Kylesa - Spiral Shadow

και το πιο σαδιστικό είναι αυτό, οτί το κάνει πάντα σε περίοδο που είναι έτοιμα να σπάσουν τα νερά της διαρροής ενός δίσκου.:stuck_out_tongue:

Είναι πολύ απλό, πόσταρε ότι απορίες έχεις στο αντίστοιχο topic.

Επίσης σύντομα θα βγει και preorder για το βινύλιο οπότε μη ξαναχαρείτε αδίκως.

ποτε βγενει;

25/10 λέει

Nέο κομμάτι, Forsaken λέγεται, σε unreleased dowloadable συλλογή, με

Boris
Black Cobra
Isis
Jesu
Pelican
Death Angel

και αρκετούς άλλους.

Όμορφα φωνητικά από τη Λώρα, πιο αργές ταχύτητες και πιο doomy φόρμες αυτή τη φορά. Ψιλοταξιδιάρικο.

…Και η εντύπωση για βιαστικό δίσκο συνεχίζει να διογκώνεται…[-X

Σε συλλογή με νέο ΜΠΛΑΚ ΚΟΜΠΡΑ, ο άλλος κάθεται και ασχολείται με Καυλέσα. [-X[-X[-X[-X[-X

κατεβαίνει. =P~

Ωραίο το Forsaken. Doomιζει αρκετά, όντως.

Αν ο δίσκος πιάνει επίπεδα Static Tensions ή κάπου εκει γύρω, προβλέπεται λιώσιμο.

σας εκλιπαρώ όλους σας να μην ξαναποστάρετε σε αυτό το thread μέχρι να διαρρεύσει ο δίσκος.τζάμπα αναστατώθηκα πάλι.:stuck_out_tongue:

συμφώνω με τον από πάνω

χαχαχα καφτης…
θα την παθει την καρδία ο χορρορ… :stuck_out_tongue:

και για να μην ειμαι εντελώς οφ

προχθές ακουσα το Forsaken και εγω και γούσταρα!!!
αναμένουμε…:wink:

Forsaken αρκετά ωραίο κομματάκι. Περιμένουμε άλλο ένα μήνα ακόμα [αν δεν διαρρεύσει πριν την ώρα του].

Πάρτε και εδώ ένα βιντεάκι με τους Kylesa στο στούντιο.

η λύση είναι μία.:lock: μέχρι να διαρρεύσει…:stuck_out_tongue:

τα είπα για το “forsaken” και στο thread για τη συλλογή metal swim.
και εγώ στην αρχή ήμουν από αυτούς που πίστευαν πως το νέο άλμπουμ βγαίνει νωρίτερα απ’όσο θα έπρεπε, αλλά και τα 2 τραγούδια που έχουν διαρρεύσει είναι πάρα πολύ καλά.οι ενστάσεις μου αρχίζουν να διαλύονται, και σταυρώνουμε τα δάχτυλα και περιμένουμε…

το χρωμάτισες για να μη μπορεί να κλικαριστεί? wtf ρε άνθρωποι.

Leakαρε :vibrate:

[spoiler]θα θελες horror

preorder για το βινύλιο εδώ[/spoiler]

δε φτάνει που ψεύδεσαι ασυστόλως, αλλά ποστάρεις πάλι και preorder, και με κάνεις να νοιώθω άσχημα που δεν έχω πιστωτική.:stuck_out_tongue:

Άργησες να απαντήσεις, όλη μέρα περίμενα.

Δεν χρειάζεται πιστωτική, με χρεωστική ή προπληρωμένη μπορείς να αγοράσεις μέσω internet.

απάντησα όμως.8)
εννοείς απλή κάρτα αναλήψεων? γιατί όταν λέω πως δεν έχω ιδέα για αγορές μέσω ίντερνετ, εννοώ πως δεν έχω ιδέα…

Φακ. Το προηγούμενο βινύλιο του Static Tesnions που ήταν από την Prosthetic - στην ευρώπη από Lafamilia - είχε 13 στο εμπόριο, και αυτό έχει 18. Πως την έχουνε δει έτσι?

Άμα έχεις συγκεκριμένες απορίες ρώτα στο αντίστοιχο topic.

Το static tensions το πήρα 10? από το punkdistro. Αυτό είναι διπλό όμως και collector’s :-k

bump!