Iron Maiden

3 Likes


41 Χρόνια :metal: Δισκάρα :heart:

15 Likes

Ακουγα μουσικη στο ποδήλατο κ ειχε μπει το πρόγραμμα στο…αυτο που παιζει οποιο να ναι τραγουδι που εχω περασμενο…suffle?..τεσπα

Κ ξαφνικά μπαινει το Invaders…τιναχτηκα ολοκληρος, χτυπιομουν κανοντας πεταλ. Ποσο παραγνωρισμενο κομματι. Αλμπουμαρα. Οκ δε λεω κατι νεο.

5 Likes

Μπορει να λετε οτι θετε αλλα το NOTB δεν εχει fillers

7 Likes

Επειδή έγινε κουβέντα σε άλλο thread σχετική με fillers στο killers, το ακούω από χθες και δεν μπορώ να τα εντοπίσω.
Να πω την αλήθεια το Wrathchild βαριέμαι πια λόγω της υπερεκθεσης. Λογικό.
Οποίο τραγούδι πάρεις από εδώ μέσα και το βάλεις σε οποιοδήποτε άλμπουμ της εποχής πλην Lightning to the nations, θα ήταν highlight

2 Likes

Ίσως το Gangland να ειναι ο ορισμος του filler. Αλλα τι σημασία έχει; 11/10 δισκος.

1 Like

Δεν νομιζω

2 Likes

229 δευτερόλεπτα πορωσης το gangland, με αποκορύφωμα τη γέφυρα (Once you were glad to be free for a while κτλ) και τα σολαρισματα λίγο πιο μετά.

Για εμένα δεν έχει ούτε μέτριο δευτερόλεπτο ο δίσκος

5 Likes

Θα ηταν μεγάλη εκπληξη αν συμφωνούσες :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Μια χαρά κομμάτι είναι αλλα σε σχεση με τα υπολοιπα είναι λιγότερο καλό.

Μπορουμε να συμφωνησουμε σε πολλα πραγματα, σε μερικα δεν χρειαζεται. Συμφωνουμε σε αυτο;

1 Like

Αν ψαχνετε για filler στο Number Of The Beast θα το βρειτε στην Λεωφορο Ακακιας, στο 22, δευτερος οροφος. Φιλημων Φιλοπουλος, δικηγορος.

Συμφωνούμε…

@QuintomScenario οχι βρε πανάθεμα σε!

1 Like

Υπεροχα

1 Like

Φανταζομαι το τικ τικ τοκ ειναι καλυτερο,

4 Likes

@QuintomScenario ξεπέρασες τα ορια. Να σου καουν τα bao buns.

1 Like


25 Χρόνια :metal:

10 Likes

Το 22 Acacia Avenue,Το children of the damned και το Hallowed ειναι τα 3 πιο αγαπημενα απο ολον τον δισκο.Δεν τρελαινομαι και παρα πολυ για το gangland αλλα και παλι δεν θα το αποκαλουσα σε καμια περιπτωση φιλερ…

2 Likes

Το ακούω, αλλά νομίζω ότι για να το βρεις πρέπει να τρέξεις σαν άλλη Λωρα Ινγκλις στους λόφους

1 Like

Πραγματικά μετα απο τοσα χρονια δεν εχω πια κατι θετικο να πω γιαυτο το αλμπουμ. Ουτε καν για το clansman που το βαριέμαι κ το θεωρω μετριο. Μετριο βέβαια σ ενα κακό αλμπουμ οποτε…

Αντε βρηκα ενα θετικο.

Οχι συγγνώμη ετσι νομιζα.