Mastodon - Crack The Skye

Συνήθως δυο-δυο φουσκώνουν πάντως.

Εννοείται υπάρχει το ενδεχόμενο, εσύ έλα μια στο darkspace τόπικ αν θες να μη μένουν στην ανεργία οι τρόμπες μας.

this thread is now about farina giotis.

Rock on.

Red Rum βαλε το χερι στη καρδια και πες, ξεχνα οτι τους ειδες λαηβ, αν ειναι κακο αλμπουμ το ΙΙΙ;

το OM πάντως είναι σκατά. μας τα λεγαν οι ρουμάνοι για τα ξεκωλίκια τους.

μόνο exile on main street.

το ΟΜ ειναι σκατα απο τους μιμους. και στο ροντμπερν οσοι το ειδαν γελανε μαζι σου σομναμπουλη!

Αφήστε πια ήσυχο το O(peration) M(indcrime).

εύχομαι το 2025 που 8α το ακούσεις από βίνυλριπ να μην έχει πά8ει φουίτ.

κυττα τι πιστευω

ειτε οντως εχεις ακουσει αυτα τα βινυλ ριπς κ δεν σουπαν τπτ , οποτε εισαι λιγο βλακας (και κουφος)
ειτε δεν τα εχεις ακουσει αλλα τα πιπιλας, οποτε παλι εισαι λιγο βλακας

αρα πες μου εσυ τι απο τα 2 ισχυει

εισαι λιγο βλακας Ή εισαι λιγο βλακας ?

τι απο τα 2 ?

Για εμενα το Crack The Skye, οχι μονο δεν ξεφουσκωσε, αλλα η τρελα και το κολλημα παραμενουν ιδια με την πρωτη φορα που το ακουσα… Κατα την γνωμη μου οι Mastodon, σε καθε αλμπουμ εξελισσονται και για αυτο η σειρα για εμενα ειναι (απο το χειροτερο στο καλυτερο) Remission, Leviathan, Blood Mountain, Crack The Skye… Οπως βγηκαν δηλαδη. Καθε αλμπουμ που βγαζουν μου αρεσει ακομα περισσοτερο απο το προηγουμενο… Δισκος της χρονιας αναμφισβητητα για εμενα και απο τους καλυτερους της δεκαετιας…

κανένα πρόβλημα με τα βινυλ ριπς, απλώς σε θεωρώ λίγο βλάκα.

το αγγιγμα του μιδα ομως

Πρόσφατα το ξανα-άκουσα δις και μου φάνηκε στα ίδια επίπεδα ομορφιάς όπως και τότε…Γενικά με τον τσάρο έχω μία μεγάλη αγάπη, ο Βαρώνος κλείνει επικά το άλμπουμ, η λήθη το ανοίγει επικά και γενικά στα αυτιά μου παραμένει υπέροχο όπως όταν πρωτοβγήκε…

Νομιστεράκι πάω να τρέξω, μην με καταραστείς και γύρισω κανέναν αστράγαλο, πέσει κανένα δέντρο πάνω μου κτλ…:smiley:

αυτό.

Ο δισκος κι εμενα μ’ αρεσει ακομα αρκετα. Οχι και χειροτερο το remission ομως :!:
Σιγουρα το crack δεν ειναι το τοπ αλμπουμ τους αλλα μια χαρα μπορει να παιξει.

Εγώ πάντως εξακολουθώ να προτιμώ το Leviathan. :har:

Πετάχτηκα κι εγώ σαν τσα-πού.

Ακουστε τα ολα με την σειρα και θα δειτε τεραστια εξελιξη απο δισκο σε δισκο… Και εννοειται οτι θεωρω το Crack The Skye το καλυτερο τους… [SIZE=“4”]ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ[/SIZE] δισκος, θα αποδειχτει αυτο και στην πορεια των χρονων…

κανε γαργαρα με αλατονερο κ θα σου περασει

Μαζί σου.

εμενα καλο μου φανηκε αλλα οχι και ‘‘τεραστιο’’