Megadeth/Kvelertak live 20/06/2012 @ Entertainment Stage (Ιερά Οδός 7-13)

πολυ καλο νεο,αντε να τους απολαυσουμε οπως πρεπει

MEGADETH Live in Athens 20 june @ Iera Odos

απ’το twitter της Detox πριν απο 13 λεπτά

ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ, ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ;; Μια χαρά χώρος για συγκροτήματα τύπου Twisted Sister αλλά για MEGADETH;;;; Πάντως χαίρομαι που δεν επαληθεύθηκαν οι φήμες για Scorpions…

εκει που επαιξαν οι twisted sister;;;ποοοο.οικογενιακες καταστασεις.απτο πρωι θα περιμενω απεξω.κατασκηνωση

XAXAXA…Ελεος με την Ιερα Οδο…Τελικα χαιρομαι που δεν θα ειμαι εδω για να παω, αν και τους εχω δει 3 φορες…

Οσοι πατε καλα κουραγια και παρτε και κανα ξυλοποδαρο για να βλεπετε…50 εκατοστα υψος σκηνης ειναι αυτο…Μην παθει και υψοφοβια ο θειος Dave…:stuck_out_tongue:

Ασε τι τράβηξα στο κάγκελο Twisted Sister και πραγματικάόπως είπε και ο Mike(Blackie) πιο πριν οικογενειακές καταστάσεις. !!

κατι βιντεακια που ειδα στο youtube απο sister.η σκηνη ειναι πολυ κοντα στον κοσμο και δεν ειναι ψηλα.για να μην πω ειναι και χαμηλα.οποτε ζαχαρη.το θεμα ειναι ποσο κοσμο χωραει,και τι ακουστικη εχει.παρακαλουντε οσοι θελουν να χρησημοποιησουν κινητο η καμερα,να παρευρεθουν στα ανωθεν διαζωματα.και δωρο μια φιαλη.το κοβο παντος για 40 και ανω να εχει το εισητηριο.

Ελπίζω όχι 40+ για αυτό το χώρο, θα είναι τραγικό. Είναι φοβερός χώρος όπως ξαναείπα αλλά όχι για συγκροτήματα τύπου και μεγέθους Megadeth. Χωράει το πολύ 1600-1700 άτομα, αν είπα κοτσάνα παρακαλώ διορθώστε με δεν έκατσα να μετρήσω πόσοι ήμασταν στους sister. Πάντως γενικά πολύ καλή ακουστική και χαμηλή σκηνή ιδανική για επικοινωνία με το κοινό. Πάντως τι εβδομάδα θα είναι και αυτή με 15,16,17 ιουνίου 3ήμερο Guardian, 18 ιουνίου Lynyrd Skynyrd και 20 ιουνίου Megadeth, ελπίζω να επιβιώσω :lol: :lol:…

Σκεφτειτε λιγο λογικα ρε παιδια…Τοσο καιρο ανακοινωναν κατι σε μεγαλο χωρο και το πηγαιναν σε μικρο πχ twisted sister…Τωρα ΛΟΓΙΚΑ θα γινει το αναποδο…Εχουμε χρονο μεχρι τοτε για να παει η συναυλια σε ανοιχτο χωρο:wink:

Άμα γίνει sold out σε αυτό τον χώρο τότε ίσως αλλιώς μπααααα… Και sister πήγε κυρίως εκεί γιατί ίδια μέρα έπαιζε και ο Waters ήταν και μικρή η προπώληση, οπότε…

Υπαρχει περιπτωση να περασουν και απο Σαλονικα?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6bh78syz68w ενα video απο twisted sister.ετσι για ζεσταμα.για να δουμε πως ειναι και το μερος.ε ναι,αμα υπαρχει τρελη ζητηση θα το πανε σε μεγαλυτερο χωρο.απο σημερα ξεκινανε οι οικονομιες.δε βγαινουμε αλλιως.

[QUOTE=I_love_metal;1301621]Ασε τι τράβηξα στο κάγκελο Twisted Sister και πραγματικάόπως είπε και ο Mike(Blackie) πιο πριν οικογενειακές καταστάσεις. [QUOTE]

απο την μια λεω ωραια μικρος χωρος μεγκαντεθ μεσα στο καλοκαιρι θα γινει αουσβιτς εκει μεσα θα γουσταρουμε…απο την αλλη σκεφτομαι αφτο το 15,16,17 bg και 18 skynyrd and 20 megadeth και με μετακινησεις κλπ και δεν ξερω αν θα επιβιωσω…ας τους πανε και 21 σαλονικα να τους δουμε και εκει χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα…ΦΑΛΗΡΗΣΑΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!Πουλαω τα παντα λεμε!!!χαχαχαχαχαχα

Αν πάει καλά η προπώληση θα έχουμε αλλαγή χώρου

που είναι ρε παίδες αυτό το μέρος περίπου???

βαλτε και την ημερομηνια κ το μερος στο τιτλο του thread :slight_smile:

Πάνω στην οδό που λέγεται ιερά οδός στο μαγαζί με όνομα ιερά οδός, ήμουν κατατοπιστικότατος νομίζω :lol: !!

http://www.ieraodos.gr/map.html

πάνω σε ποιο ύψος δεν ξέρω…αμέσως!!!