Iron Maiden

Άμπαλος :slightly_smiling_face:

Φαντάζομαι ότι ο Steve τον είχε άνετα στα νιάτα του σε ένα “μονό”.

5 Likes

Θα του 'σκαγε επική ντρίμπλα κάτω από τα πόδια (εννοώ ότι θα πέρναγε ολόκληρος ο Χάρις, όχι μόνο η μπάλα :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

1 Like

Το google λέει 1.74 ο ένας, 1.95 ο άλλος, άρα δεν έχεις άδικο!

Σήμερα παρεμπιπτόντως χάζευα λίγο στη δουλειά κάτι ατάκες του Ζλάταν από το βιβλίο του. Μετά σκέφτηκα το βιβλίο του Dickinson και μετά θυμήθηκα το “An evening with…” το Νοέμβριο. Κοίταξα από περιέργεια και πώς πάει η προπώληση, οι μισές θέσεις στο Παλλάς έχουν φύγει (οι καλύτερες κάθε κατηγορίας προφανώς). Τελικά θα πάει κανείς από εδώ;

Σιγουρα καποιοι, αλλα λογικα ντρεπονται να το πουνε ακομα :stuck_out_tongue:!

1 Like

Εγώ πάντως αν πάρω εισιτήριο, θα το γράψω εδώ για να αρχίσουμε το ομαδικό outing! :stuck_out_tongue:

3 Likes

Zlatan ξεφτιλιζει Στηβ Χαρρις σε ολα τα επιπεδα… Ολα ομως.
Δεν υπαρχει καν συγκριση.

Δεν υπάρχει καν σύγκριση γιατί ο ένας είναι μουσικός κι ο άλλος ποδοσφαιριστής.

Μια χαρά παίκτης είναι ο Ζλάταν αν και τελείως αντιπαθής, εννοείται ότι το “άμπαλος” δεν το έγραψα σοβαρά.

Επίσης, ο Steve Harris είναι ο σημαντικότερος μουσικός στην ιστορία του metal μαζί με τον Iommi. Ο ένας από τους 2 ανθρώπους που το δημιούργησαν.

Και τέλος, καλύτερα να μην ασχολείσαι με αυτό το topic.

EDIT: αφαιρώ την αναφορά στους Metallica, λάθος να το πάω στη γνωστή “κόντρα” επειδή ο Quintom θέλει να είναι εριστικός. Έτσι κι αλλιώς γαμώ είναι και οι Metallica, 7 στα 10 έχουν! :stuck_out_tongue:

7 Likes

LOL οκ… απλα ειδα που γραψατε ΘΕΟΣ αρα προφανως υπεθεσα οτι μιλουσατε για Ζλαταν.

Απο κει και περα, δεν εχω καμια μπαντα δυστυχως. Αλλιως θα εβγαζα και κανα εξτρα δολαριο.

1 Like

Λες ο Ζλάταν να παίζει καλύτερο μπάσο από το Χάρις; :stuck_out_tongue: Βασικά παίζει κάποιο όργανο μουσικό ο Ζλάταν; Τουλάχιστον ο Ozzy μια φυσαρμόνικα την παίζει :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Δεν ξέρω μήπως συγκρίνονται στο ταεκβοντο που ο Ζλαταν είναι πάρα πολύ καλός. Να ξέρει πολεμικές τέχνες άραγε ο θείος Στηβ ;; :confused:

εδω παιζει μπασο και μπαλα ταυτοχρονα !!! Αλλος ειναι τελικα ο αμπαλος ! :stuck_out_tongue:

6 Likes

Δεν γράψαμε ότι ειναι θεός. Γράψαμε οτι ο θεός είναι Steve Harris

6 Likes
3 Likes

Τους άτιμους, σαν να μην πέρασε μια μέρα από πέρσι το καλοκαίρι! Ακριβώς το ίδιο setlist :joy:

6 Likes

1 χρόνος…Απίστευτο show :metal: :heart:

18 Likes

Χωρις καμια δευτερη σκεψη η καλυτερη συναυλια που εχω δει (και λογω ηλικιας εχω δει παααρα πολλες)

1 Like

Λόγω ηλικίας δεν έχεις δει την καλύτερή τους στην Ελλάδα :stuck_out_tongue:.

2 Likes

Ποια λες;

Περιστέρι '95.

3 Likes

Εισαι τιμιος ρε γαμωτο! Περιστερι 99 θα λεγα εγω, τα χουμε ξανασυζητησει.