Johnny Depp

Johny Depp Θεος:respect:

Ο αγαπημενος μου ρολος του Johnny Depp ειναι ο Jack Sparrow:)
Aπο’κει και περα, παντου καλός είναι…ένας ταλαντουχος ηθοποιος μπορει να παιξει με επιτυχια τα παντα…
Καλυτερες του ταινιες για μενα ειναι Ο Ψαλιδοχερης, Οι Πειρατες, το Secret Window, το Sleepy Hollow, το Sweeney Todd, το Once Upon a time in Mexico, το From Hell και το What’s eating Gilbert Grape.

Από cine.gr

O Johnny Depp θα αποδειχθεί οσονούπω ο χρυσός άνθρωπος της Disney καθώς φαίνεται από τα προσεχή σχέδια των στούντιο που ανακοινώθηκαν την Τετάρτη και που περιλαμβάνουν 3 ταινίες με τον γνωστό ηθοποιό. Ο πρόεδρος της Disney Dick Cook έδωσε μία press conference στο Kodak Theatre την Τετάρτη αποκαλύπτοντας λεπτομέρειες για τις προσεχείς παραγωγές που θα συνδέσουν το όνομα του Depp με την Disney. O Cook επιβεβαίωσε το τρίτο sequel των Πειρατών της Καραιβικής, οπότε ο Sparrow επιστρέφει ξανά και εκτός αυτού ο Johnny Depp θα πρωταγωνιστήσει ως Mad Hatter στο Alice In Wonderland (ναι, ναι, Burton είναι αυτό!) ενώ προετοιμάζεται και η κινηματογραφική εκδοχη του The Lone Ranger, στο οποίο ο Depp θα κρατά τον ρόλο του Tonto.

Kαλά ήταν βέβαιο το 3ο σίκουελ από Πειρατές.
Το τέλος του 2ου το βοηθούσε τρομερά.

Ως κάπτεν Jack Sparrow - ΠΑΡΑΝΟΙΑ!!

Φοβερός στους Πειρατές-η τρέλα η ίδια!! Μετά ήταν πολύ καλός στον Ψαλιδοχέρη… Ντεπ+Μπάρτον=ο ορισμός της τελειότητας :stuck_out_tongue:

Και ως Raoul Duke, φοβος και παρανοια! :stuck_out_tongue:

ότι και να πει κανείς λίγο, από τους καλύτερους τις γενειάς του…σε ότι έχει παίξει είναι απίστευτος…
και τώρα ετοιμάζετε να υποδηθεί το Captain Jack για τέταρτη φορά, για να δούμε…
ψήφισα το Sleepy Hallow γιατί είναι η πρώτη ταινία που τον είδα…


Now playing: Anathema - Panic
via FoxyTunes

γιατί,για ποιο λόγο,φτάνει η γελοιότητα:(

Όχι άλλο κάρβουνο!! Έλεος με τον Τζόνι Ντεμπ…

εχει παραγινει γραφικος!!!

στην εφημερίδα το διάβασα και δεν ξέρω πόσο καλό μπορεί να είναι αυτό…αν δε δούμε δε μπορούμε να κρίνουμε…


Now playing: Anathema - Electricity
via FoxyTunes

O Depp είναι θεός,και το πρώτο μέρος των πειρατών είναι καλό,από κει και πέρα ξέφυγε εντελώς το θέμα…Έχει να κάνει αξιόλογη εμφάνιση κάτι χρόνια…Μην ακούσω για σουινι τοδ και λοιπές μέτριες ερμηνείες.

από τους καλύτερους που υπάρχουν…
δεν μπόρω να ξεχώρισω ρόλο γι’ αυτό θα ψηφίσω λόγο ταινίας και με μικρή διφορά επικρατεί…

dead man

secret window κ from hell…:!:

Απο ομορφια δεν μου λεει κατι αλλα απο ηθοποιος ειναι γαματος κ η αγαπημενη μου ταινια με αυτον ειναι o Sweeney Todd

Εχει φτασει σε ενα σημειο που διαλεγει οτι ρολο 8ελει να παι3ει … και διαλεγει μονο παρε3ενους ρολους που ειναι βουτηρο στο ψωμι του… αυτο τον εχει ρι3ει λιγο στα ματια μου σε σχεση με παλιοτερα που επαιζε διαφορους ρολους"λεμε τωρα" …

“blow”

Εγω βρισκω τον Johnny θεουλη :stuck_out_tongue: we love Johnnyyyy! :bounce:







Θα παίξει και τώρα στην ταινία, Αλίκη στη Χώρα Των Θαυμάτων μαζί με τους Michael Sheen, Anne Hathaway ,Alan Rickman και Christopher Lee…μερικά από τα ονόματα…


Now playing: Epica - Never Enough
via FoxyTunes

Sweeney Todd! :smiley:

στυλ με ολα κεφαλαια…

και το ακυρο…διαβαζα οτι εαν δεν δεχοταν να παιξει στο εργοστασιο σοκολατας θα επαιρνε τη θεση του ο the rock!!!8O…σχετικια θα ειχε βγει η ταινια!!!#-o