Lynyrd Skynyrd Live in Athens 18/6/2012

Εδώ το κοινό θα είναι πιστεύω όπως στους ZZ Top. Θα μαζέψει και παλιοροκάδες και μεταλοπιτσιρικάδες.
Καλά θα περάσουμε!

:roll::roll::roll:

Καλό θα είναι το κοινό, θα μετρήσει και το ότι δεν έχουν έρθει ποτέ οι Skynyrd και το ότι δεν έρχονται γενικώς τέτοιες μπάντες στην Ελλάδα.

6 συναυλίες το 2006 (3 Άμστερνταμ, 3 Λονδίνο), 2 το 2008 νομίζω, 3 το 2009 (Άμστερνταμ, Βιτόρια, Λονδίνο) και μια mini-tour το 2011, γύρω στις 10. Ελάχιστες.

kai allos southernas!!!Mazeyomaste!!!

Είχα πάει Λονδίνο το 2009 για να τους δω με ένα φίλο, μείναμε 15 ώρες :)!

Ημουν και εγω εκει εκεινη τη μερα…Ανατριχιλες…!! :smiley:

Καλά τα λες. Το 2008 με περίμενε κολλητός που δούλευε Ολλανδία με εισητήριο αλλά δεν κατάφερα να πάω! #-o

Τους έχω δεί μία φορά μόνο το '97 με Marc Ford μέσα, αλλά θα ήθελα πολύ να τους δώ και με την πρόσφατη σύνθεση με Dickinson!

Πηγαίνεται σε άλλο φόρουμ ρε παιδιά!Μια ο Giannis… μια εσείς!

σημεια πωλησης δεν εχουν ανακοινωθει ακομα??
μονο απο internet?

Πήρα προχτές και ρώτησα στο tiketservices και μου ειπαν από εβδομάδα μάλλον τα περιμένουν και στο κατάστημα και μου είπαν ότι η τιμή των 35 ευρώ δεν ισχύει μόνο για το ίντερνετ αλλά και από κατάστημα που θα έρθουν σίγουρα πριν τις 31/1/2012!!

επιτέλους! άντε να βγούνε τα εισιτήρια να τσιμπήσουμε

Ξαναπήρα πριν 5’ λεπτά στο ticketservices και αυτή τη φορά μου είπε δεν γνωρίζει καθόλου αν θα έρθουν πριν τις 31 και ότι ο διοργανωτής τους έχει πει ότι αυτή τη στιγμή τα εισητήρια βρίσκονται στη θεώρηση ή κάτι τέτοιο δεν πολυκατάλαβα… Άντε να βγάλεις άκρη μετα [-X [-X …

τα εισιτήρια θεωρούνται αυθημερόν οπότε εάν όντως τα έχει πάει γιά θεώρηση τότε αύριο είναι έτοιμα…

Μακάρι αλλά αυτή μου είπε δεν έχει ιδέα… Τι να σου πω τώρα. Ο τύπος που μίλησα προχτές μου είπε λογικά μες στη 'βδομάδα. Βγάλε άκρη τώρα. Θα ξαναπάρω αύριο πάντως…

Εκτος απο internet, ποια αλλα σημεια προπωλησης υπάρχουν; Κυριως για Βορεια Ελλαδα ρωτάω! Και θα υπάρχει διαφορα στην τιμη;;

Σορρυ για τον καταιγισμο ερωτησεων! :stuck_out_tongue:

ειχα παει σημερα στο public για εισιτηριο the answer κ ειδα οτι ειχε κ για lynyrd skynyrd οποτε πηρα κ για τα 2… Νο 0005… η τιμη των 35 ευρω θα ισχυει μεχρι 15 φεβρουαριου…

Στο σαιτ του ticket services λέει ότι τα πήγαν κ εκεί στην Πανεπηστημίου δεν είναι μόνο στο internet

Στα Public ε; Παίζει να τα έχουν φέρει και στην Θεσσαλονίκη;

εχουν πει ποσο θα εχει το τικετ μετα τις 15 Φεβρουαριου??

εγω τσιμπισα σημερα το τικετ μου…αλλα δεν βλεπω και πολυ κινηση…, τραβατε να παρετε…κριμα θα ναι να ακυρωθει κ αυτο, τα 35 ειναι μια χαρα για τετοια μπαντα