Iron Maiden

Μπροστά σε αγάλματα παίζουν;;;

2 Likes

Γιατι δεν τον ειπε Αυστραλιανο cunt? Περιεργο.
Θα ελεγε κανεις οτι δεν θεωρει τους Αυστραλους κατωτερους απο τους Αγγλους ισως.
Τωρα οσον αφορα τους Ελληνες… ισως αλλη υποθεση ε?

1 Like

Το cunt στην Αυστραλία είναι εφάμιλλο του mate…:slight_smile:

Είναι στην Κοινοπολιτεία οι Αυστραλοί…

1 Like

image

1 Like

Περιεργη απαντηση, δε σε ενοχλουν τα 30 ξεπλυματα, αλλα τα 4-5 ποστς επαναφορας στην πραγματικοτητα… λογικο οκ

Με ενοχλει που με τα 10+ ποστς σου, οχι 4-5, κλειδωσε το θρεντ του λαιβ και συνεχιζεις και εδω. Καταλαβαμε την αποψη σου απο το 1ο, δεν χρειαζεται να ποσταρεις καθε λιγο και λιγακι. Επισης, επαναφορα στην πραγματικοτητα δεν σου ζητησε κανεις.

Καμια περιεργη απαντηση, απλως διαβαζοντας τι γραφεις, μου δημιουργηθηκε μια ακαταμαχητη επιθυμια να ακουσω το empire of the clouds.

1 Like

Δεν κλείδωσε το θρεντ με τα ποστ μου, αλλά με τα flag από θιγμενους (!) Εγώ ένα flag πήρα btw. Ζητα από moderators να το ξεκλειδώσουν.

Συνέχισε.

Συνεχίζω εγώ με αστειακια από fb

11 Likes

This topic is temporarily closed for at least 4 hours due to a large number of community flags.

This topic was automatically opened after 7 days.

Για παμε να ψηφισουμε εδω το καλυτερο IM album…

για την ωρα

5 Likes

Οκ, λογικό ranking με μία μόνο εξαίρεση και ένσταση. Την υψηλή θέση του Killers. Ούτε με σφαίρες εκεί πάνω. Κατά τα άλλα κάπως έτσι ίσως να τα έβαζα και γω, με μικροαλλαγές.

1 Like

X Factor. Έτσι για την αλητεία

2 Likes

Εννοείται Piece of mind

1 Like

5o το καλύτερο τους?

4 Likes

Εδώ είναι πρώτο το 5ο+ τους, τι ψάχνεις τώρα :stuck_out_tongue:

Αν βγάλεις Number και Piece, η πρώτη τριάδα είναι όπως πρεπει

Ψηφιστε, αντί να γκρινιαζετε…εδώ είναι πρώτος ο Κούλης…

2 Likes

Νομίζω δεν υπήρχε πιο αρμόζων τρόπος για να επανέλθει σε λειτουργία των θέμα των Maiden μετά το κλείσιμο, από άλλη μια συζήτηση για την σειρά κατάταξης των δίσκων τους, ποιος είναι ο καλύτερος και τα σχετικά!

(Εγώ φήφισα, εντελώς αντικειμενικά, το πρώτο τους γιατί δεν άντεχα να το βλέπω τόσο χαμηλά!)

2 Likes