Machine Head (USA) | 25.9.15 Salonica & 26.9.15 Athens

Με φοβιζει αυτος ο χωρος και θα φερουν και τους Paradise Lost εκει. Ειχαν παιξει εκει οι Kreator? Ξερει κανεις τον χωρο?

ας πει κ καποιος αλλος για kreator,ειμαι 90% σιγουρος οτι ηαν εκει.καμινι αθλιο

Μάλλον είναι ο χώρος στον οποίο είδαμε Helloween/Gamma Ray το 2007. Και λέω μάλλον, γιατί στο εισιτήριο που έψαξα και βρήκα λέει Πειραιώς 260 και όχι 254. Από ήχο κτλ δεν θυμάμαι και πολλά, πάει αρκετός καιρός.

Κ μενα αυτος ο χωρος μου ηρθε στο μυαλο αρχικα…Αλλα θυμαμαι οτι ηταν σε κατι στενα πιο μεσα…Αυτο ειναι πανω στην Πειραιως οπως βλεπω…

Βασικα δεν ξερω αν εχει οντως γινει ξανα συναυλια εκει, σαν ονομα ο χωρος δεν μου λεει κατι.

Στο κτήριο 56 είχαν παίξει οι Kreator και οι Opeth το '09. Όπως ειπώθηκε παραπάνω, κονσερβοκούτι. Βέβαια αν δε κάνω λάθος οι δεύτεροι είχαν σχετικά καλό ήχο.

Ελπίζω σε τίμιο ηχολήπτη, γιατί διαφορετικά πάει για πολύ τρίξιμο.

Οι Opeth το '09 στο Fuzz δεν είχαν παίξει ρε;

Τον απρίλη στο κτήριο 56, το δεκέμβρη στο φαζζ :b

Τακτικοί :lol:!

Αν είναι στην αποθηκη που ειχαν παιξει οι Kreator,μπορω να πω ότι δεν είναι τιποτα το σπουδαιο. Πισω πισω δεν ειχε καλο ηχο,ΤΟΤΕ, τωρα δεν ξερω τι μπορει να εχει αλλαξει. Σαν χωρος δεν με ειχε χαλασει καθολου παντως,μια χαρα άπλα εχεις…Ειδωμεν!

…ναι αυτή είναι…εγώ εκεί είδα Helloween/Gammaray 24/11/2007…πολύ ζέστη…πέρα αυτό ο ήχος ήταν κάπως, αλλά αυτό δεν είναι και σπάνιο…και όντως…άπλα:):!:

http://www.didimusic.gr/el/news/machine_head_sto_votanikos_live_stage_8a_emfanistoun_to_sabbato_26_septembri.html

σταθεροί πάντως, δεν έχω παράπονο

Έχουν χρόνο μέχρι το live για να το αλλάξουν πάλι :stuck_out_tongue:

Αυτές οι αλλαγές να υποθέσω γίνονται λόγω χαμηλής προπώλησης;

κανονιστε να την ακυρωσετε!!
θα σας κανω ten ton hammer στο κεφαλι!!!

Δεν παίζει ρε!! Μια χαρά θα είναι εκείνη τη μέρα θα έρθει κόσμος τελευταία στιγμή κλασσικά

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όποιος ξέρει από χωρητικότητες, ας μας διαφωτίσει. Λογικά ο καινούργιος χώρος θα είναι ο μικρότερος από τους τρεις. Άμα δεν γουστάρετε, υπάρχει και το Fuzz. :stuck_out_tongue:

θα φερω εγω μπαλα.θα παιξουμε και γαμω τα 5χ5.

Δευτερα θα παω για εισιτηρια. Το νου σας ρεμαλια, μην τολμησετε και την ακυρωσετε, την κουβεντιαζω αυτην την συναυλια ,απο την μερα που ανακοινωθηκε.
Επισης δεν νομιζω οτι ειναι μικροτερο απο το Fuzz,εχω την εντυπωση οτι θα ειμαστε μια χαρα εκει. Ειδωμεν!