Ο LaTorre σε κάτι σαν τους Queensryche


QUEEN OF THE REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEICH

μονο εγω δεν ακουω τπτ περα απο ενα νταμπα ντουμπα;
ειδικα στο 2ο βιντεο

Είναι λόγω του χώρου, και του πού ήταν το ηχείο, πιο πίσω απο αυτόν που τραβάει. Στα άλλα, απλά peakαρει το κινητό του τύπου.

Το audio των λάιβ είναι εκεί έξω, και κατεβαίνει! :smiley:

πόσο μέσα έπεσε ο άλλος όταν έλεγε για μητσικωστα

η κραυγή ρε μαλάκες!

[B]RISING WEST: Quality ‘Warning’ Performance Clip[/B]

ε τον πουστη

[B]Queen Of The Reich[AUDIO UPGRADE] [/B]

αλλάζω το nick σε ολα τα site απο geofftate σε Todd La Torre

στηρίζουμε με τα μπούνια ρε
Tate άντε γειά, τα ήθελες και τα έπαθες

Ο LaTorre στο πρώτο λάιβ, στο Roads to Madness είναι τουλάχιστον συγκλονιστικός. Κρίμσον αν τελικά το άκουσες σωστά νομίζω θα συμφωνήσεις.

[B][SIZE=“7”]ΑΟΥΑ![/SIZE][/B]

[SIZE=“1”]Φερτε τους…καποιος…[/SIZE]

Εεεετσι!

Βασικά ένα κομμάτι που μου είχε βάλει ένα παιδί, απο εταιρία, “glory”, ήταν πολύ πιο Tate, ή κανονική του χροιά όταν δεν μιμίται midnight. Θεωριτικά θα κάνουν κάποια λικς, πρίν την περιοδεία του Αυγούστου…

Επίσης φήμες που είναι αρκετά “βάσιμες” λένε οτι σύντομα πέφτει ή “ανακοίνωση” του διαζυγίου. Μάλλον ξαναπάει & ο DeG, και πάνε για Αμερικάνικη περιοδία, το καλοκαίρι
support σε πολύ μεγάλο όνομα, που περιοδεύει τώρα … ? Χμ…

Μιλάς για το γνωστό που ήταν να κάνουν με Scorpions; Όσο για De Garmo τα ακούω λίγο βερεσέ, αν έχεις ακούσει κάτι συγκεκριμένο ΠΜ. :wink:

Κοίτα, άτομο που το είχε πεί “αυτό” το είχε πεί, πριν βγώ και το πω εδώ, 1-2 μέρες, άρα και 1-2 μέρες πριν γίνει ευρύτερα γνωστο απο τα ποσταρίσματα στα site που ανακοινωναν το gig. Αυτό το άτομο είπε για πιθανή επιστροφή, ότι θέλησε να τους μιλήσει και τον είδε σε ανύποπτο χρόνο. Επίσης, δεν λένε πολλά επειδή είναι σε διαμάχη για το όνομα. Λογικά το παίρνουν οι RW και ο άλλος θα μπορεί να το χρησημοποιήσει με πρόθεμα το όνομα του. Είναι πιο πολλοί, έχει κάνει ο GT πράγματα που προσέβαλαν το κοινό, πχ που τους έκραζε στο rocklahoma κτλ, δεν δεχόταν να παίξει κάποια παλαιά κομμάτια κτλ, με αποτέλεσμα να πέφτει η δημοτικότητα και οι πωλήσεις και επειδή το όνομα δεν το έχει κανένας, παρότι ακούγεται, “είναι όλα ανοιχτά”.

ΑΥΡΙΟ, θα κάνουν κάποια, σπουδαία ανακοίνωση !

το εγραψαν καπου αυτο;

Αύριο θα φανώ λαλάκας ή όχι. Απο την “πήγη μου” το άκουσα. Αναμεταδίδω απλά.

μακαρι να γυρισει ο Degarmo και να βγαλουν κανενα δισκο με LaTorre…

Για να λέει για ΜΕΓΑΛΗ ανακοίνωση, ευελπιστώ σε κάτι τέτοιο κι όχι, 2-3 σελίδες μεγάλη :smiley:

Το θέμα είναι να πάρουν και το όνομα! Αρκετά το βίασε ο Tate-με την ανοχή και των άλλων βέβαια-τόσα χρόνια.

κανενα νεο εχουμε; :stuck_out_tongue: