώσεις στα νέα; Ένα κλικ είναι, δε θα σου κάνει κόπο!

Όσο για το χώρο, όχι δεν θα τον εγκαινιάσουμε. Και ο Morissey εκεί έπαιξε.

Peh kyana. Kathe persy kai kalytera. Kapoios sas klevei reeeeeeeee.

Επιτέλους!
Να και μια συναυλία στην οποία πας επειδή γουστάρεις τρελά και οχι επειδή δεν παίζει κατι καλύτερο…
Αυτά είναι!!!

Ρε γαμώτο, τσάμπα τις βάζει ο Ηλίας τις ανακοινώσεις στα νέα; Ένα κλικ είναι, δε θα σου κάνει κόπο!

Όσο για το χώρο, όχι δεν θα τον εγκαινιάσουμε. Και ο Morissey εκεί έπαιξε.[/quote]

οππππ τραγικά κεκτημένη ταχύτητα είδα ανακοίνωση σε άλλο site μπίκα εδώ την είδα αλλα δεν πάτισα για λεπτομέρειες :oops: :oops: :oops:

Ε βέβαια, μη χάσουν όλοι τους την ευκαιρία να παίξουν και να “το παίξουν” (αριστεροί…). Άραγε ήξερε κανείς τους (από τα συγκροτήματα) για ποιο λόγο ήταν εκεί; Θα μου πεις εδώ δεν ξέρουν καλά καλά αυτοί που το διοργανώνουν…Τέλος πάντων.[/quote]

Καλα ρε κι εδω γκρινια? θα μπορουσαν ολοι αυτοι να παιξουν τσαμπα οπου ηθελαν, αλλα επελεξαν το συγκεκριμενο μερος τη συγκεκριμενη μερα. Κατα τη γνωμη μου αυτη ειναι καλη κινηση εκ μερους των συγκροτηματων. Τωρα αν θελουν να το παιξουν αριστεροι δεν ξερω, παντως δεν εδειξαν κατι τετοιο. Highlight το “Κορνηλια” απο τπυς Τσοπανα! :smiley:

Τεσπα θα οργανωσουμε καμια συνανττηση του φορουμ στη συναυλια των Maiden για να γνωριστουμε απο κοντα η ειναι πολυ νωρις?

55 Ευρώ? 8O Νισάφι ρε Didi… :lol:

1 ευρώ να μαζεύετε την ημέρα το βγάλατε το εισιτηριάκι

να πω και γω τη γνωμη μου αν και λογω αποστασης δεν θα μπορεσω να παρεβρεθω αν και θα το θελα πολυ.νομιω οτι 55 euro ειναι πολυ μεγαλο ποσο για ενα group που δεν βρισκετε και στο απογειο της δημοτικοτητας του.εγω ενα τετοιο ποσο θα δωσω μονο για τους heaven and hell αν ερθουν ξεροντας ομως οτι και παλι θα με πιασουν κοροιδο στη τιμη…

55 ευρο + εξοδα για μετακινηση μεχρι αθηνα θα ξεπερασουν
εκμεταλευονται τη διψα του ελληνικου κοινου και βαρανε στις τιμες οσο δεν παει…

Γνώμη σου πάντα, αλλά αφού δεν έχεις ιδέα γιατί την εκφράζεις? Οι Maiden περνάνε 2α 80’s αυτά τα τελευταία χρόνια. Όχι μόνο δεν έχουν πρόβλημα δημοτικότητας αλλά η δημοτικότητα τους συνεχώς αυξάνεται. Οπότε αυτό που λες είναι άκυρο.

ακριβώς.οι τελευταίες περιοδείες τους ήταν sold out

Μόνο αυτό? Κάποια show τους γίνονταν sold out μέσα σε 2-3 ώρες. Για να μην μιλήσουμε για το νέο δίσκο που ήταν στο top ten πάρα πολλών χωρών.

είπαμε,1 ευρώ κάθε μέρα το βγάλατε το εισιτήριο μέχρι τότε.so simple

Γνώμη σου πάντα, αλλά αφού δεν έχεις ιδέα γιατί την εκφράζεις? Οι Maiden περνάνε 2α 80’s αυτά τα τελευταία χρόνια. Όχι μόνο δεν έχουν πρόβλημα δημοτικότητας αλλά η δημοτικότητα τους συνεχώς αυξάνεται. Οπότε αυτό που λες είναι άκυρο.[/quote]
Είδς ρε σύ nihilist. Μία κουβέντα (με πολύ ευγενικό τρόπο) είπε κάποιος για την αγαπημενη σου μπάντα και αρπάχτηκες… Θυμήσου λίγο τώρα το βρισίδι πού έχεις ρίξει κάτα καιρούς σε Scorpions, Pink Floyd, Blind Guardian, In Flames κλπ κλπ 8)