Judas Priest

Υπαρχει το ονομα του στα credits του δισκου ως συνθετης η συμμετοχη στο δισκο? Αν οχι,τοτε τι συζηταμε,αν εχει δωσει σκορπια καποιες ιδεες στο κιθαριστικο δυδιμο,ενταξει,να το δεχτουμε αυτο οτι μπορει να εχει.

Με δυσκολία κρατιέμαι να μη σε ειρωνευτώ :stuck_out_tongue:. Υπάρχει και ως συνθέτη και ως παίχτη το όνομα του Tipton.

Δεν το διαβασα για αυτο ρωτησα,μην γελας. :innocent: Αν υπαρχει,τοτε θεωρειτο πως συμμετειχε στον δισκο,αλλα αμφισβητειται αυτο?

μετα το video που παρεθεσεσ με τον ημιτρελο να ειπιχειρηματολογει δεν αμφισβητειται τιποτα.
κομβικο σημειο ειναι οτι ο γκλεν εγραψε το τζιγκουλεητορ οχι οτι ειναι 77 με παρκινσον και δεν μπορει να πιασει την κιθαρα στα χερια του

Δεν ξερω τον μεταλοπατερα,απλως τυχαια εμφανιστηκε στα προτεινομενα εκει που εψαχνα για review priest. :rofl:

Διαλεγει να απαντησει ομως σε ενα πολυ ευκολο ερωτημα, το αν ο Τιπτον εχει γραψει καλο “συγχρονο” (οπως το λεγαμε τοτε στα 90s και early 00s, οχι με τη σημερινη εννοια) metal.

1 Like

Ε απαντηστε του ρε παιδια απο κατω,βλεπω οτι ανταποκρινεται,να δουμε τι θα σας πει. :face_with_peeking_eye:

δεν τον ηξερα. Ωραια τα λεει για μενα - και ακουσα και την κριτικη στο album όπου τα λεει ακομα καλυτερα!

Εσύ χρειάζεσαι βοήθεια ρε κακομοίρη, που δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις όλη μέρα από το να μπαίνεις σε κάθε θρεντ και να σπας αρχίδια

3 Likes

Όχι, δεν έχω τελειώσει ψυχιατρική

Πρέπει να το κοιτάξεις το ότι μπορείς να βγάλεις εκτός εαυτού τον οποιοδήποτε χρήστη.
Προσωπικά δεν σου έχω κάνει ποτέ ούτε flag ούτε report ούτε τίποτα αλλά μην πηγαίνεις άλλο στα άκρα.

2 Likes

κάνουμε κλίκ στο avatar μας :arrow_right: preferences :arrow_right: users ignored :arrow_right: επιλέγουμε χρήστη (τυχαίο παράδειγμα Prowler7) :arrow_right: duration: forever :arrow_right: save changes

4 Likes

Αυτό δεν βοηθάει και πολύ, καθώς το “forever” έχει ημερομηνία λήξης το 3024.

Νομίζω ότι 1000 χρόνια είναι μια καλή αρχή

2 Likes

image

2 Likes

συμφωνω με Prowler7, προσωπικα.

δεν πιστευω λεξη απο τα credits της εταιριας judas priest.
μακαρι να επαιζε,αλλα αποκλειεται.
τους ειναι δυσκολο εως αδυνατο να παραδεχτουν οτι δεν εχουν τιποτα απο το δίδυμο kk/tipton και γιαυτο πουλανε ακομα την “εκτακτη” λυση για live, που λεγεται andy sneap.

Προσωπικά δεν με νοιάζει κ ας παίζει ο γαμπρός του Tipton ή ο γείτονας του. Γαμαει ο δίσκος; Τέλος!!

3 Likes

GLENN TIPTON Rejoins JUDAS PRIEST On Stage In Birmingham During 2024 U.K. Tour

Τελειωσατε κυριοι,TIPTON ειναι εδω,παρων. :upside_down_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :hugs:

5 Likes

Ολόγραμμα ειναι για το μάρκετινγκ της εταιρείας, μην τρώτε την παπάτζα

9 Likes

ειρωνεύεσαι αδικα κυριε YoungAtlas
κανεις δεν ευχεται να μην παιζει ο tipton κιθαρα.
για μενα tipton=priest.

φιλε Panther:
εμενα με νοιαζει και με κοφτει, αλλα συμφωνω εν μερει, οτι ο δισκος αξιζει.
με εξαιρεση καποια κομματια, μου αρεσε πολυ και κυλαει νερακι.