Judas Priest

Σίγουρα δεν μπορείς να κρίνεις με 15 δευτερόλεπτα αλλά έστω κι έτσι δεν ενθουσιάστηκα. Προβλέπω ότι θα είναι απλώς ένα ok τραγούδι.

Με πρόλαβες :yum:

Η παραγωγή πάντως θα είναι επιτέλους δυναμίτης! Τώρα 15 δευτερόλεπτα δεν μου λένε τίποτα προφανώς, φαίνεται πολύ heavy πάντως

Σύμφωνω για παραγωγή περιμένω να ακούσω τον Rob

https://vimeo.com/249685593?ref=fb-share&1

4 Likes

:slight_smile: Όσο και να ακολουθούν την πεπατημένη το αποτέλεσμα είναι τουλάχιστον γοητευτικό. Η φωνή του εντωμεταξύ ακούγεται καλύτερη από ποτέ, wtf.

:muscle::muscle::muscle:
heavy fucking metal !!!

τυχαιο οτι μετα το ποστ εδω μεσα, ανεβηκε και σε 2 αλλα ελληνικα site? :stuck_out_tongue:

Ωραίο heavy metal όπως πρέπει και τούμπανο ήχος επιτέλους!

Τυπικο, προς το “γοητευτικό”, αν και ολιγον generic 80s priest. Τα παπατζηλίκια, με τις Painkillerίδες, πλεον ΔΕΝ, αλλα ok 1-2 albums ακομα ΙΣΩΣ τα έχουν.

Χωρίς να τραβάω και τα βυζιά μου, είναι ωραίο τραγούδι.

Εμενα με εψησε το κομματακι παντως ρε μαγκες…το εχω στο ριπιτ καμια 10αρια φορες και εχω ενα χαζο χαμογελο στα χειλη σκεπτομενος πως και μετα απο 44 χρονια απο τον πρωτο τους δισκο,ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΜΕΤΑΛ !!!

1 Like

Ρε σεις, μια χαρά είναι…

Αφού στα 70 τους βγάζουν τέτοια κομμάτια μπράβο τους!!!

μετριατζα…

https://www.youtube.com/watch?v=CUzcxJNZKC4

2 Likes

Συμπαθητικο το single,για να δουμε τη συνεχεια.

Κομματάρα! Προφανώς την πεπατημένη θα ακολουθήσουν, αλλά ας το κάνουν καλά αυτή τη φορά. Φοβερός ήχος, κλασικο-priesto-μεταλλάδικος, προσωπικά ήταν ευχάριστη έκπληξη αυτό το κομμάτι με μόνη ένσταση ότι τα solos ήταν πολύ συντομα.

Για να δούμε αν θα έχουμε έναν παραπάνω λόγο να τους δούμε το καλοκαίρι!

1 Like

μπορω να πω οτι τα σολο ηταν καλα και μελωδικα νταξει riffara κλασσικα που σε πιανει απο τα μαλλια , αλλα με χαλασε το ρεφραιν λιγακι… Τεσπα το κομματι ειναι πολυ καλο και περιμενω πως και πως να βγαλουν το δισκο να ακουσουμε και τα υπολοιπα! Α καπου πηρε το ματι μ οτι θα ειναι και o Bruce σε ενα κομματι

1 Like

Ο Springsteen με τους Priest; Είναι δυνατόν;

3 Likes