Iron Maiden

Το Run to the Hills το σιχαίνομαι. Το θεωρώ πραγματικά κακό κομμάτι.

1 Like

Ύμνος το Run To The Hills.

Και εξωφυλλάρα:

1 Like

τα back in the village, prophecy, run to the hills, sun & steel γαμανε κωλους (συγνωμη για την εκφραση που δεν αρμοζει στο φορουμ).

3 Likes

Fixed.

3 Likes

Το Prophecy είναι metal τραγούδι στο οποίο παίζει μπάσο ο Dave Ellefson. Φοβερή τραγουδάρα!

2 Likes

Θα το ψάξω φίλτατε

2 Likes

Δε διόρθωνες και τον τίτλο του τραγουδιού…;

σωστοσ, αλλο επιπεδο τωρα αλλα η ουσια η ιδια.
ισωσ και το “διαστελλουν σφικτηρες” ή το “ερεθιζουν προστατεσ” θα μπορουσε να μασ κανει

Γιατί δε ξέρουν φίλτατε, το μισό number είναι για τα πανηγύρια και το Can i play with madness είναι η ντροπή του 7th αλλά τέλοσπαντων, γούστα είναι αυτά :stuck_out_tongue:

3 Likes

Δεν ξέρω αν είναι το μισό, αλλά εγώ άνετα ΠΕΤΑΩ Invaders, Run to the Hills… και ίσως Gangland.

2 Likes

Και εσύ ρε Βρούτε matia, “το μισό Number”, σοβαρά τώρα; Δηλαδή εντάξει, πες ότι τα Gangland και Invaders δεν είναι καραέπη του κερατά, αυτά, τίποτα άλλο. Ποιο μισό Number ρε κύριε αυγολέμονε;!;!;!;!;!;!;!;

Είχα κύριοι αυγολέμονοι αλλά μιας και συνέπεσε η απάντηση του furor τόσο κοντά, το έκανα ενικό. Αλλά Ραν του δε Χιλς έπος επών του χέβυ μέταλ όλου. Είναι ένα τέ-λει-ο κομμάτι, απλά.

2 Likes

το φαμιλυ μπορει να πεταξει οτι θελει και να κρατησει το μαμα σεντ γιατι ειναι προσωπικο για τον χετφιλντ. στα μεζεα μασ.

απαπαπαπα

Όταν ακούω το Run to the Hills νιώθω τόσο φλώρος που κοιτάω κάτω να δω αν έχω ακόμα αρχίδια ή αν κόπηκαν και έφυγαν.

3 Likes

σκληροσ καριολης με αρχιδια

1 Like

ε καλά κι εσύ, πόσες φορές θα σου τύχει να το ακούσεις ακούσια ;

Ντάξ τρία κομμάτια είναι σχεδόν το μισό, τρόπος του λέγειν…δεν θα τα πετούσα αλλά ρίχνουν πολύ το σύνολο.

Με αυτά που λέτε για τους Maiden (μισό Number για τα πανηγύρια, Run to the Hills μάπα τραγούδι) θα έχει πάθει εγκεφαλικό ο Rebel. Σκεφτείτε εγώ τόλμησα να πω ότι δεν μου αρέσει το BoS και πήγε να με φάει ζωντανό.

Όσες έτυχε πάντως με έπιασε κρύος ιδρώτας. Κυρίως στο live που το έπαιξαν τελευταίο και έφυγα με μια γλυκόπικρη γεύση.