Linkin Park in Athens, 25/6

Κανένας δε θα κόψει κανέναν. Θα πάμε και LP και Offspring, θα τα κάνουμε όλα πουτάνα και θα φύγουμε. So simple:wink:

εννοειται οτι θα παμε

και μετα θα μπορουμε να κραζουμε και με επιχειρη:) ματα

Θελω να πω τους αυθεντικους που θα μπορουσαν να ειχαν γινει περισσοτεροι ας πουμε μετα απο το meteora η να παραμεινουν σ’ αυτη τη φαση. Τωρα ειναι πιο μπατε σκυλοι αλεστε.

Οχι. Οι λινκιν παρκ ειναι ροκ δεν ειναι σαν τον γκεουλα τον Μανου.
[Βεβαια μεχρι να σου απαντησω αρχισαν οι γκρινιες γι’ αλλα θεματα.λολ.]

Ωραία νοοτροπία… #-o

Θα καεί το πελεκουδι…:smiley: Και ελεος πια με την μιζερια μερικών…Οσοι δεν γουσταρουν ας μην πανε…Its so simple…Ας αφησουν εμάς τους αδαείς να χαιρομαστε…

…και φλώρους…:smiley: :smiley:

κακια…ενταξει και ο μανου φλωρια μ ακουγεται αλλα δεν το λεω…:roll:

φεξε μ και γλιστρισα…που κολλανει lp kai system…??του στιλ μειντεν-muse

υ.γ οι system επι σκηνης einai θεοι…στο λεω απο δικη εμπειρια…αλλα και να ενωθουν δεν ξαναερχονται μετα απο τις μαλακιες π καναμε πριν καμια 10ρια χρονια που ειχαν ερθει ακομα αγνωστοι…ξυραφακια μεσα σε νερατζια…κανιβαλοι ειναι μερικοι!!!

Αυτα ειναι νεα…Αντε αν μου εχουν μεινει λεφτα φυσικα και θα ειμαι εκει…

μακαρι το λαιβ να εχει πολλα κομματια απο το χιβριδικο και το καρπαθια γιατι αλλιως … μουφα το τζατζικι .

Αυτό ακριβώς.

Απ’ την άλλη καλύτερα απ’ το να μην έρχεται κανένας. Ελπίζω να προλάβω να τα μαζέψω και να το χαρώ το συγκεκριμένο γεγονός. Επιτέλους ήρθαν και ευελπιστώ σε γαμάτη εμφάνιση.

Για το setlist, ελπίζω βέβαια να παίξουν απο το ντεμπούτο (αχ, αυτό το A place for my head να ακούσω και τι άλλο) και το Meteora αλλά δεν θα με χαλάσει να παίξουν και 2-3 hip hop, ίσα ίσα. Απλά ελπίζω να παίξουν πάνω απο 70-90 λεπτά. Θέλουμε λιώσιμο, ας το καταλάβουν αυτό.

Επανάληψη του Live In Texas θέλουμε8) 8)

Χιπ-χοπ κομμάτια? Τα μόνα με καθαρό χιπ-χοπ που έχουν είναι τα In The End και With You, τα οποία θέλουμε και τα δύο φυσικά!:smiley:

Όσο για τα λάιβς: Προτιμώ να έχω αρκετά λάιβ, παρά κανένα. Σε όλα δε μπορώ να πάω, αλλά βάζω κάτω τα οικονομικά μου, και αποφασίζω ποιές μπάντες θέλω να δω περισσότερο. So simple! Και ούτε γκρίνια ούτε τίποτε.

Papercut
Points of authority
In the end
Crawling
Pushing me away
One step closer
With you
Dont stay
Easier to Run
From the inside
Numb
Runaway

Και μετα κατεδαφιστε το stage

τελεια!
δεν προκειτε να παω! :lol:

Δεν 8ελουμε επαναληψη του Live in Texas 8ελουμε επαναληψη αυτων που εκαναν στο Rock Am το 2004 . Ηταν ακομη καλυτερο…

Τι έκαναν?:-s

Απυστευτη εκτελεση σε ολα τα τραγουδια και απιστευτη επικοινωνια με το κοινο… βεβαια οι Γερμανοι δεν ηταν 3ενερωτοι σαν τους αμερικανους.

Μπα, υπάρχουν και άλλα που θα ήθελα να παίξουν. Βασικά, εδώ ένα ενδικτικό για το τι θεωρώ ένα πολύ καλό setlist 15 κομματιών.

One Step Closer
Points of Authority
What I’ve done
Figure.09
Papercut
Somewhere I belong
Papercut
My december
Faint
Pushing me away
Hit the floor
With you
In the end
A place for my head
Crawling

Πιστεύω είναι μια καλή μίξη απο τα πιο σκληρά και τα πιο χαλαρά κομμάτια. Όχι ότι με χαλάει και να παίξουν κανένα απο τα remixs με τον Jay Z ή κομμάτια τύπου Nobody’s Listening.

Αυτό αυτό να παίξουν και θα κάνω τάμα στους διοργανωτές[-o< πόσα χρόνια περιμένω να το ακούσω live δεν θυμάμαι:cry:

Δεν είσαι ο μόνος.
Η πλάκα είναι πως εγώ τους έχω δεί. Στο Αμερικάνικο Ozzfest το καλοκαίρι του 2001. Βγήκαν λίγο μετά τους Βlack Label Society και προσέφεραν στο κοινό μία εξαιρετική ευκαιρία να πεταχτεί για κατούρημα μετά από τόσες μπύρες μέσα στη ζέστη…

Επίσης μπορώ να σε βεβαιώσω πως την ίδια άποψη με μένα είχε για αυτούς και ο Zakk… 8)