Mονο 27/2/10 αθήνα, 26/2/10 θεσσαλονίκη

και εμενα γιατι μου εδωσαν τοτε στη συναυλια των keelhaul?

δεν ήμουν κηλχωλ (ποιός τους έφερε, δε θυμάμαι). σε όλες τις προηγούμενες για τις οποίες έχω πάρει τικετ από eventbrite, δεν μου δώσανε κανονικό εισιτήριο στην είσοδο όμως.

άρα δεν πλήρωσαν φόρο! τα αποκόματα των συναυλιών να τα κρατάται για την εφορία πια!

λολ, ναι, στανταρ.

προφανώς και δεν πλήρωσαν φόρο, για αυτό είναι πιο φτηνά τα εισιτήρια απο eventbrite… το θέμα είναι ότι μπορούν να τυπώσουν κι ένα μπλοκάκι με μη θεωρημένα εισιτήρια να μας δίνουν στην είσοδο για να χουμε κάνα αναμνηστικό, δε θα τους πέσει ο κώλος?

ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?

OK, η venerate στον κελλυ μας έδωσε κανονικά εισιτήριο, άρα φαντάζομαι θα πάρουμε και στους μονο. έβγαλα σήμερα ιντερνετικώς.

ψ. ρεδ ραμ, είσαι καμμένος. έκανα search και δεν έβρισκα το τόπι, γιατί έχεις βάλει το Μ σαν αγγλικό χαρακτήρα και τ άλλα τρία γράμματα, ελληνικά… #-o

πχιός σαλονικιός θα πάει στο λάηβ?

Εγώ σίγουρα.

edit: βασικά πρέπει να αγοράσω και εισιτήριο.

οκ, παίζει να ανέβω πάνω κι εγώ.

πάντως ίδια μέρα με Ian Brown δεν είναι καλός προγραμματισμός… ξέρω άλλο κοινό, αλλά κάτι μου λέει ότι αρκετοί θα ανηφορίσουν για block33 :-k

πολύ καλό live προβλεπεται αυτο :slight_smile:

μολις αγορασα εισιτηριο απο το ιντερνετ. ε, αυτες ειναι τιμες. σου αφηνουν και περιθωριο να τσιμπησεις και κανα βινυλιακι απο το merchandise, και να πιεις και κανα ποτο (αν και ειναι λιγο ρισκο το τελευταιο στο 8ball :p)…

Θεϊκή παρέμβαση Βαγγέλα (ιδιοκτήτη 8ball) στο event του last.fm :lol:

ο χώρος τι λέει?

Σε σύγκριση με τους άλλους (block33,principal,μύλος) είναι το μικρότερο πιστεύω. Χωράει αρκετούτσικο κόσμο αλλά δεν πιστεύω οτι θα υπάρχει πρόβλημα ήχου κτλ.
Το live των 2L8 ήταν απολαυστικό.

δεν έχει κι άδικο… αυτή η μόνιμη κακομοιριά ρε σεις… φέρνει σχήματα, βελτίωσε τον ήχο του, είναι στο κέντρο της πόλης, φασαρίες δεν γίνονται, τι σκατά θέλετε σε ένα λάιβ δηλαδή… εγώ μέχρι και σε Rotting Christ που πήγα πέρσι και γνόταν χαμός καλά πέρασα… κι ο άνθρωπος κράτησε και εισιτήριο επειδή ερχόμουν από μακριά… σκάστε κι απολαύστε…

Πήρα το τελευταίο e-ticket, αν και ήθελα ακόμα 2.

φτου γμτ. καλά, γιατί δε βάζουνε δίπλα ένα “τόσα left”? :frowning:

Ουσιαστικά μπορείς να καταλάβεις πόσα μείνανε. Εκεί που διαλέγεις πόσα θες ουσιαστικά είναι και πόσα έχουν μείνει. Χθες μπορούσες να αγοράσεις μέχρι 3 και τώρα που αγόρασα εγώ μπορούσες να αγοράσεις μόνο 1.

Έχω τσιμπήσει εισητήριο απο αρχές της εβδομάδας…χθες ξεκίνησε η περιοδεία…όποιος βρει σετλιστ ας το ποστάρει σε σπόιλερ, για να δω κυρίως διαφορές απο τον Απρίλιο και μακάρι moonlight γαμώτο…

Ρε πώς μου χε καρφωθεί ότι ήταν σήμερα και είχα κανονήσει με 3 παιδιά να πάμε :stuck_out_tongue:

Tην βάζω και εδώ την εκπομπή μιας και έγινε με αφορμή την διπλή τους εμφάνιση στην χώρα μας!

Αφιερωμάτων έναρξις !

Γνωρίστε τους Mono! Πληροφορίες και μία μοναδική μουσική εμπειρία εντός…

Υ.Γ. Οι 2 συναυλίες είναι 26 & 27 Φεβρουαρίου γιατί εκ παραδρομής λέω Απριλίου στην αναφορά μου στα live…too old to rock’n’roll :wink:

www.mono-jpn.com/

http://www.radiobubble.gr/el/audio/6556/artistz-vol-11

:slight_smile: