Ο LaTorre σε κάτι σαν τους Queensryche

Ε, αρχηγόπουλο, τώρα στο αμέρικα, είναι χαράματα. μέσα στο 12ωρο λογικά… δεν πάνε με ώρα Ελλάδος you know !

οκ Αννιτα :stuck_out_tongue:

Check this out… :wink:

THE NEW LINE-UP OF QUEENSRYCHE!

Εχεις χασει επεισοδια…πανε στο θρεντ των Queensryche, που εχει ανοιχτει συζητηση!!! :smiley:

Τα ειδα και εκει αλλα η αληθεια ειναι οτι με τετοιες δημοσιοποιησεις και φωτος με το λογοτυπο μου φαινεται οτι τοσο καιρο βαζαν τα θεμελια και πλεον επεσαν και τα μπετα.

Ενοειται και πιστευω οτι το ολο σκηνικο ειχε συμβει αρκετο καιρο πριν, και οι Rising West ηταν ενα ονομα-καλυψη για να γινουν καποια warm-up λαϊβς μεχρι να λυθουν τυχον νομικα θεματα για το ονομα κλπ. Οπως ειπα και στο αλλο θρεντ παντως, και για οσους (me included) εχουμε αναμεικτα συναισθηματα, ΙΔΩΜΕΝ.

Όχι ρε γαμώτο…Αυτό σημαίνει πως θα διαλυθούν οι Rising West…?[SPOILER]:cold:[/SPOILER]

ε, άργησαν λίγο αλλά ίσχύει, οτι και θα κρατάγαν το όνομα και θα πέρναν τον LT.
Τώρα να δούμε περιοδεία και τον, CDG !

τι λενε οι πηγες σου;θα γυρισει τελικα;

H πηγή λέει, Tour, ίσως και διπλό, το ένα κόβω να το “διασκεύασαν” κιόλα.
Ότι ο G, έκανε 2 συναντήσεις. Επίσης, ότι το ένα απο τα 2 που θα έχουν έτοιμο είναι αχρησημοποιήτα απο τέλη της χρυσής δεκαετίας που ο πρώην δεν ήθελε να κάνει τότε γιατι το πήγενε “αλλού”, δηλαδή θα ακούσουμε τι θα γινόταν αν δεν είχαν βγάλει το δίσκο με τα βάζα και τ αυτιά. Εν καιρώ και en froce :stuck_out_tongue:

Να πω την αλήθεια, ενώ “ήταν γραφτό” κι εμένα, μου φάνηκε κάπως… σήμερα. Θα doom !

Η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύομαι να σε πιάσω λίγο αλλά μέσες άκρες νομίζω πως κατάλαβα :stuck_out_tongue:

Θέλω να είναι λίγο κρυπτικός, αλλα έχω πιεί και ένα κάρο ξύδια !

και εγω για να ειμαι ειλικρινης οποτε προτιμησα να περιμενω :stuck_out_tongue:

ωραια, και για να καταλαβω και γω τωρα που δεν ενδιαφερομαι ιδιαιτερα για τους Quennsryche, οι Crimson Glory παλι δεν θα εχουν τραγουδιστη??Δεν υποτιθεται οτι ηχογραφουσαν το νεο αλμπουμ μετα την περιοδεια???

δλδ ρε φουστη μου αυτοι οι crimson ποτε δεν θα το βγαλουν το αναθεματισμενο??πεθανε ο ενας, εξαγανιστηλε ο αλλος (wade) και τωρα την κοπανησε ο Λα Τορες??

btw, ασχετο αλλα currently ηχογραφουν οι ΘΕΟΙ.

(falkenbach)

Ο LaTorre δεν φεύγει από τους CG και συνεχίζουν να γράφουν νέο δίσκο κανονικά!

Πόσο ΓΑΜΑΤΟΣ πρέπει να είσαι για να τραγουδάς σε 2 από τις μεγαλύτερες προγκ παουερ μπάντες του πλανήτη??? Και πόσο ευτυχισμένος επίσης!!!

…έτσι είναι, αλλά και πόσο κοντά είσαι στο γιουχάισμα…πάντως μακάρι να βγει κάτι καλό, και νά’ναι όντως ευτυχισμένος:):!:

Ρε stef, τα ειπα και στο θρεντ των Ryche, τα λεω κι εδω. Ο LaTorre, εχει αφησει ΑΠΟΛΥΤΑ ικανοποιημενους τους οπαδους των Crimson Glory (κι εγω μεσα σ’ αυτους), αντιμετωπιζοντας με σεβασμο το μουσικο μεγαθηριο που λεγοταν Midnight. Εχει γιουχαϊστει απο λιγους κολλημενους, στο στιλ αυτων που εκραζαν χωρις προηγουμενο και τον Blaze στους Maiden. Ας μην λεμε ανυποστατα πραγματα, ο LaTorre ειναι ΓΑΜΑΤΟΣ τραγουδιστης, και ελπιζουμε σε ΓΑΜΑΤΟ δισκο και με τις δυο του μπαντες.

O Lattores, γράφει σόλο, γράφει δίσκο με QR, έχει κάνει μια παύση απο CG, τουλάχιστον γραφτικά, ελέω άλλων υποχρεώσεων και προσπαθεί να δεί τι γίνεται χρονικά. Αν και την περασμένη δευτέρα, οι CG τελείωσαν αλλο ένα κομμάτι, λένε σε πρόβα. Βασικά έχει το πιάτο πολύ γεμάτο.

Επίσης ο Βlaze, ήταν λιγότερος του Dickie. Αρκετά υπολοιπόμενος.
Ο LaT, είναι κάπως πιο βαρύς αλλά πιάνει εκφραστικά και τους 2 που αντιγράφει, βγάζει το συναίσθημα
και πατάει στις νότες.
Για Kamelot έχω αμφιβολίες, αφού ο νέος που βάλανε φωνάρα μεν αλλά πολύ καθαρός. O Κhan ζωγράφιζε με τη φωνή του (γι αυτό και την ψιλομαμησε) το παληκάρι απο Circus Maximus, ήταν λογικά καλή επιλογή αλλα τους είπε όχι.

Βασικά πρίν την 1 Σεπτεμβρίου, κάτι θα γίνει, κάτι θα ακουστεί…