Linkin Park, 21/7/09, Terra Vibe

Το Numb να το αφήσεις ήσυχο! :stuck_out_tongue: (Συμφωνώ με Wise).
Για τα άλλα 2 οκ.

Ωπα παιδες, συγνωμη συγνωμη ΣΥΓΝΩΜΗ! Δεν θελω εμφυλιο…!!! Οκ το Numb μεσα! Οπως θελετε, μια προταση εκανα απλα. :-s Απλα δεν ηξερα ποια να βγαλω για να βαλω καποια αλλα που ηθελα. Μην τσαντιζεστε μαγκες… Numb θελετε, numb θα εχουμε. LP να ‘ναι κ’ οτι να 'ναι.

Εννοειται πως ηταν ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΠ’ ΤΟ RTR. Εμεις απο την τρελα εκεινο το βραδυ λεγαμε “δεν τους χαλαει να το βγαλουν σε dvd”. Ειμασταν 100% ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΙΝΟ απο τους Αγγλους και φυσικα πολυ καλυτερη συναυλια!

Εχεις δικιο φιλε Wise. Μην τσαντιζεσαι, κ’ εγω μαζι σου! Απλα οπως ειπα παραπανω θελω να ακουσω 2-3 κομματια λαιβ και κατεληξα να βγαλω αυτα για να βαλω τα αλλα. Συμφωνω “και ευτυχως που υπαρχουν και τα ηρεμα και χαλαρωνουμε και εμεις και ο τσεστερ που του πηδιεται η φωνη”. Επισης θα γουσταρα τρελα να παραμεινουμε 1η ημερομηνια στο τουρ (Θα ειναι γαματο να ξεκινησουν την περιοδεια τους απο εδω!!!). Και επισης + 10000000000000000000 “οι καραγκιοζηδες οι μπλακ αουτ”. Εγω φιλε θα παθω ΤΡΕΛΑ αν δω απο κοντα την κιθαρα που επαιζε ο Μike στο Somewhere I Belong (ξερεις την γαλαζομπλε με το LP πανω). ΠΩΡΩΣΗ!!! Και σορυ για τα πολλαπλα ποστ :stuck_out_tongue:

xaxaa!δεν τσαντιστηκα!σιγα μην τσαντιστω ποτε με λπ φαν.
εγω βασικα ειμαι απο αυτους που και ενα hello greece να πουνε οι λπ και να φυγουν,θα μαι υπερικανοποιημενος!χεχε!
κοιταχτε.το rtr ειναι γαμω τα λαιβ.εγω το βαζω πανω και απο λαιβ ιν τε3ας.δεν λεω φλωροι οι αγγλοι,με 50000 κοσμο θα πρεπε να φωναζουν πιο πολυ, αλλα ερμηνευτικα και μονο ειναι πολυ μπροστα…
ρε παιδες,ειναι ιδεα μου η και εμεις δεν φωναζαμε οσο επρεπε περισυ…?ατη την εντυπωση εχω…και μαλιστα οταν τελειωσε το λαιβ ελεγα οτι δεν προκειται να ξαναρθουν…

εντι πατα απο τις 3 επιλογες στα δεξια του ποστ,αυτο με το συμβολο"+" σε οσα ποστ θες να κουοταρεις.και μετα πατα κουοτ

Συμφωνω “ενα hello greece να πουνε οι λπ και να φυγουν,θα μαι υπερικανοποιημενος!” και να σου πω την αληθεια ηλπιζα και παρακαλουσα παρα μα παρα πολυ να ερθουν αλλα οκ δεν το περιμενα τοσο γρηγορα! Στο dvd υπαρχει περιπτωση να χαμηλωνουν τον ηχο του crowd για να ακουγονται καλυτερα τα τραγουδια…, μπορει… Εγω δεν εχω αντιρηση απο το ελληνικο κοινο, προσωπικα ημουν βραχνιασμενος για 3 μερες, νομιζω φωναζαμε ΠΑΡΑ πολυ… Σε καθε τραγουδι τραγουδαμε ολοι μαζι. Χαμος ειχε γινει και ακομα περισσοτερος θα γινει φετος! Να σε ρωτησω εσυ αυριο θα πας να παρεις εισητηριο? Εγω αναλογα με το αν θα παρει 1 φιλος θα παρω αυριο αλλα σκεφτομαι και να παρω… δεν ξερω… Μλκ θα ρωτησω, υπαρχει περιπτωση να τελειωσουν τα εισητηρια? Και σε 2 μηνες δεν θα εχει στο τικετ χαουζ? Και ευχαριστω σχετικα με το κουοτ

Και σχετικα με το θεμα τεξας η ρτρ… το ρτρ το περιμενα καλυτερο απο αποψη σοου. Πχ ηθελα τρελα τον φωτισμο που ειχαμε στην Ελλαδα (και σε αλλες συναυλιες) στο No More Sorrow οπως και σε αλλα τραγουδια(ευθυνεται και το γεγονος πως δεν ειχε νυχτωσει για τα καλα, σε μας το καθυστερυσαν για να νυχτωσει καλα και να φαινονται τα φωτα). Απο αποψη τραγουδιων μια χαρα τελειο ειναι. Και απο εκει και περα ειναι ποιο στυλ ΛΠ προτιμας. Προσωπικα προτιμω το παλιο, αλλα το τεξας δεν εχει τα extended intro και καποια καινουρια τραγουδια πχ ιντρο στο Papercut κτλ. Παντως και τα 2 τελεια ειναι!!!

Ρε παιδιά, μηπως ανακοινώθηκε τιποτα για τα εισητήρια; Προπουλώνται; Μήπως εξαντλήθηκαν; Δεν γνωρίζω καθόλου. Έχασα την συναυλία τους πέρυσι και θα κάνω τα πάντα για να μην την ξαναχάσω και φέτος. Βοηθήστε με, σας παρακαλώ…

jeykato μην αγχωνεσαι!ακου πως εχει το πραμα.αυριο 10+30 ανοιγει το τικετ χαουζ και ξεκιναει η προπωληση η οποια ειναι 45 για τα 1000 πρωτα και 55 τα υπολοιπα.(εγω προσωπικα θα παω κανα 3 ωρο πριν)
εχει ξεκινησει η προπωληση μεσω lpu απο τις 18 .μην αγχωνεσαι φετος δεν τους χανεις!ελπιζω να σε καλυψα!

εντι συμφωνω σε ο,τι ειπες.δεν καταλαβα αυτο με τα εισιτηρια.γτ να μην πας αυριο?πηγαινε ρε να παρεις τα φτηνα.
οχι δεν παιζει να τελειςωσουν τα εισιτηρια.το τερα χωραει πολυυυυ κοσμο…

ΑΚΑ ο παραδεισος του παιδοφιλου (υποψηφιος υποτιτλος)

Ναι!!! Αυριο θα παω τελικα. Κατα τη 1 το μεσημερι! Περισυ ημουν εκει πριν ανοιξει αλλα αυριο δυστυχως δεν μπορω να παω τοσο νωρις…:frowning:

Σε ευχαρηστώ wise, με κάλυψες πλήρως. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην πάω. Είμαι σίγουρος πως η συναυλία θα τα σπάσει όλα. Όσο για τα τραγούδια δεν με απασχολεί και τόσο, όλα τα τραγόυδια των ΛΠ αξίζουν…

+1 φιλε!
απλα να αναφερω το οτι δεν ειναι ΜΤΜ τουρ δεν σημαινει οτι θα παιξουν λιγα απο το ΜΤΜ.

Μόνο?!?! Εγώ περίμενα ότι θα είναι και από το Βέλγιο η μπάντα!

λολ

Πάντως σίγουρα θα παίξουν λιγότερα από τα 5-6 που παίξανε πέρισυ. Σίγουρα είναι το What I’ve done, Bleed it out και No more Sorrow. :wink:

ολο και κανα εκ των loatr και shadow που εχουν γινει επιτυχιες καλες…

Γενικα εχω ακουσει πως συνηθως παιζουν αυτα που εχουνκυκλοφορησει σε singles με εξαιρεση 3 - 4. Δεν ξερω ποσο ισχυει αυτο, αλλα αν το σκεφτειται σχεδον ολα που παιζουν εχουν κυκλοφορησει σε singles. Btw σε 3 ωρες θα εχω το μαγικο χαρτακι :smiley: !!!

Nai, ontws. Auta ta 2 ta ksexasa…

Πηρα το μαγικο χαρτακι!!!Βασικα μου το πηραν κ περιμενω να το δω.Μεχρι το βραδακι θα το εχω στα χερια μου:naughty: Απο οτι εμαθα ειναι μαυρο με πρασινο!!!